LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 0A
Gol10.85 / 90
Asist00.00 / 90
Şut32.55 / 90
Kilit pas10.85 / 90
Başarılı dripling32.55 / 90
Kazanılan ikili75.94 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.850.43
Asist
0.000.00
Şut
2.551.29
Kilit pas
0.850.86
Başarılı dripling
2.551.29
Kazanılan ikili
5.945.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2024 · Norway
🏆
Eliteserien2023 · Norway
🏆
1. SNL2021/2022 · Slovenia
🏆
1. SNL2018/2019 · Slovenia
🥈
NM Cupen2023 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2022 · Norway · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Slovenia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
8
106
1
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan7%39
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1117 yedek
G+A / 900.85
2025/26
9
209
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan13%43
Müdahale3
G+A / 900.43
Kart1
2024/25
25
953
3
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas5
Drible12%34 başarı
İkili kazanılan45%43
Müdahale14
Faul612 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111411 yedek
G+A / 900.57
2023/24
22
697
2
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%44 isabet
Kilit pas9
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan44%39
Müdahale11
Faul1310 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11517 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2022/23
20
137
2
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan8%57
Müdahale4
Faul41 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 901.31
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 111429 yedek girdi
FORMA99
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-323%53
- 4-2-3-113%30
- 4-4-24%9
- 4-1-4-13%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Malmo FFA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | AIK StockholmH | 1-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 10.08.2026 | Vasteras SK FKA | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 03.08.2026 | Vasteras SK FKH | 6-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 25.07.2026 | Degerfors IFA | 0-1 | 21 | 2 | 6.7 | ||
| 20.07.2026 | Orgryte ISA | 0-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 13.07.2026 | HalmstadH | 3-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 06.07.2026 | BK HackenA | 2-4 | 16↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.11.2025 | Osters IFA | 1-3 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2025 | SiriusH | 8-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Malmo FFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | IFK NorrkopingA | 0-4 | 49↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 24.08.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 06.07.2025 | Degerfors IFH | 5-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Rapid ViennaA | 1-4 | 9 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.04.2025 | Rapid ViennaH | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | SiriusA | 0-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | Malmo FFH | 0-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2025 | PafosH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | PafosA | 1-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 30.01.2025 | NiceA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | Maccabi Tel AvivH | 3-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | BesiktasH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | QarabagH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 23.10.2024 | SC BragaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | FC PortoH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2024 | SandefjordA | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | BrannH | 5-1 | 13↑ | 1 | 6.5 | ||
| 02.06.2024 | HaugesundA | 0-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 29.05.2024 | SandefjordH | 1-1 | 59 | 2 | 7.2 | ||
| 24.05.2024 | KFUM OsloH | 2-2 | 82 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.05.2024 | Ham-KamA | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | TromsoH | 4-0 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | Kristiansund BKA | 2-4 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | StromsgodsetH | 1-0 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 27.04.2024 | RosenborgA | 1-3 | 65 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.04.2024 | MoldeH | 1-1 | 59 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.04.2024 | LillestromA | 0-5 | 75 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 06.04.2024 | VikingH | 1-0 | 61 | – | 7.2 | ||
| 01.04.2024 | FredrikstadA | 0-2 | 89 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 22.02.2024 | AjaxH | 1-2 | 48↑ | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | AjaxA | 2-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2023 | Club Brugge KVA | 3-1 | 72 | 2 | 6.6 | ||
| 03.12.2023 | Sarpsborg 08 FFH | 2-0 | 17↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 30.11.2023 | FC LuganoH | 5-2 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | AalesundH | 1-0 | 74 | 2 | 6.6 | ||
| 09.11.2023 | BesiktasA | 1-2 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.11.2023 | StabaekA | 0-4 | 26↑ | 1 | 7.3 | ||
| 30.10.2023 | LillestromH | 3-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2023 | BesiktasH | 3-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 21.10.2023 | SandefjordH | 4-3 | 63 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 08.10.2023 | MoldeA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | Club Brugge KVH | 0-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 09.07.2023 | ODD BallklubbA | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.07.2023 | MoldeH | 2-2 | 90 | 6 | 6.9 | ||
| 25.06.2023 | StromsgodsetA | 2-0 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.06.2023 | Ham-KamH | 3-0 | 24↑ | 4 | 7.0 | ||
| 29.05.2023 | VikingH | 5-1 | 12↑ | – | 6.2 |
ŞUT6
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%67
- Kontra atak1%17
- Korner1%17
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak4%67
- Sağ ayak1%17
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 5 %83
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 84 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-05
Bodø/Glimt
→
Djurgården
€840k
Bodø/Glimt
→
Djurgården
€840k
2022-08-01
NK Maribor
→
Bodø/Glimt
€1.00m
NK Maribor
→
Bodø/Glimt
€1.00m
2021-06-30
NK Bravo
→
NK Maribor
End of loan
NK Bravo
→
NK Maribor
End of loan
2020-08-20
NK Maribor
→
NK Bravo
loan transfer
NK Maribor
→
NK Bravo
loan transfer
2020-06-30
Drava Ptuj
→
NK Maribor
End of loan
Drava Ptuj
→
NK Maribor
End of loan
2020-01-20
NK Maribor
→
Drava Ptuj
loan transfer
NK Maribor
→
Drava Ptuj
loan transfer
2019-01-01
NK Maribor U19
→
NK Maribor
-
NK Maribor U19
→
NK Maribor
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 209 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.5Allsvenskan 2025
PERFORMANS57.3209 dk
FORM TRENDİInsufficient_Sample-10.3
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%70
Dakika
%32
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%74
Dakika
%49
Değer / getiri
%19
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jusef ErabiHammarby FF · 22
%95
4gol
1asist
66scout
Allsvenskan
Etienne AmenyidoPreußen Münster · 27
%83
6gol
0asist
70scout
€500K
2. Bundesliga
Nikola StormAntalyaspor · 31
%68
5gol
1asist
56scout
Süper Lig
Martín SatrianoGetafe · 24
%63
5gol
1asist
66scout
€6.00M
La Liga
Jovany IkangaRED Star FC 93 · 24
%63
6gol
2asist
71scout
€1.20M
Ligue 2
Jovon MakamaNorwich · 21
%63
10gol
0asist
77scout
Championship
Logan FarringtonFC Dallas · 24
%62
5gol
3asist
66scout
Major League Soccer
Antoine SemenyoManchester City · 25
%60
7gol
1asist
63scout
€75.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
