Fabio Kaufmann
Denmark · Attacker

Fabio Kaufmann

YAŞ24
BOY190
KİLO81
DOĞUM YERİHjørring
LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.16 / 90
Asist10.16 / 90
Şut71.13 / 90
Kilit pas30.49 / 90
Kazanılan ikili386.15 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.160.00
Şut 1.131.31
Kilit pas 0.491.09
Kazanılan ikili 6.156.35
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 The Atlantic Cup2020 · World · 2nd Place
🥈 Superliga2019/2020 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2021 0 2023 1 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 17 556 1 1 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Heidenheim 17 556 1 1 6.54
Şut7%43 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan38%40
Müdahale4
Faul1313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11611 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2024/25 20 781 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim 7 411 0 0 6.63
Bundesliga1. FC Heidenheim 13 370 0 0 6.72
Şut9%78 isabet
Kilit pas8
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan68%50
Müdahale12
Faul1919 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11911 yedek
Kart4
2023/24 24 493 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 24 493 1 0 6.69
Şut13%46 isabet
Kilit pas4
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan45%41
Müdahale6
Faul710 kazanılan
İlk 11420 yedek
G+A / 900.18
2021/22 2 42 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 2 42 0 0 6.70
Şut1
İkili kazanılan4%100
Müdahale1
TOPLAM GOL4
İLK 112047 yedek girdi
KART7
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 3-5-2 — 11 3-4-2-1 — 9 4-1-4-1 — 5 4-3-3 — 5 3-4-3 — 4 47 maç
  • 4-2-3-113%28
  • 3-5-211%23
  • 3-4-2-19%19
  • 4-1-4-15%11
  • 4-3-35%11
  • 3-4-34%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 Sirlord ContehSirlord Conteh 1 P. HennrichP. Hennrich Kaufmann 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 Bayern MünchenA 3-3 11 6.3
04.04.2026 Borussia MönchengladbachA 2-2 5
14.03.2026 Eintracht FrankfurtA 1-0 30 6.3
22.02.2026 VfB StuttgartH 3-3
01.02.2026 Borussia DortmundA 3-2 14 6.3
17.01.2026 VfL WolfsburgA 1-1 11 6.6
13.01.2026 FSV Mainz 05A 2-1 58 1 6.3
10.01.2026 1.FC KölnH 2-2 12 6.7
21.12.2025 Bayern MünchenH 0-4 24 6.6
13.12.2025 FC St. PauliA 2-1 26 6.5
18.10.2025 Werder BremenH 2-2 33 6.3
05.10.2025 VfB StuttgartA 1-0 89 2 6.3
27.09.2025 FC AugsburgH 2-1 68 1 1 1 8.2
20.09.2025 Hamburger SVA 2-1 78 2 6.9
13.09.2025 Borussia DortmundH 0-2 20 1 6.2
30.08.2025 RB LeipzigA 2-0 57 5.9
23.08.2025 VfL WolfsburgH 1-3 20 6.7
22.12.2024 VfL BochumA 2-0 45 1 6.9
19.12.2024 FC ST. GallenH 1-1 65 6.9
15.12.2024 VfB StuttgartH 1-3 45 6.6
01.12.2024 Eintracht FrankfurtH 0-4 68 1 6.7
28.11.2024 ChelseaH 0-2 78 3 6.9
23.11.2024 Bayer LeverkusenA 5-2 28 6.6
07.11.2024 Heart Of MidlothianA 0-2 45 6.3
02.11.2024 Holstein KielA 1-0 16 6.5
27.10.2024 1899 HoffenheimH 0-0
24.10.2024 PafosA 0-1 86 2 6.9
19.10.2024 Borussia MönchengladbachA 3-2 22 1 6.3
06.10.2024 RB LeipzigH 0-1 67 6.3
03.10.2024 Olimpija LjubljanaH 2-1
28.09.2024 FSV Mainz 05A 0-2 57 7.3
21.09.2024 SC FreiburgH 0-3
13.09.2024 Borussia DortmundA 4-2 22 7.3
01.09.2024 FC AugsburgH 4-0
29.08.2024 BK HackenH 3-2 76 1 6.6
25.08.2024 FC St. PauliA 0-2
22.08.2024 BK HackenA 1-2 61 6.2
18.05.2024 SC FreiburgH 2-1
28.04.2024 Borussia MonchengladbachA 0-0 3 1
20.04.2024 Bayern MunichH 1-5 31 1 6.3
12.04.2024 FC AugsburgA 2-0 66 3 7.3
06.04.2024 Bayer LeverkusenH 0-1 45 6.7
30.03.2024 Eintracht FrankfurtA 0-0 65 2 6.6
16.03.2024 Werder BremenH 2-1 68 1 7.3
24.02.2024 FC HeidenheimH 2-2 18 1 7.2
10.02.2024 VfL WolfsburgH 1-0 20 6.7
07.02.2024 FSV Mainz 05A 1-1
04.02.2024 RB LeipzigA 2-0
28.01.2024 SV Darmstadt 98H 1-0 1 1
24.01.2024 Bayern MunichA 1-0
13.01.2024 SC FreiburgA 0-0 69 6.3
20.12.2023 1.FC KölnH 2-0
16.12.2023 Vfl BochumA 3-0 15 6.3
09.12.2023 Borussia MonchengladbachH 3-1 16 1 2 7.3
25.11.2023 FC AugsburgH 1-1 14 6.3
04.11.2023 Eintracht FrankfurtH 0-3
28.10.2023 Werder BremenA 2-0 12 6.7
30.09.2023 FC HeidenheimA 1-0 16 6.5
23.09.2023 1899 HoffenheimH 0-2 10 1 6.7
16.09.2023 VfL WolfsburgA 2-1 13 6.7
ŞUT11
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.505 11' · xG 0.028 88' · xG 0.024 45' · xG 0.269 20' · xG 0.048 16' · xG 0.091 84' · xG 0.219 48' · xG 0.053 34' · xG 0.229 33' · xG 0.046 47' · xG 0.061 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%36) Duran top — 2 (%18) Açık oyun — 2 (%18) Korner — 2 (%18) Kontra atak — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası4%36
  • Duran top2%18
  • Açık oyun2%18
  • Korner2%18
  • Kontra atak1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%64) Sol ayak — 2 (%18) Kafa — 2 (%18) 11 şut
  • Sağ ayak7%64
  • Sol ayak2%18
  • Kafa2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %27
AKSİYON HARİTASI294 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 6 7 7 8 8 8 8 9 11 16 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4 7 7 7 8 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 7 7 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 5 7 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR294
Pas 106 Pas — 106 (%38) Hava topu 56 Hava topu — 56 (%20) Top teması 38 Top teması — 38 (%14) Faul 21 Faul — 21 (%8) Top… 14 Top kazanma — 14 (%5) Uzak… 14 Uzaklaştırma — 14 (%5) Top kaptırma — 8 (%3) Korner kazandırma — 8 (%3) İkili mücadele — 6 (%2) Bloke edilen pas — 5 (%2)
  • Pas106%38
  • Hava topu56%20
  • Top teması38%14
  • Faul21%8
  • Top kazanma14%5
  • Uzaklaştırma14%5
  • Top kaptırma8%3
  • Korner kazandırma8%3
  • İkili mücadele6%2
  • Bloke edilen pas5%2
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 63 maç
1. FC Heidenheim 37maç 2024–2025
Karlsruher SC 2022–2024
Union Berlin 24maç 2023
Hamburger SV 2maç 2021
FC Copenhagen 2019–2020
Denmark U19 2019–2020
Aalborg 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Karlsruher SC 1. FC Heidenheim
2025-01-17 Heidenheim Karlsruher SC loan transfer
2025-01-17 1. FC Heidenheim Karlsruher SC
2024-07-01 Union Berlin 1. FC Heidenheim € 1.3M
2023-07-01 Copenhagen Union Berlin €2.70m
2023-06-30 Karlsruher SC Copenhagen End of loan
2022-07-01 Copenhagen Karlsruher SC Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€40k</i>
2022-06-30 Hamburg Copenhagen End of loan
2021-07-09 Copenhagen Hamburg loan transfer
2021-07-08 FC Copenhagen Hamburger SV
2020-02-01 Aalborg FC Copenhagen
2020-01-31 Aalborg BK Copenhagen €3.00m
2019-07-01 Aalborg BK U19 Aalborg BK -
2018-07-01 Aalborg BK Yth. Aalborg BK U19 -
2015-07-01 Hjörring IF Y Aalborg BK Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 6 maç
04.2026 SakatlıkKadroda yok 1 maç
01.2026 HastalıkŞüpheli 1 maç
12.2025 Kasık sakatlığıKadroda yok 2 maç
11.2025 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
10.2023 DarbeŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Energie Cottbus %42 2026-08-31
FC Energie Cottbus %38 2026-08-18
FC Energie Cottbus %37 2026-08-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 556 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.5Bundesliga 2025
PERFORMANS41.2556 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 50.5
Pivot forvet 47.1
Bitirici 45.2
Role fit sinyali var ama confidence 91/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %44
Dakika %53
Değer / getiri %90
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %56
Dakika %67
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.54 7.15 92
Performans skoru 41.2 76 54
İkili mücadele kazanma 40 50 80
Asist / 90 0.16 0.2 80
Gol / 90 0.16 0.42 38
Müdahale / 90 0.65 1.4 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam