Ruslan Neshcheret
Ukraine · Goalkeeper

Ruslan Neshcheret

YAŞ24
BOY190
KİLO81
KULÜPUkraine
DOĞUM YERİMukachevo
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili20.33 / 90
Rating7.55
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 41 kaleciler
Kurtarış — %80 (3.63) Yenen gol (az iyi) — %25 (1.48) Pas isabeti — %95 (%80) Pas hacmi — %95 (39.7) 74 ORT. % 80 25 95 95
  • Kurtarış 3.63 %80
  • Yenen gol (az iyi) 1.48 %25
  • Pas isabeti %80 %95
  • Pas hacmi 39.7 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 546 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 6 546 0 0 7.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv 6 546 0 0 7.55
İkili kazanılan2%100
İlk 116
2024/25 11 270 0 0 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 2 0 0 0
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv 8 270 0 0 7.23
İlk 1138 yedek
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv 2 0 0 0
2022/23 8 180 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 4 0 0 0
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv 4 180 0 0 6.25
İlk 1126 yedek
2021/22 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 2 0 0 0
2020/21 7 90 0 0 9.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv 2 0 0 0
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv 5 90 0 0 9.60
İlk 1116 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 115733 yedek girdi
FORMA35
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 37 4-1-4-1 — 19 4-2-3-1 — 19 4-4-2 — 5 3-4-1-2 — 2 3-4-3 — 2 84 maç
  • 4-3-337%44
  • 4-1-4-119%23
  • 4-2-3-119%23
  • 4-4-25%6
  • 3-4-1-22%2
  • 3-4-32%2
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.03.2026 SwedenH 1-3
18.12.2025 FC NoahH 2-0 90 7.2
11.12.2025 FiorentinaA 2-1 90 8.5
27.11.2025 Omonia NicosiaA 2-0 90 7.2
06.11.2025 ZrinjskiH 6-0 90 7.9
23.10.2025 SamsunsporA 3-0 90 6.5
02.10.2025 Crystal PalaceH 0-2 96 8.0
30.01.2025 Rīgas FSH 1-0 90 7.2
21.01.2025 GalatasarayA 3-3 90 7.2
12.12.2024 Real SociedadA 3-0
28.11.2024 PlzenH 1-2
07.11.2024 Ferencvarosi TCH 0-4
24.10.2024 AS RomaA 1-0 90 7.3
03.10.2024 1899 HoffenheimA 2-0
25.09.2024 LazioH 0-3
27.08.2024 Red Bull SalzburgA 1-1
21.08.2024 Red Bull SalzburgH 0-2
31.08.2023 BesiktasA 1-0
24.08.2023 BesiktasH 2-3
03.11.2022 FenerbahceH 0-2
27.10.2022 AEK LarnacaA 3-3 90 6.2
13.10.2022 RennesH 0-1 90 6.3
06.10.2022 RennesA 2-1
23.08.2022 BenficaA 3-0
17.08.2022 BenficaH 0-2
09.08.2022 Sturm GrazA 1-2
03.08.2022 Sturm GrazH 1-0
29.09.2021 Bayern MunichA 5-0
14.09.2021 BenficaH 0-0
25.02.2021 Club Brugge KVA 0-1
18.02.2021 Club Brugge KVH 1-1
08.12.2020 Ferencvarosi TCH 1-0
02.12.2020 JuventusA 3-0
04.11.2020 BarcelonaA 2-1 90 9.6
28.10.2020 Ferencvarosi TCA 2-2
20.10.2020 JuventusH 0-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 36 maç
Dynamo Kyiv 35maç 2020–2025
Ukraine 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2022 SakatlıkŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 546 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS67.0546 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 230 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %88
Dakika %90
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %88
Dakika %75
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam