Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.72 / 90
Kilit pas51.81 / 90
Başarılı dripling31.08 / 90
Kazanılan ikili196.87 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 0.72 %17
- Pas arası 1.08 %54
- Blok 0.36 %67
- İkili mücadele %63 %67
- Pas isabeti %82 %44
- Faul (az iyi) 0.72 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 249 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier League Cup2017/2018 · England
🥈
League One2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League 2 Division Two2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
5
249
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan19%63
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 1141 yedek
2025/26
22
601
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan37%63
Müdahale9
Faul55 kazanılan
İlk 11616 yedek
Kart1
2022/23
7
22
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
2021/22
5
23
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%25
TOPLAM GOL1
İLK 11928 yedek girdi
KART1
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-111%32
- 4-2-3-110%29
- 3-5-26%18
- 3-5-1-15%15
- 3-1-4-21%3
- 3-2-4-11%3
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | MillwallA | 4-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.09.2026 | Sheffield UtdA | 3-2 | 45 | 0 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | LincolnH | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | QPRA | 0-0 | 19 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | PrestonH | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | CoventryA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | Oxford UnitedA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Stoke CityH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | BirminghamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | West BromA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Sheffield UtdA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | WatfordA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | SwanseaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | Hull CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | MiddlesbroughA | 1-1 | 22 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Stoke CityA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | BirminghamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | LeicesterA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | DerbyH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | NorwichA | 2-3 | 53↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | QPRH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | MillwallA | 0-2 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | 96 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | West BromH | 2-3 | 96 | – | 6.2 | ||
| 12.08.2025 | Hull CityH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | SouthamptonA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.03.2023 | BrentfordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2023 | Aston VillaA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2023 | BrightonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2023 | Nottingham ForestA | 2-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 03.01.2023 | FulhamH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2022 | LiverpoolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2022 | Manchester UnitedH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2022 | TottenhamA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 05.03.2022 | LeedsH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | BrightonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2022 | TottenhamH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2021 | NewcastleH | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%33
- Duran top1%33
- Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%67
- Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-02
Leicester U21
→
Wrexham
?
Leicester U21
→
Wrexham
?
2024-05-31
Mansfield Town
→
Leicester U21
End of loan
Mansfield Town
→
Leicester U21
End of loan
2023-08-25
Leicester U21
→
Mansfield Town
loan transfer
Leicester U21
→
Mansfield Town
loan transfer
2021-07-01
Aston Villa U23
→
Leicester U23
free transfer
Aston Villa U23
→
Leicester U23
free transfer
2021-01-18
Gloucester
→
Aston Villa U23
End of loan
Gloucester
→
Aston Villa U23
End of loan
2020-10-20
Aston Villa U23
→
Gloucester
loan transfer
Aston Villa U23
→
Gloucester
loan transfer
2020-03-01
Gloucester
→
Aston Villa U23
End of loan
Gloucester
→
Aston Villa U23
End of loan
2020-01-01
Aston Villa U23
→
Gloucester
loan transfer
Aston Villa U23
→
Gloucester
loan transfer
2019-07-01
Aston Villa U18
→
Aston Villa U23
-
Aston Villa U18
→
Aston Villa U23
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Bolton Wanderers
%50
2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 601 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.9Championship 2025
PERFORMANS23.9601 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
52.8
Derinden oyun kurucu
42.3
Box-to-box orta saha
36.3
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%26
Dakika
%46
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%32
Dakika
%68
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.71
7.1
94
İkili mücadele kazanma
62.71
58
100
Pas arası / 90
1.2
2.3
52
Müdahale / 90
1.35
3.2
42
Pas hacmi / 90
37.29
50
75
Performans skoru
23.9
75
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franck FomeyemCordoba
%95
0gol
0asist
51scout
€600K
Segunda División
Manu DuahSan Diego · 20
%81
0gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Sebastián ValdezIndependiente · 30
%76
0gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Peter OuanehLaval
%70
0gol
0asist
51scout
€600K
Ligue 2
Siaka BakayokoAmiens
%69
1gol
0asist
44scout
Ligue 2
Jemmes Bruno Ribeiro Da SilvaMirassol · 25
%65
2gol
0asist
54scout
Serie A
Marco PerrottaPadova
%64
1gol
0asist
55scout
€300K
Serie B
Jesús ÁlvarezHuesca · 26
%60
0gol
0asist
57scout
€800K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



