LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.59 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.20 / 90
Kazanılan ikili393.84 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.18 %28
- Pas arası 0.89 %31
- Blok 0.39 %39
- İkili mücadele %57 %57
- Pas isabeti %86 %40
- Faul (az iyi) 1.28 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 914 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa do Nordeste2024 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2023 · Brazil
🏆
CONMEBOL Recopa2022 · South-America
🏆
Paulista A12022 · Brazil
🏆
Serie A2022 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2021 · South-America
🏆
Copa do Brasil2020 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2020 · South-America
🏆
Super Cup2019 · Chile
🏆
Primera División2019 · Chile
🏆
Cuadrangular Vina del Mar2019 · South-America
🏆
Primera División2018 · Chile
🏆
Primera División2016/2017 Apertura · Chile
🏆
Super Cup2016 · Chile
🏆
Primera División2015/2016 Clausura · Chile
🥈
Cearense 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2021 · South-America · 2nd Place
🥈
Paulista A12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Super Cup2017 · Chile · 2nd Place
🥈
Primera División2015/2016 Apertura · Chile · 2nd Place
🥈
Primera División2013/2014 Clausura · Chile · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
13
914
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan39%57
Müdahale12
Faul134 kazanılan
İlk 11112 yedek
Kart4
2025/26
35
2.244
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan101%57
Müdahale45
Faul276 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112510 yedek
G+A / 900.04
Kart6
Kaptan5maçta
2024/25
26
1.901
2
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan94%58
Müdahale30
Faul177 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11215 yedek
G+A / 900.09
Kart81
2023/24
23
2.059
2
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas1
Drible9%90 başarı
İkili kazanılan96%53
Müdahale38
Faul269 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1123
G+A / 900.09
Kart5
Kaptan5maçta
2022/23
21
294
0
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan24%80
Müdahale10
Faul13 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11318 yedek
G+A / 900.31
Kart1
2021/22
28
929
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan39%53
Müdahale15
Faul103 kazanılan
İlk 111117 yedek
G+A / 900.1
Kart21
2020/21
16
783
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan37%51
Müdahale14
Faul209 kazanılan
İlk 1188 yedek
Kart31
TOPLAM GOL3
İLK 114919 yedek girdi
KART18
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%52
- 4-3-313%23
- 3-1-4-24%7
- 4-4-24%7
- 5-3-24%7
- 3-4-2-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Chicago FireH | 4-4 | 90 | 0 | 5.7 | ||
| 29.08.2026 | New York City FCH | 1-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Inter MiamiA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2026 | CharlotteH | 3-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | New England RevolutionH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.07.2026 | New York City FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2026 | CF MontrealA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Atlanta United FCH | 1-2 | 20 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | FC CincinnatiH | 1-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Colorado RapidsH | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Columbus CrewH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | New York Red BullsH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | FC CincinnatiA | 0-1 | 98 | – | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | BotafogoA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | CorinthiansH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | RB BragantinoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GremioH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | CearaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | SantosA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2025 | Vasco DA GamaH | 0-2 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | JuventudeA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | Sao PauloH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Sport RecifeH | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 12.08.2025 | Velez SarsfieldHC | 0-0 | 21 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | BotafogoH | 0-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.08.2025 | CorinthiansAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.07.2025 | GremioAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | RB BragantinoH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 19.07.2025 | BahiaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | CearaH | 0-1 | 97 | – | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | FlamengoA | 5-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.05.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | CruzeiroH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | Vasco DA GamaA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | BucaramangaHC | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | JuventudeH | 5-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 07.05.2025 | Colo ColoHC | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Sao PauloA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.04.2025 | Sport RecifeA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.04.2025 | BucaramangaA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | PalmeirasH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 17.04.2025 | VitoriaA | 2-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | InternacionalH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2025 | Colo ColoA | 0-3 | 68 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | MirassolA | 1-1 | 99 | – | 7.5 | ||
| 02.04.2025 | Racing ClubH | 0-3 | 96 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | FluminenseH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | Atletico GoianienseA | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.12.2024 | VitoriaA | 2-0 | 98 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2024 | FlamengoH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | FluminenseA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | Vasco DA GamaH | 3-0 | 95 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | JuventudeA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 26.10.2024 | PalmeirasA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | GremioA | 3-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 29.09.2024 | CuiabaH | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | BahiaH | 4-1 | 97 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | 97 | – | 7.6 | ||
| 01.09.2024 | BotafogoA | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 |
ŞUT8
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%88
- Asist sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%88
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 3 %38
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 162 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1738 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Serie A 2025
PERFORMANS61.71738 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-4.6
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
50.5
Klasik stoper
50.1
Defansif bek
49.3
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%68
Dakika
%78
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%68
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
40.1
62
65
Performans skoru
56
76
74
İkili mücadele kazanma
60
64
94
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Pas arası / 90
1.13
1.8
63
Müdahale / 90
1.13
2.2
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta -18.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Léo PétrotElche · 28
%95
0gol
0asist
65scout
La Liga
Facundo MiñoDeportivo Riestra · 26
%79
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Matteo BianchettiCremonese · 32
%78
0gol
2asist
61scout
Serie A
Mujaid SadickGenk · 25
%70
0gol
0asist
62scout
UEFA Europa League
Carlos DomínguezCelta Vigo · 24
%67
0gol
0asist
62scout
€3.00M
La Liga
Olle SamuelssonBK Hacken · 21
%64
0gol
0asist
70scout
Allsvenskan
Mujaid SadickGenk · 25
%62
2gol
0asist
72scout
Jupiler Pro League
Robin Le NormandAtletico Madrid · 29
%60
1gol
1asist
62scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




