LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut60.39 / 90
Kilit pas30.19 / 90
Kazanılan ikili483.10 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
- Müdahale 1.03 %9
- Pas arası 0.84 %20
- Blok 0.84 %76
- İkili mücadele %55 %38
- Pas isabeti %93 %99
- Faul (az iyi) 0.58 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1393 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆
Challenger Pro League2021/2022 · Belgium
🥈
2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2017/2018 · Türkiye · 2nd Place
🥈
2. Bundesliga2008/2009 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
34
1.393
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan48%55
Müdahale16
Faul94 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111717 yedek
Kart2
Kaptan2maçta
2024/25
39
1.689
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan53%50
Müdahale24
Faul125 kazanılan
İlk 111920 yedek
G+A / 900.05
Kart3
Kaptan9maçta
2023/24
37
2.471
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan81%55
Müdahale35
Faul174 kazanılan
İlk 11289 yedek
Kart2
Kaptan8maçta
2022/23
25
1.275
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan52%62
Müdahale24
Faul64 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111411 yedek
G+A / 900.14
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 113537 yedek girdi
KART6
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-160%87
- 3-4-1-25%7
- 4-1-4-13%4
- 4-3-31%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | AntwerpA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2026 | Standard LiegeH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | CharleroiA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | GenkA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | OH LeuvenH | 3-3 | 45 | – | 5.9 | ||
| 25.04.2026 | AntwerpH | 2-4 | 85 | 1 | 5.3 | ||
| 21.04.2026 | OH LeuvenAC | 0-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 18.04.2026 | GenkH | 1-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | 93 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | CharleroiH | 2-0 | 93 | 1 | 8.2 | ||
| 22.03.2026 | Standard LiegeA | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | 85 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | OH LeuvenA | 0-1 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | CharleroiH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | AntwerpAC | 0-2 | 94 | 2 | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | St. TruidenH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Zulte WaregemA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.01.2026 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Cercle BruggeH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | GentA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | GenkA | 1-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | AnderlechtH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | DenderA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | GentH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | GenkH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | St. TruidenA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | AntwerpH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Cercle BruggeA | 4-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 02.08.2025 | Zulte WaregemH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | AnderlechtA | 5-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.05.2025 | Standard LiegeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | CharleroiA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | DenderH | 4-2 | 64 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | KV MechelenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2025 | KV MechelenA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2025 | CharleroiH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | OH LeuvenH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | DenderA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.03.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 93 | – | 7.9 | ||
| 22.02.2025 | CharleroiH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Standard LiegeH | 4-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.02.2025 | KortrijkA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | GenkH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | AntwerpA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | St. TruidenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | Club Brugge KVA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | KV MechelenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Union St. GilloiseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | DenderA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | GentH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | KortrijkH | 4-0 | –↑ | – | – |
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%80
- Duran top1%20
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%80
- Sağ ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 135 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1393 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.5Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS56.71393 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
76.4
Ayağı iyi stoper
75.9
Defansif bek
75.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%42
Dakika
%65
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%54
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.79
7.2
94
Pas hacmi / 90
48
45
100
İkili mücadele kazanma
55.17
68
81
Blok / 90
0.84
1.8
47
Pas arası / 90
0.84
1.8
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonathan BuatuGIL Vicente · 32
%95
1gol
1asist
55scout
Primeira Liga
Joe RodonLeeds · 28
%85
2gol
0asist
59scout
Premier League
Enes MahmutovićNAC Breda · 28
%69
0gol
0asist
48scout
Eredivisie
VitãoInternacional · 25
%67
0gol
2asist
62scout
Serie A
Junior AlonsoAtletico-MG · 32
%66
1gol
1asist
58scout
Serie A
António SilvaBenfica · 22
%63
0gol
0asist
57scout
€28.00M
UEFA Champions League
Domingos DuarteGetafe · 30
%61
1gol
1asist
62scout
€800K
La Liga
Nicholas OpokuKasımpaşa · 28
%60
0gol
0asist
63scout
€1.50M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum