Gol10.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.83 / 90
Kilit pas100.76 / 90
Başarılı dripling40.30 / 90
Kazanılan ikili523.94 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 119 defanslar
- Müdahale 1.97 %69
- Pas arası 1.52 %92
- Blok 0.08 %3
- İkili mücadele %54 %31
- Pas isabeti %79 %10
- Faul (az iyi) 0.61 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1188 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12023 · Brazil
🥈
Gaúcho 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2022/2023 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Nordeste2021/2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Pernambucano 12021 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
22
1.188
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas10
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan52%54
Müdahale26
Faul812 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111210 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2024/25
28
1.203
1
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas9
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan68%57
Müdahale28
Faul611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111216 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2021/22
19
1.375
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas10
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan48%53
Müdahale31
Faul116 kazanılan
İlk 11154 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2020/21
22
472
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan30%53
Müdahale5
Faul79 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11418 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 112426 yedek girdi
KART3
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%63
- 4-4-27%15
- 4-3-34%9
- 3-4-1-22%4
- 3-4-2-12%4
- 3-4-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | CorinthiansA | 1-1 | 49↑ | 2 | 7.2 | ||
| 03.12.2025 | SantosH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | BahiaH | 1-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Sao PauloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2025 | CruzeiroH | 3-3 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Vasco DA GamaA | 1-3 | 20↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.11.2025 | PalmeirasH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | RB BragantinoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Fortaleza ECH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | InternacionalH | 1-1 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | BahiaA | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | GremioH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.05.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | FluminenseH | 1-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Fortaleza ECA | 5-0 | 77 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2025 | Atletico-MGH | 0-1 | 100 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | InternacionalA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.04.2025 | MirassolH | 2-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 17.04.2025 | FlamengoA | 6-0 | 90 | 1 | 5.5 | ||
| 12.04.2025 | CearaH | 2-1 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | BotafogoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | VitoriaH | 2-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | CruzeiroH | 0-1 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 04.12.2024 | Sao PauloA | 1-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | Atletico-MGA | 2-3 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | CuiabaH | 1-1 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 20.11.2024 | GremioA | 2-2 | 75 | 1 | – | 7.5 | |
| 09.11.2024 | BahiaH | 2-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Fortaleza ECH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | FlamengoA | 4-2 | 56 | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | PalmeirasH | 3-5 | 52↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Vasco DA GamaA | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | RB BragantinoH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.08.2024 | InternacionalA | 2-1 | 16 | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | BotafogoH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.08.2024 | CorinthiansA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.07.2024 | CriciumaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.07.2024 | CruzeiroA | 2-0 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 21.07.2024 | Sao PauloH | 0-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 16.07.2024 | Atletico-MGH | 1-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 07.07.2024 | GremioH | 3-0 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.07.2024 | BahiaA | 2-0 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.06.2024 | Fortaleza ECA | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.06.2024 | FlamengoH | 2-1 | 54↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.06.2024 | PalmeirasA | 3-1 | 85 | 3 | 6.7 | ||
| 19.06.2024 | Vasco DA GamaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2024 | RB BragantinoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.06.2024 | VitoriaH | 1-1 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 05.06.2024 | Atletico GoianienseH | 1-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 01.06.2024 | FluminenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2021 | Chapecoense-scA | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 03.12.2021 | FlamengoH | 1-1 | 88 | 2 | 7.0 | ||
| 28.11.2021 | Sao PauloA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.11.2021 | BahiaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.11.2021 | CearaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.11.2021 | America MineiroH | 2-3 | 86 | 1 | – | 7.0 | |
| 07.11.2021 | FluminenseA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 31.10.2021 | Atletico GoianienseH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.10.2021 | RB BragantinoA | 3-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2021 | PalmeirasA | 2-1 | 76 | – | 6.9 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 1188 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Serie A 2025
PERFORMANS61.11188 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%66
Dakika
%63
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%66
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Santiago ArzamendiaEstudiantes L.P. · 27
%95
2gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Agustín SándezRosario Central · 24
%91
2gol
1asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Dejan RadonjicAustria Vienna · 20
%73
1gol
0asist
66scout
Bundesliga
Kiki AfonsoAVS · 31
%72
0gol
0asist
61scout
Primeira Liga
Tristan CramaMillwall · 24
%66
3gol
6asist
71scout
Championship
Ronald HernándezAtlanta United FC · 28
%66
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Zé CarlosGIL Vicente · 27
%60
0gol
0asist
65scout
Primeira Liga
Julien BoyerBoulogne · 27
%60
2gol
1asist
71scout
€600K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum