LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.06 / 90
Kazanılan ikili170.53 / 90
Rating7.19
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 23 kaleciler
- Kurtarış 3.54 %86
- Yenen gol (az iyi) 1.60 %18
- Pas isabeti %76 %91
- Pas hacmi 33.1 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2876 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
La Liga2020/2021 · Spain
🥈
HNL2019/2020 · Croatia · 2nd Place
🥈
Cup2019/2020 · Croatia · 2nd Place
🥈
Arena Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Croatia · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.876
0
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan17%89
Müdahale5
İlk 1132
Kart3
Kaptan15maçta
2024/25
30
1.979
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%92
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 11228 yedek
Kart4
2023/24
38
772
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%90
İlk 11929 yedek
Kart1
2022/23
48
1.027
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%62
Faul11 kazanılan
İlk 111137 yedek
Kart3
2021/22
41
2.430
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan19%90
İlk 112714 yedek
Kart4
2020/21
43
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL1
İLK 119689 yedek girdi
KART14
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-155%35
- 4-4-244%28
- 5-3-222%14
- 3-5-221%13
- 3-1-4-28%5
- 3-4-2-18%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | GenclerbirligiHC | 1-0 | 92 | – | 7.7 | ||
| 27.04.2026 | BesiktasAC | 0-0 | 85 | – | 8.2 | ||
| 18.04.2026 | EyüpsporHC | 1-2 | 85 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | KonyasporAC | 3-0 | 91 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | RizesporHC | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | KayserisporAC | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 13.03.2026 | FenerbahceHC | 2-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Gazişehir GaziantepAC | 1-1 | 89 | – | 8.9 | ||
| 27.02.2026 | TrabzonsporAC | 3-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | SamsunsporHC | 0-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 16.02.2026 | KasimpasaAC | 3-2 | 88 | – | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | AntalyasporHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | GoztepeAC | 2-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | GalatasarayHC | 1-3 | 88 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Istanbul BasaksehirAC | 2-1 | 95 | – | 7.5 | ||
| 21.12.2025 | AlanyasporA | 2-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 07.12.2025 | GenclerbirligiA | 3-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | BesiktasH | 0-2 | 90 | – | 9.7 | ||
| 22.11.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 09.11.2025 | KonyasporH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2025 | RizesporA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.10.2025 | KayserisporH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | FenerbahceA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | TrabzonsporH | 3-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | SamsunsporA | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | KasimpasaH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | AntalyasporA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | GoztepeH | 0-2 | 93 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.05.2025 | HataysporH | 5-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | BesiktasA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | GoztepeH | 6-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | KonyasporA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.04.2025 | KayserisporA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | TrabzonsporA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | SivassporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | BB BodrumsporH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | AlanyasporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | SamsunsporA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | GalatasarayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | FenerbahceA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | HataysporA | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.12.2024 | GoztepeA | 3-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | KonyasporH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2024 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | KayserisporH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.11.2024 | EyüpsporA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | TrabzonsporH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | SivassporA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2024 | BB BodrumsporA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2024 | AntalyasporH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | AlanyasporA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | SamsunsporH | 0-1 | 90 | – | 6.3 |
AKSİYON HARİTASI1398 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %16
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1398
- Pas968%70
- Kaleci topu aldı175%13
- Kurtarış82%6
- Top kazanma44%3
- Uzaklaştırma28%2
- Korner kazandırma28%2
- Keepersweeper27%2
- Yumruklama12%1
- Claim10%1
- Ayakta kapatma5%0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 232 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-13
Hajduk Split
→
NK Lokomotiva
free transfer
Hajduk Split
→
NK Lokomotiva
free transfer
2014-12-01
Hajduk Split II
→
Hajduk Split
-
Hajduk Split II
→
Hajduk Split
-
2014-07-14
Hajduk U19
→
Hajduk Split II
-
Hajduk U19
→
Hajduk Split II
-
2013-07-01
Hajduk U17
→
Hajduk U19
-
Hajduk U17
→
Hajduk U19
-
2011-07-01
Hajduk Yth.
→
Hajduk U17
-
Hajduk Yth.
→
Hajduk U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2024
Kafa travmasıKadroda yok
1 maç
02.2024
Kafa travmasıŞüpheli
1 maç
11.2023
SakatlıkKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2876 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.5Süper Lig 2025
PERFORMANS63.22876 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
87.5
Kurtarıcı kaleci
82.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 85 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%80
Dakika
%96
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%79
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
33.14
38
87
Ortalama rating
7.19
7.2
100
Performans skoru
63.2
76
83
Kurtarış / 90
3.54
3.2
100
Yenen gol / 90
1.6
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Davy RoefGent · 31
%95
0gol
0asist
64scout
Jupiler Pro League
Konstantinos TzolakisOlympiakos Piraeus · 23
%87
0gol
0asist
54scout
UEFA Champions League
Julen AgirrezabalaValencia · 25
%83
0gol
0asist
64scout
€15.00M
La Liga
Marko DmitrovićEspanyol · 33
%72
0gol
0asist
67scout
€800K
La Liga
Demba ThiamMonza · 27
%65
0gol
0asist
69scout
Serie B
Guglielmo VicarioTottenham · 29
%64
0gol
0asist
54scout
€23.00M
Premier League
Nelson InsfránGimnasia L.P. · 30
%60
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Hervé KoffiAngers · 29
%60
0gol
0asist
74scout
€3.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Sheff Utd
Lille