LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili10.34 / 90
Rating6.20
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 19 kaleciler
- Kurtarış 2.38 %33
- Yenen gol (az iyi) 3.06 %0
- Pas isabeti %72 %44
- Pas hacmi 44.5 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 265 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Primera División2020 · Chile
🏆
Super Cup2020 · Chile
🏆
Primera División2019 · Chile
🏆
Super Cup2019 · Chile
🏆
Cuadrangular Vina del Mar2019 · South-America
🏆
Primera División2018 · Chile
🏆
Primera División2016/2017 Clausura · Bolivia
🏆
Primera División2016/2017 Apertura A · Bolivia
🥈
Segunda División2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Primera División2016/2017 Apertura · Bolivia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
3
265
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
İlk 113
Kaptan2maçta
2025/26
38
2.022
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan17%77
İlk 112216 yedek
Kart1
Kaptan4maçta
2023/24
13
990
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
Faul12 kazanılan
İlk 11112 yedek
Kart1
2021/22
38
3.420
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan10%100
Faul12 kazanılan
İlk 1138
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 116719 yedek girdi
KART2
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-3-236%51
- 3-5-212%17
- 5-3-28%11
- 4-4-26%9
- 5-4-15%7
- 4-1-4-13%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Racing SantanderA | 3-2 | 87 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | BarcelonaHC | 0-5 | 89 | – | 5.9 | ||
| 17.08.2026 | Deportivo La CorunaAC | 1-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | GironaA | 1-1 | 92 | – | 5.9 | ||
| 17.05.2026 | GetafeH | 1-0 | 91 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2026 | Real BetisA | 2-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | AlavesH | 1-1 | 97 | – | 7.9 | ||
| 03.05.2026 | Celta VigoA | 3-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | OviedoA | 1-2 | 83 | – | 7.6 | ||
| 22.04.2026 | Atletico MadridHC | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | ValenciaHC | 1-0 | 85 | – | 7.9 | ||
| 03.04.2026 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.03.2026 | MallorcaH | 2-1 | 98 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | Real MadridAC | 4-1 | 94 | – | 6.0 | ||
| 08.03.2026 | VillarrealAC | 2-1 | 91 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | EspanyolH | 2-2 | 100 | – | 7.3 | ||
| 20.02.2026 | Athletic ClubA | 2-1 | 98 | – | 8.6 | ||
| 13.02.2026 | OsasunaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Real SociedadA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | BarcelonaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | LevanteA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | SevillaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | ValenciaA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 03.01.2026 | VillarrealH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Rayo VallecanoH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | MallorcaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | GironaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | GetafeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | Real MadridH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 90 | – | 9.2 | ||
| 02.11.2025 | BarcelonaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | EspanyolA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | AlavesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Celta VigoH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | OsasunaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | OviedoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2025 | SevillaA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | LevanteH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | Atletico MadridA | 1-1 | 98 | – | 7.3 | ||
| 18.08.2025 | Real BetisH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.12.2023 | AntalyasporA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.12.2023 | İstanbulsporH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | FenerbahceA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | SivassporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | KonyasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2023 | AlanyasporA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.10.2023 | KasimpasaH | 2-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 23.09.2023 | PendiksporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2023 | HataysporH | 0-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 01.09.2023 | RizesporA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | AnkaragucuH | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 20.08.2023 | Istanbul BasaksehirA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.08.2023 | BesiktasH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.05.2022 | ValenciaA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2022 | ElcheH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2022 | BarcelonaA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 07.05.2022 | AlavesH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.05.2022 | Granada CFA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2022 | GetafeH | 0-2 | 90 | – | 6.2 |
AKSİYON HARİTASI2595 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %17
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %17
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2595
- Pas2000%78
- Kaleci topu aldı269%11
- Kurtarış92%4
- Top kazanma72%3
- Claim32%1
- Korner kazandırma30%1
- Keepersweeper21%1
- Hava topu14%1
- Yumruklama12%0
- Uzaklaştırma12%0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2022 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.4La Liga 2025
PERFORMANS60.72022 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
88.2
Kurtarıcı kaleci
78.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%75
Dakika
%79
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%74
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
51.1
38
100
Dakika güvenliği
100
80
100
Ortalama rating
7.3
7.2
100
Performans skoru
60.7
76
80
Kurtarış / 90
2.76
3.2
86
Yenen gol / 90
1.29
1.3
1
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Timon WeinerHolstein Kiel · 26
%95
0gol
0asist
67scout
€500K
2. Bundesliga
Guido HerreraTalleres Cordoba · 33
%94
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
AnthoniInternacional · 23
%71
0gol
0asist
62scout
Serie A
Álvaro FernándezDeportivo La Coruna · 27
%69
0gol
0asist
70scout
€2.00M
Segunda División
Gonzalo CrettazNEC Nijmegen · 25
%66
0gol
0asist
68scout
Eredivisie
Brice SambaRennes · 31
%62
0gol
0asist
56scout
Ligue 1
Bahadır Han GüngördüKonyaspor · 29
%61
0gol
0asist
65scout
€600K
Süper Lig
Paul NardiQPR · 31
%60
0gol
0asist
54scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






