LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.92 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.92 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.003.16
Başarılı dripling
0.001.58
Kazanılan ikili
0.927.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
UEFA Europa Conference League2022 · FC Basel 1893 · 17 maç
7gol4.
18.
Primeira Liga2024 · Benfica · 24 maç
7gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Taça da Liga2024/2025 · Portugal
🥈
Primeira Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2024/2025 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
10
155
0
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan6%26
Müdahale2
Faul33 kazanılan
İlk 1128 yedek
2025/26
4
67
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan1%17
Faul1
2024/25
43
1.269
10
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%57 isabet
Kilit pas21
Drible30%42 başarı
İkili kazanılan109%45
Müdahale21
Faul3032 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111231 yedek
G+A / 900.85
Kart3
2023/24
38
1.999
5
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%56 isabet
Kilit pas16
Drible29%38 başarı
İkili kazanılan110%39
Müdahale27
Faul2239 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 112711 yedek
G+A / 900.27
Kart2
2022/23
18
1.352
7
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas15
Drible26%47 başarı
İkili kazanılan80%45
Müdahale22
Faul1916 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 11135 yedek
G+A / 900.47
Kart2
TOPLAM GOL246 penaltı
İLK 114261 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 5 %21
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 12 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-231%31
- 4-3-329%29
- 4-2-3-126%26
- 3-4-2-19%9
- 3-4-34%4
- 5-4-12%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bristol CityH | 1-2 | 25 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | NorwichA | 4-1 | 26 | 0 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | West BromA | 3-1 | 16↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | West HamH | 2-2 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 12.07.2026 | ArgentinaA | 3-1 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 07.07.2026 | ColombiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2026 | AlgeriaH | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 24.06.2026 | CanadaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2026 | QatarA | 1-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | WolvesH | 1-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 18.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Aston VillaH | 2-2 | 5↑ | 1 | – | ||
| 01.05.2026 | LeedsA | 3-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | EstorilA | 1-2 | 57 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | AVSH | 6-0 | 67 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 19.04.2025 | GuimaraesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AroucaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | FC PortoA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | FarenseH | 3-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 28.03.2025 | GIL VicenteA | 0-3 | 58 | 1 | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | Rio AveA | 2-3 | 74 | – | 7.3 | ||
| 11.03.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | NacionalH | 3-0 | 68 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 22.02.2025 | BoavistaH | 3-0 | 69 | 5 | 7.6 | ||
| 18.02.2025 | MonacoH | 3-3 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Santa ClaraA | 0-1 | 71 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 12.02.2025 | MonacoA | 0-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | MoreirenseH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | EstrelaA | 2-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2025 | JuventusA | 0-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | Casa PiaA | 3-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 21.01.2025 | BarcelonaH | 4-5 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 17.01.2025 | FamalicaoH | 4-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 04.01.2025 | SC BragaH | 1-2 | 23↑ | 2 | 6.7 | ||
| 29.12.2024 | Sporting CPA | 1-0 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 23.12.2024 | EstorilH | 3-0 | 19↑ | 2 | 2 | 8.9 | |
| 19.12.2024 | NacionalA | 0-2 | 17↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 15.12.2024 | AVSA | 1-1 | 80 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 11.12.2024 | BolognaH | 0-0 | 18↑ | 2 | 6.6 | ||
| 07.12.2024 | GuimaraesH | 1-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | AroucaA | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | MonacoA | 2-3 | 25↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.11.2024 | SpainA | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.11.2024 | SerbiaH | 1-1 | 90 | 1 | 6 | 7.2 | |
| 10.11.2024 | FC PortoH | 4-1 | 2↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | Bayern MünchenA | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | FarenseA | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | Rio AveH | 5-0 | 27↑ | 1 | 4 | 7.5 | |
| 23.10.2024 | FeyenoordH | 1-3 | 25↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | Atletico MadridH | 4-0 | 30↑ | 2 | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | GIL VicenteH | 5-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.09.2024 | BoavistaA | 0-3 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | FK Crvena ZvezdaA | 1-2 | 2↑ | 1 | – | ||
| 14.09.2024 | Santa ClaraH | 4-1 | 23↑ | 2 | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | SunderlandA | 1-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2024 | CardiffH | 5-0 | 13↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.05.2024 | Nottingham ForestH | 1-2 | 75 | 3 | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | TottenhamA | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 04.05.2024 | NewcastleH | 1-4 | 11↑ | – | 6.3 |
ŞUT8
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%88
- Korner1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Kafa2%25
- Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 4 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 113 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-19
Basel
→
Burnley
€18.60m
Basel
→
Burnley
€18.60m
2023-07-01
Lausanne-Sport
→
Basel
€4.00m
Lausanne-Sport
→
Basel
€4.00m
2023-06-30
Basel
→
Lausanne-Sport
End of loan
Basel
→
Lausanne-Sport
End of loan
2022-07-01
Lausanne-Sport
→
Basel
loan transfer
Lausanne-Sport
→
Basel
loan transfer
2021-07-01
StadeLO
→
Lausanne-Sport
€2.50m
StadeLO
→
Lausanne-Sport
€2.50m
2019-07-01
Etoile Carouge
→
StadeLO
free transfer
Etoile Carouge
→
StadeLO
free transfer
2018-07-01
Meyrin FC Yth.
→
Etoile Carouge
free transfer
Meyrin FC Yth.
→
Etoile Carouge
free transfer
2018-06-30
Etoile Carouge
→
Meyrin FC Yth.
End of loan
Etoile Carouge
→
Meyrin FC Yth.
End of loan
2017-07-12
Meyrin FC Yth.
→
Etoile Carouge
loan transfer
Meyrin FC Yth.
→
Etoile Carouge
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
28 maç
09.2025
Cruciate Ligament RuptureKadroda yok
2 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 67 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.7Premier League 2025
PERFORMANS29.767 dk
KARARVeri yetersiz43/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
36.1
İçe kat eden kanat
35.2
Pivot forvet
29.1
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%36
Dakika
%26
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%43
Dakika
%30
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti
100
48
100
Ortalama rating
6.5
7.15
91
Tahmini xG / 90
0.322
0.48
67
İsabetli şut / 90
1.34
1.8
74
Performans skoru
29.7
78
38
Şut / 90
1.34
3.4
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
James AkintundeHaka · 29
%95
1gol
0asist
38scout
Veikkausliiga
Đorđe IvanovićAEK Larnaca · 30
%73
1gol
0asist
38scout
UEFA Europa Conference League
Momodou SarrInter Turku · 25
%72
0gol
0asist
40scout
Veikkausliiga
Prince AtingHatayspor · 18
%66
1gol
0asist
44scout
1. Lig
Andreas HountondjiFC St. Pauli · 23
%65
4gol
0asist
64scout
€3.00M
Bundesliga
Benedict HollerbachFSV Mainz 05 · 24
%62
1gol
2asist
55scout
€8.00M
Bundesliga
Tim VäyrynenGnistan · 32
%61
2gol
1asist
49scout
Veikkausliiga
Armando BrojaBurnley · 24
%60
1gol
1asist
50scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



