Jérémie Porsan-Clemente
Spain · Defender

Jérémie Porsan-Clemente

YAŞ26
BOY180 cm
KİLO79 kg
DOĞUM YERİZaragoza
LİGSegunda División
BU SEZON5G · 1A
Gol50.13 / 90
Asist10.03 / 90
Şut220.56 / 90
Kilit pas190.49 / 90
Başarılı dripling90.23 / 90
Kazanılan ikili1383.53 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
Müdahale — %43 (1.46) Pas arası — %99 (2.07) Blok — %37 (0.38) İkili mücadele — %32 (%53) Pas isabeti — %54 (%84) Faul (az iyi) — %55 (1.07) 53 ORT. % 43 99 37 32 54 55
  • Müdahale 1.46 %43
  • Pas arası 2.07 %99
  • Blok 0.38 %37
  • İkili mücadele %53 %32
  • Pas isabeti %84 %54
  • Faul (az iyi) 1.07 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3518 dakika oynadı.
2025/26 40 3.518 5 1 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónLas Palmas 40 3.518 5 1 6.89
Şut22%45 isabet
Kilit pas19
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan138%53
Müdahale57
Faul4245 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11391 yedek
G+A / 900.15
Kart10
TOPLAM GOL76 penaltı
İLK 1131 yedek girdi
KART1
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 6 %86
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 2 4-2-3-1 — 1 5-4-1 — 1 4 maç
  • 4-4-22%50
  • 4-2-3-11%25
  • 5-4-11%25
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.06.2026 MalagaA 1-1 92 6.3
07.06.2026 MalagaH 0-1 86 1 7.0
31.05.2026 Deportivo La CorunaA 1-2 90 6.2
24.05.2026 ZaragozaH 1-1 90 1 6.3
16.05.2026 AlmeriaA 1-2 90 1 1 8.2
10.05.2026 FC AndorraA 5-1 90 1 5.3
03.05.2026 ValladolidH 2-1 85 6.9
27.04.2026 CadizA 1-2 90 6.5
17.04.2026 LeganesH 2-0 90 6.6
11.04.2026 MalagaA 2-0 90 6.9
05.04.2026 HuescaH 2-1 45 7.0
02.04.2026 Granada CFH 2-0 90 7.2
29.03.2026 EibarA 3-1 90 1 5.9
22.03.2026 Sporting GijonH 1-0 90 7.2
16.03.2026 AlbaceteA 2-1 87 6.9
01.03.2026 Cultural LeonesaA 0-3 89 6.6
21.02.2026 CastellónH 1-1 90 1 6.3
15.02.2026 MirandesA 1-1 90 1 6.7
07.02.2026 BurgosH 0-0 90 2 7.0
30.01.2026 Real Sociedad IIA 1-1 90 7.2
24.01.2026 CordobaH 1-2 90 1 6.7
18.01.2026 Racing SantanderA 4-1 90 1 5.3
04.01.2026 ZaragozaA 1-2 89 1 6.3
20.12.2025 Cultural LeonesaH 4-0 90 1 1 8.7
14.12.2025 AD Ceuta FCA 1-1 90 1 1 7.9
08.12.2025 MirandesH 0-0 90 7.3
30.11.2025 CastellónA 1-0 86 6.5
21.11.2025 AlbaceteH 2-1 84 1 7.2
14.11.2025 ValladolidA 0-1 90 1 7.2
09.11.2025 Racing SantanderH 3-1 90 1 6.9
02.11.2025 Sporting GijonA 0-0 90 1 7.2
24.10.2025 HuescaA 1-1 90 6.6
19.10.2025 EibarH 3-1 90 1 1 7.7
10.10.2025 Granada CFA 0-0 90 1 7.9
05.10.2025 CadizH 1-0 90 1 6.6
12.09.2025 Real Sociedad IIH 2-1 90 1 5.6
07.09.2025 BurgosA 0-0 90 7.5
31.08.2025 MalagaH 0-1 75 7.3
25.08.2025 CordobaA 1-3 90 1 1 8.5
17.08.2025 FC AndorraH 1-1 90 6.6
ŞUT31
GOL6
xG0.0
xG FARKI+6.0over performing
DÖNÜŞÜM%19.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 67' · xG 0.0 34' · xG 0.0 60' · xG 0.0 87' · xG 0.0 76' · xG 0.0 47' · xG 0.0 77' · xG 0.0 79' · xG 0.0 77' · xG 0.0 41' · xG 0.0 28' · xG 0.0 22' · xG 0.0 90' · xG 0.0 82' · xG 0.0 63' · xG 0.0 90' · xG 0.0 52' · xG 0.0 · GOL 2' · xG 0.0 · GOL 77' · xG 0.0 78' · xG 0.0 66' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 62' · xG 0.0 21' · xG 0.0 64' · xG 0.0 32' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 65' · xG 0.0 83' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%39) Korner — 7 (%23) Duran top — 6 (%19) Serbest vuruş — 4 (%13) Açık oyun — 2 (%6) 31 şut
  • Asist sonrası12%39
  • Korner7%23
  • Duran top6%19
  • Serbest vuruş4%13
  • Açık oyun2%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 24 (%77) Sağ ayak — 3 (%10) Kafa — 3 (%10) Diğer — 1 (%3) 31 şut
  • Sol ayak24%77
  • Sağ ayak3%10
  • Kafa3%10
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 1 %3
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 3 %10
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 6 %19
  • 76-90+' 15 %48
PİYASA DEĞERİ€400K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 40 maç
Las Palmas 40maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30 Real Zaragoza UD Las Palmas End of loan
2024-08-27 UD Las Palmas Real Zaragoza loan transfer
2024-06-30 Racing Ferrol UD Las Palmas End of loan
2023-08-01 UD Las Palmas Racing Ferrol loan transfer
2022-08-27 Real Zaragoza UD Las Palmas €150k
2022-06-30 Real Sociedad B Real Zaragoza End of loan
2022-01-08 Real Zaragoza Real Sociedad B loan transfer
2021-06-30 UD Logroñés Real Zaragoza End of loan
2020-10-01 Real Zaragoza UD Logroñés loan transfer
2019-07-01 Dep. Aragón Real Zaragoza -
2018-07-01 Zaragoza U19 Dep. Aragón -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Copa del Rey2022 · Las Palmas 1kırmızı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3518 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.5Segunda División 2025
PERFORMANS69.03518 dk
KARARİzlemeye değer73/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 86.0
Ayağı iyi stoper 85.6
Agresif stoper 84.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %86
Dakika %100
Değer / getiri %89
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %85
Dakika %100
Değer / getiri %93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 69 74 93
Pas hacmi / 90 49.43 42 100
Pas arası / 90 2.07 1.9 100
İkili mücadele kazanma 53.28 58 92
Müdahale / 90 1.46 3 49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam