Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.53 / 90
Kilit pas31.60 / 90
Başarılı dripling52.66 / 90
Kazanılan ikili126.39 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.530.26
Kilit pas
1.600.39
Başarılı dripling
2.661.03
Kazanılan ikili
6.396.83
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
4
169
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan12%55
Müdahale3
Faul22 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26
32
769
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas4
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan55%60
Müdahale17
Faul1113 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11923 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 111234 yedek girdi
KART2
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%65
- 4-4-29%21
- 4-1-4-13%7
- 3-4-2-11%2
- 4-3-31%2
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bristol CityH | 1-2 | 88 | 0 | 7.2 | ||
| 29.08.2026 | NorwichA | 4-1 | 8 | 0 | 5.8 | ||
| 23.08.2026 | West BromA | 3-1 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | West HamH | 2-2 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 23.05.2026 | Real BetisA | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | MallorcaH | 2-0 | 0↑ | – | – | ||
| 12.05.2026 | Celta VigoA | 2-3 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 08.05.2026 | OsasunaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | VillarrealA | 5-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2026 | EspanyolA | 0-0 | 60 | – | 7.3 | ||
| 23.04.2026 | SevillaH | 2-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | GetafeH | 1-0 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | Real SociedadA | 2-0 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | OviedoH | 4-2 | 3↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | AlavesH | 2-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | BarcelonaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | VillarrealH | 0-1 | 65 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | Athletic ClubA | 4-2 | 81 | – | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | Atletico MadridH | 0-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | ElcheH | 3-2 | 92 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Real MadridA | 2-0 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | AuxerreA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | BSC Young BoysA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Paris FCH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | AngersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | MetzH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | PAOKH | 3-4 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | NantesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | AS RomaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | LorientA | 1-7 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | MonacoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Stade Brestois 29A | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2024 | FenerbahceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2022 | MonacoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2022 | MontpellierA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2022 | Paris Saint GermainH | 1-5 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası3%43
- Korner3%43
- Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak3%43
- Sağ ayak2%29
- Kafa2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
AKSİYON HARİTASI724 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR724
- Pas406%59
- Top teması43%6
- Hava topu37%5
- Müdahale34%5
- Pas arası33%5
- İkili mücadele32%5
- Faul32%5
- Top kazanma28%4
- Uzaklaştırma27%4
- Bloke edilen pas14%2
PİYASA DEĞERİ€75K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-16
Licata
→
Fasano
free transfer
Licata
→
Fasano
free transfer
2021-03-12
Acireale
→
Licata
free transfer
Acireale
→
Licata
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 698 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9La Liga 2025
PERFORMANS39.0698 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
65.2
Derinden oyun kurucu
54.0
Box-to-box orta saha
49.8
Derinden oyun kurucu
23.9
Top kapan ön libero
18.2
Numara 10
17.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%51
Dakika
%48
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%56
Dakika
%71
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.75
7.1
95
Pas arası / 90
1.81
2.3
79
Müdahale / 90
2.06
3.2
64
İkili mücadele kazanma
61.63
58
100
Performans skoru
39
75
52
Dakika güvenliği
33.1
82
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Beni MukendiGuimaraes · 23
%95
1gol
1asist
63scout
Primeira Liga
Mandela KeitaParma · 23
%82
0gol
1asist
56scout
€18.00M
Serie A
Yussif SaiduZaragoza · 20
%79
1gol
0asist
70scout
€1.00M
Segunda División
Marvin ParkLas Palmas · 25
%74
1gol
3asist
66scout
€1.20M
Segunda División
Igor JesusLos Angeles FC · 22
%74
0gol
1asist
65scout
Major League Soccer
Jobe BellinghamBorussia Dortmund · 20
%68
0gol
1asist
61scout
€40.00M
Bundesliga
Jerdy SchoutenPSV Eindhoven · 28
%67
0gol
0asist
36scout
€22.00M
UEFA Champions League
Ryan ThomasPEC Zwolle · 31
%60
1gol
1asist
52scout
€10.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


