LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas41.22 / 90
Başarılı dripling10.31 / 90
Kazanılan ikili103.05 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
- Müdahale 2.14 %80
- Pas arası 0.61 %23
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %53 %34
- Pas isabeti %84 %28
- Faul (az iyi) 0.92 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 295 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Spain
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Copa del Rey2021/2022 · Spain
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
Community Shield2017/2018 · England
🏆
Emirates Cup2017 · World
🏆
FA Cup2016/2017 · England
🏆
Community Shield2015/2016 · England
🏆
Emirates Cup2015 · World
🏆
Premier League Asia Trophy2015 · World
🏆
Community Shield2014/2015 · England
🏆
FA Cup2014/2015 · England
🏆
FA Cup2013/2014 · England
🥈
UEFA Conference League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2019 · World · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2014 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
4
295
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale7
Faul31 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1131 yedek
2025/26
37
1.990
1
3
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas25
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan61%48
Müdahale29
Faul164 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112215 yedek
G+A / 900.18
Kart2
Kaptan9maçta
2024/25
28
812
0
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas10
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan35%48
Müdahale17
Faul9
Ofsayt1
İlk 11820 yedek
G+A / 900.22
Kart1
Kaptan4maçta
2023/24
36
1.957
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas16
Drible21%40 başarı
İkili kazanılan84%36
Müdahale36
Faul2710 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112214 yedek
G+A / 900.05
Kart1
2022/23
21
566
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas4
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan25%41
Müdahale14
Faul7
İlk 11516 yedek
Kart1
2021/22
37
2.257
0
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas29
Drible24%51 başarı
İkili kazanılan121%57
Müdahale53
Faul2415 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112512 yedek
G+A / 900.16
Kart21
2020/21
46
2.641
1
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas27
Drible20%56 başarı
İkili kazanılan105%49
Müdahale32
Faul2310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113016 yedek
G+A / 900.14
Kart8
Kaptan7maçta
TOPLAM GOL4
İLK 117971 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1114%77
- 4-3-325%17
- 4-4-26%4
- 4-4-1-12%1
- 3-4-2-11%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Real MadridH | 1-0 | 90 | 0 | 7.6 | ||
| 29.08.2026 | LevanteA | 5-2 | 90 | 0 | 5.8 | ||
| 25.08.2026 | ValenciaA | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 21.08.2026 | Real SociedadH | 1-0 | 91 | – | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | LevanteH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | BarcelonaAC | 3-1 | 83 | – | 5.5 | ||
| 12.05.2026 | ElcheHC | 2-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Real SociedadA | 2-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | OviedoHC | 3-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2026 | Real MadridH | 1-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | GironaA | 2-3 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 16.04.2026 | SC BragaH | 2-4 | 77 | – | 5.7 | ||
| 12.04.2026 | OsasunaAC | 1-1 | 45 | 1 | – | 6.5 | |
| 08.04.2026 | SC BragaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | EspanyolH | 0-0 | 74 | – | 7.7 | ||
| 22.03.2026 | Athletic ClubA | 2-1 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 19.03.2026 | PanathinaikosH | 4-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Celta VigoH | 1-1 | 92 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 12.03.2026 | PanathinaikosA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | GetafeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | SevillaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Rayo VallecanoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | OviedoA | 1-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Real MadridA | 5-1 | 45↑ | – | 5.3 | ||
| 21.12.2025 | GetafeH | 4-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | GironaH | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | ValenciaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | LyonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | MallorcaH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 27.10.2025 | Atletico MadridH | 0-2 | 69 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | GenkA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | VillarrealAC | 2-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | EspanyolAC | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | LudogoretsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | OsasunaHC | 2-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | Real SociedadHC | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 14.09.2025 | LevanteAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | Athletic ClubH | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 27.08.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2025 | AlavesH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.08.2025 | ElcheA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.05.2025 | FiorentinaA | 2-2 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | EspanyolA | 1-2 | 10↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 01.05.2025 | FiorentinaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | ValladolidH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | GironaA | 1-3 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | JagielloniaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | VillarrealH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | JagielloniaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | BarcelonaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | SevillaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | LeganesA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | GuimaraesA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Athletic ClubA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | FC CopenhagenH | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.10.2024 | OsasunaA | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | SevillaAC | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Legia WarszawaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | EspanyolHC | 1-0 | 90 | – | 7.5 |
ŞUT7
GOL2
xG0.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%86
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%71
- Sol ayak1%14
- Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
AKSİYON HARİTASI3050 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %26
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3050
- Pas2322%79
- Uzaklaştırma131%4
- Top kazanma118%4
- Top teması103%4
- Müdahale69%2
- Korner kazandırma53%2
- Çalım37%1
- Hava topu36%1
- İkili mücadele36%1
- Faul29%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M+25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ59
DİSİPLİN8kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 209 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-01
Arsenal U18
→
Arsenal U21
-
Arsenal U18
→
Arsenal U21
-
2011-07-01
Barça U16
→
Arsenal U18
€500k
Barça U16
→
Arsenal U18
€500k
2010-07-01
Barça Youth
→
Barça U16
-
Barça Youth
→
Barça U16
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
18 maç
09.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2025
SakatlıkKadroda yok
12 maç
03.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
7 maç
02.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
8 maç
12.2024
ContusionKadroda yok
6 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2022
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
10.2021
Stomach DisorderKadroda yok
1 maç
08.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
Bacak sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2020 · Arsenal
8sarı · 25 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1825 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8La Liga 2025
PERFORMANS47.91825 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
75.9
Ayağı iyi stoper
74.6
Klasik stoper
73.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%34
Dakika
%73
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%35
Dakika
%84
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.18
1.4
84
Pas hacmi / 90
49.36
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Asist / 90
0.15
0.22
68
Performans skoru
47.9
74
65
Müdahale / 90
1.33
2.5
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Daniel SvenssonBorussia Dortmund · 23
%95
2gol
2asist
60scout
€22.00M
Bundesliga
Cédric SoaresSao Paulo · 34
%79
0gol
3asist
52scout
Serie A
Caio HenriqueMonaco · 28
%74
0gol
2asist
56scout
€15.00M
Ligue 1
Mohamed FarsiColumbus Crew · 26
%70
1gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Gabriel CompagnucciBelgrano Cordoba · 34
%70
1gol
2asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Pierre KaluluJuventus · 25
%68
0gol
1asist
51scout
€32.00M
UEFA Champions League
Salvador ReyesLeon · 27
%60
0gol
2asist
57scout
Liga MX
Ben JohnsonIpswich · 25
%60
1gol
1asist
57scout
€7.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



