Sebastiaan Bornauw
Belgium · Defender

Sebastiaan Bornauw

YAŞ26
BOY191
KİLO81
DOĞUM YERİWemmel
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.00 / 90
Rating5.41
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Başarılı dripling 0.000.20
Kazanılan ikili 2.003.91
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 2 2021 1 2022 1 2023 0 2024 3 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 1 90 0 0 5.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 1 90 0 0 5.41
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul3
İlk 111
2025/26 30 460 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 30 460 0 0 6.63
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan20%42
Müdahale8
Faul7
Ofsayt1
İlk 11525 yedek
Kart1
2024/25 19 791 2 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 19 791 2 1 6.78
Şut8%38 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan47%55
Müdahale9
Faul122 kazanılan
İlk 11811 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2023/24 27 1.436 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 27 1.436 0 0 6.73
Şut9%44 isabet
Kilit pas3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan64%52
Müdahale26
Faul275 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111611 yedek
Kart5
2022/23 33 1.932 1 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 33 1.932 1 0 6.83
Şut4%75 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan92%56
Müdahale30
Faul249 kazanılan
İlk 112310 yedek
G+A / 900.05
Kart8
2021/22 37 2.217 1 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 32 2.013 1 0 6.79
UEFA Champions LeagueVfL Wolfsburg 5 204 0 0 6.60
Şut13%31 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan108%55
Müdahale33
Faul255 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112512 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2020/21 27 2.217 1 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFC Koln 27 2.217 1 1 6.88
Şut14%36 isabet
Kilit pas3
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan111%56
Müdahale30
Faul2610 kazanılan
İlk 11252 yedek
G+A / 900.08
Kart4
TOPLAM GOL7
İLK 118671 yedek girdi
KART24
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 3 %43
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 36 3-4-2-1 — 28 4-3-3 — 22 3-5-2 — 15 4-4-2 — 9 4-5-1 — 9 119 maç
  • 4-2-3-136%30
  • 3-4-2-128%24
  • 4-3-322%18
  • 3-5-215%13
  • 4-4-29%8
  • 4-5-19%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Borussia DortmundA 2-0 90 0 5.4
24.05.2026 West HamA 3-0
17.05.2026 BrightonH 1-0 91 6.9
11.05.2026 TottenhamA 1-1 47 6.3
01.05.2026 BurnleyH 3-1
22.04.2026 BournemouthA 2-2
18.04.2026 WolvesH 3-0
13.04.2026 Manchester UnitedA 1-2
21.03.2026 BrentfordH 0-0
15.03.2026 Crystal PalaceA 0-0
03.03.2026 SunderlandH 0-1
28.02.2026 Manchester CityH 0-1
21.02.2026 Aston VillaA 1-1
10.02.2026 ChelseaA 2-2 55 6.5
06.02.2026 Nottingham ForestH 3-1 1
31.01.2026 ArsenalH 0-4
26.01.2026 EvertonA 1-1 85 6.9
17.01.2026 FulhamH 1-0 2
07.01.2026 NewcastleA 4-3 7
04.01.2026 Manchester UnitedH 1-1 80 6.3
01.01.2026 LiverpoolA 0-0 83 6.9
28.12.2025 SunderlandA 1-1
20.12.2025 Crystal PalaceH 4-1
14.12.2025 BrentfordA 1-1
06.12.2025 LiverpoolH 3-3 8 6.6
03.12.2025 ChelseaH 3-1 1
18.10.2025 BurnleyA 2-0
04.10.2025 TottenhamH 1-2
30.08.2025 NewcastleH 0-0
23.08.2025 ArsenalA 5-0
18.08.2025 EvertonH 1-0
17.05.2025 Borussia MönchengladbachA 0-1 1
29.03.2025 1. FC HeidenheimH 0-1 90 7.2
22.02.2025 VfL BochumH 1-1 32 1 1 6.9
15.02.2025 VfB StuttgartA 1-2 1
08.02.2025 Bayer LeverkusenH 0-0 1
02.02.2025 Eintracht FrankfurtA 1-1
24.01.2025 Holstein KielH 2-2 19 1 6.7
18.01.2025 Bayern MünchenA 3-2
14.01.2025 Borussia MönchengladbachH 5-1 9 6.2
11.01.2025 1899 HoffenheimA 0-1 8 6.7
23.11.2024 Union BerlinH 1-0
10.11.2024 1. FC HeidenheimA 1-3
20.10.2024 Werder BremenH 2-4 90 1 6.3
05.10.2024 VfL BochumA 1-3 90 1 7.7
28.09.2024 VfB StuttgartH 2-2 90 6.3
22.09.2024 Bayer LeverkusenA 4-3 90 1 1 7.0
14.09.2024 Eintracht FrankfurtH 1-2 90 1 6.6
31.08.2024 Holstein KielA 0-2 90 1 2 7.5
25.08.2024 Bayern MünchenH 2-3 90 6.3
18.05.2024 FSV Mainz 05H 1-3 90 6.6
12.05.2024 Bayern MunichA 2-0 90 6.9
27.04.2024 SC FreiburgA 1-2 90 6.6
20.04.2024 Vfl BochumH 1-0 90 1 7.0
13.04.2024 RB LeipzigA 3-0 90 6.5
07.04.2024 Borussia MonchengladbachH 1-3 90 1 6.3
30.03.2024 Werder BremenA 0-2 90 1 7.2
16.03.2024 FC AugsburgH 1-3
10.03.2024 Bayer LeverkusenA 2-0 58 6.5
04.02.2024 1899 HoffenheimH 2-2 90 2 6.6
ŞUT1
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.2
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
AKSİYON HARİTASI449 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 12 13 14 15 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 9 9 10 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %29 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR449
Pas 249 Pas — 249 (%58) Uzaklaşt… 41 Uzaklaştırma — 41 (%10) Hava topu 41 Hava topu — 41 (%10) Top kaz… 26 Top kazanma — 26 (%6) Top tem… 17 Top teması — 17 (%4) Faul — 13 (%3) Müdahale — 12 (%3) Pas arası — 10 (%2) Korner kazandırma — 9 (%2) Kurtarış — 8 (%2)
  • Pas249%58
  • Uzaklaştırma41%10
  • Hava topu41%10
  • Top kazanma26%6
  • Top teması17%4
  • Faul13%3
  • Müdahale12%3
  • Pas arası10%2
  • Korner kazandırma9%2
  • Kurtarış8%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 174 maç
Hamburger SV 1maç 2026
Leeds 30maç 2025
VfL Wolfsburg 116maç 2021–2024
Belgium 2020–2024
Belgium U21 2019–2023
FC Koln 27maç 2020
Belgium U19 2018–2019
Anderlecht 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-18 Leeds Hamburger SV
2025-07-01 VfL Wolfsburg Leeds
2021-07-16 1.FC Köln VfL Wolfsburg € 13.5M
2019-08-06 Anderlecht 1.FC Köln € 4M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
08.2025 SakatlıkKadroda yok 3 maç
05.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 8 maç
04.2025 Ayak sakatlığıŞüpheli 1 maç
12.2024 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
11.2024 HastalıkKadroda yok 1 maç
05.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Hamburger SV %73 2026-08-18
Hamburger SV %72 2026-08-16
Hamburger SV %56 2026-08-13
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 90 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.2Bundesliga 2026
PERFORMANS51.890 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2026
Agresif stoper 57.7
Defansif bek 55.2
Klasik stoper 54.8
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 103 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %65
Dakika %78
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 1685 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %45
Dakika %36
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.63 7.1 93
Performans skoru 59.8 74 81
Müdahale / 90 1.57 3 52
Pas arası / 90 1.17 2.2 53
Blok / 90 1.17 1.2 98
İkili mücadele kazanma 41.67 62 67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam