LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut14.09 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling28.18 / 90
Kazanılan ikili312.27 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.38
Asist
0.000.19
Şut
4.091.92
Kilit pas
0.001.92
Başarılı dripling
8.181.15
Kazanılan ikili
12.273.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2023/2024 · Portugal
🏆
Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆
Super Cup2022/2023 · Portugal
🏆
Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆
UEFA Youth League2018/2019 · Europe
🏆
Júniores U192018/2019 · Portugal
🥈
Super Cup2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
22
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan3%75
Müdahale1
İlk 1113 yedek
2025/26
43
962
2
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas24
Drible26%52 başarı
İkili kazanılan58%44
Müdahale13
Faul1116 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11835 yedek
G+A / 900.37
Kart1
2024/25
38
1.023
2
3
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas17
Drible21%43 başarı
İkili kazanılan60%42
Müdahale15
Faul1723 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11830 yedek
G+A / 900.44
Kart71
2023/24
36
343
0
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas11
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan29%47
Müdahale8
Faul98 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11135 yedek
G+A / 900.52
Kart2
2022/23
21
117
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan12%50
Müdahale2
Faul53 kazanılan
Kart1
2021/22
9
8
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
TOPLAM GOL5
İLK 111669 yedek girdi
KART14
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA70
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%51
- 4-3-323%28
- 3-4-2-18%10
- 3-4-37%8
- 4-4-22%2
- 3-1-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | ADO Den HaagH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | Sparta RotterdamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | PEC ZwolleA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | AZ AlkmaarH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GroningenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | NEC NijmegenA | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | FC VolendamA | 0-0 | 77 | 2 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | AjaxH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | ExcelsiorH | 2-1 | 4↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | NAC BredaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | TwenteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | TelstarH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | 32↑ | 2 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | PSV EindhovenA | 3-0 | 39↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | Real BetisA | 2-1 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | HeraclesH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | Sturm GrazH | 3-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | Sparta RotterdamH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | HeerenveenA | 2-2 | 94 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.12.2025 | AjaxA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | FCSBA | 4-3 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | PEC ZwolleH | 6-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 30.11.2025 | TelstarA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | CelticH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | NEC NijmegenH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | VfB StuttgartA | 2-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | FC VolendamH | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | PSV EindhovenH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | HeraclesA | 0-7 | 22↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.10.2025 | UtrechtH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | Aston VillaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | GroningenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | HeerenveenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Sparta RotterdamA | 0-4 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | FenerbahceA | 5-2 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | NAC BredaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | FenerbahceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2025 | Al AhlyH | 4-4 | 45↑ | 1 | 2 | 8.5 | |
| 19.06.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 15.06.2025 | PalmeirasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | NacionalH | 3-0 | 16↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 02.05.2025 | MoreirenseH | 3-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | Casa PiaA | 0-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | BenficaH | 1-4 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | EstorilA | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | SC BragaA | 1-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | AroucaA | 0-2 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 24.02.2025 | GuimaraesH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 20.02.2025 | AS RomaA | 3-2 | 34↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | FarenseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | AS RomaH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 07.02.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 |
ŞUT15
GOL2
xG1.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%67
- Kontra atak2%13
- Açık oyun2%13
- Korner1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%73
- Sol ayak4%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 9 %60
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 151 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
FC Porto U19
→
FC Porto B
-
FC Porto U19
→
FC Porto B
-
2018-07-01
FC Porto U17
→
FC Porto U19
-
FC Porto U17
→
FC Porto U19
-
2016-07-01
FC Porto U15
→
FC Porto U17
-
FC Porto U15
→
FC Porto U17
-
2015-07-01
Benfica U15
→
FC Porto U15
?
Benfica U15
→
FC Porto U15
?
2014-07-01
Benfica Yth
→
Benfica U15
-
Benfica Yth
→
Benfica U15
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2025
Kişisel sebepŞüpheli
1 maç
09.2025
Kişisel sebepKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Primeira Liga2024 · FC Porto
1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 468 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.5Eredivisie 2025
PERFORMANS68.4468 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
67.3
Bağlantı kuran forvet
65.8
Çizgi kanadı
61.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%83
Dakika
%58
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%86
Dakika
%63
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
68.4
76
90
Ortalama rating
6.78
7.15
95
Gol / 90
0.38
0.42
90
Müdahale / 90
1.35
1.4
96
Asist / 90
0.19
0.2
95
İkili mücadele kazanma
36.36
50
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Isak BjerkeboSirius · 22
%95
7gol
3asist
74scout
Allsvenskan
Jesper KarlssonUtrecht · 27
%86
3gol
1asist
59scout
€4.00M
Eredivisie
Filip ThorvaldsenValerenga · 19
%86
5gol
2asist
78scout
Eliteserien
Patricio SalasClub America · 21
%77
3gol
2asist
69scout
Liga MX
Julián ÁlvarezAtletico Madrid · 25
%77
7gol
4asist
65scout
€90.00M
La Liga
Luis MurielOrlando City SC · 34
%70
9gol
5asist
68scout
Major League Soccer
Jean-Philippe KrassoParis FC · 28
%61
2gol
2asist
56scout
Ligue 1
Armand LaurientéSassuolo · 27
%60
7gol
9asist
67scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
