LİGSegunda División
BU SEZON4G · 1A
Gol40.11 / 90
Asist10.03 / 90
Şut230.66 / 90
Kilit pas90.26 / 90
Başarılı dripling60.17 / 90
Kazanılan ikili1875.36 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 1.40 %39
- Pas arası 1.06 %36
- Blok 0.80 %80
- İkili mücadele %65 %99
- Pas isabeti %84 %56
- Faul (az iyi) 0.69 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3142 dakika oynadı.
2025/26
40
3.142
4
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%57 isabet
Kilit pas9
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan187%65
Müdahale49
Faul2421 kazanılan
İlk 11364 yedek
G+A / 900.14
Kart7
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA15
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Granada CFA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | AlmeriaH | 3-1 | 85 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 17.05.2026 | ZaragozaA | 1-3 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 09.05.2026 | MalagaA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2026 | AD Ceuta FCH | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | CordobaA | 3-2 | 66 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | CadizH | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | BurgosA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 01.04.2026 | Racing SantanderA | 3-1 | 98 | 1 | 5.9 | ||
| 28.03.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 22.03.2026 | Las PalmasA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | CastellónH | 4-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | LeganesH | 0-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 22.02.2026 | ValladolidH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 15.02.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | EibarA | 1-0 | 39 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | MirandesH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 17.01.2026 | Cultural LeonesaA | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 09.01.2026 | CadizA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | MalagaH | 1-3 | 66 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | LeganesA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | Granada CFH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.12.2025 | Real Sociedad IIA | 0-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 28.11.2025 | FC AndorraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | HuescaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | EibarH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.11.2025 | MirandesA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Las PalmasH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | ZaragozaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | ValladolidA | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.10.2025 | Racing SantanderH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.10.2025 | CastellónA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | AlbaceteH | 3-4 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 20.09.2025 | AlmeriaA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | BurgosH | 2-3 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 06.09.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | Cultural LeonesaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | AD Ceuta FCA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.08.2025 | CordobaH | 2-1 | 90 | – | 6.5 |
ŞUT31
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner16%52
- Duran top8%26
- Asist sonrası3%10
- Taç sonrası3%10
- Açık oyun1%3
Vücut bölgesine göre
- Kafa26%84
- Sağ ayak5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 6 %19
- 16-30' 3 %10
- 31-45' 4 %13
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 8 %26
- 76-90+' 8 %26
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-11
Dep. La Coruña
→
Sporting Gijón
€100k
Dep. La Coruña
→
Sporting Gijón
€100k
2023-07-15
FC Cartagena
→
Dep. La Coruña
free transfer
FC Cartagena
→
Dep. La Coruña
free transfer
2021-07-01
CD Badajoz
→
FC Cartagena
free transfer
CD Badajoz
→
FC Cartagena
free transfer
2019-07-23
Granada CF
→
CD Badajoz
free transfer
Granada CF
→
CD Badajoz
free transfer
2019-06-30
CyD Leonesa
→
Granada CF
End of loan
CyD Leonesa
→
Granada CF
End of loan
2019-01-23
Granada CF
→
CyD Leonesa
loan transfer
Granada CF
→
CyD Leonesa
loan transfer
2018-07-01
Recre Granada
→
Granada CF
-
Recre Granada
→
Granada CF
-
2018-06-30
AD Alcorcón
→
Granada B
End of loan
AD Alcorcón
→
Granada B
End of loan
2018-01-16
Granada B
→
AD Alcorcón
loan transfer
Granada B
→
AD Alcorcón
loan transfer
2017-07-10
Córdoba CF B
→
Granada B
free transfer
Córdoba CF B
→
Granada B
free transfer
2016-07-13
San Fernando CD
→
Córdoba CF B
free transfer
San Fernando CD
→
Córdoba CF B
free transfer
2015-07-01
Ontinyent
→
San Fernando CD
?
Ontinyent
→
San Fernando CD
?
2014-07-01
Llosa
→
Ontinyent
?
Llosa
→
Ontinyent
?
2013-07-01
Huracán U19
→
Llosa
?
Huracán U19
→
Llosa
?
2012-07-01
Cracks U19
→
Huracán U19
?
Cracks U19
→
Huracán U19
?
2011-07-01
Tavernes U19
→
Cracks U19
free transfer
Tavernes U19
→
Cracks U19
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3142 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Segunda División 2025
PERFORMANS64.13142 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
84.3
Defansif bek
83.6
Ayağı iyi stoper
82.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%71
Dakika
%90
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%74
Dakika
%99
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
7.04
7.2
98
İkili mücadele kazanma
64.93
68
96
Pas hacmi / 90
42.45
45
94
Pas arası / 90
1.06
1.8
59
Blok / 90
0.8
1.8
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Philipp LienhartSC Freiburg · 29
%95
1gol
0asist
63scout
€10.00M
Bundesliga
Malick ThiawNewcastle · 24
%93
4gol
0asist
70scout
Premier League
Patrick Mainka1. FC Heidenheim · 31
%82
2gol
2asist
66scout
€2.50M
Bundesliga
Gabriele GuarinoEmpoli · 21
%78
3gol
2asist
74scout
Serie B
Yerry MinaCagliari · 31
%68
2gol
0asist
65scout
€3.00M
Serie A
Maxime SoulasSonderjyske · 26
%67
3gol
0asist
70scout
Superliga
Matthijs de LigtManchester United · 26
%61
1gol
0asist
65scout
Premier League
Magnus JensenSonderjyske · 29
%60
4gol
0asist
65scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum