LİGCopa Chile
BU SEZON1G · 0A
Gol10.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.42 / 90
Kilit pas10.21 / 90
Kazanılan ikili153.18 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 153 defanslar
- Müdahale 1.49 %44
- Pas arası 1.06 %41
- Blok 0.42 %49
- İkili mücadele %58 %55
- Pas isabeti %80 %27
- Faul (az iyi) 0.85 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 424 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Toto Cup Ligat AlNone · Israel
🏆
Ligat Ha'alNone · Israel
🏆
State CupNone · Israel
🏆
Super CupNone · Israel
🏆
Toto Cup Ligat Al2023/2024 · Israel
🏆
Ligat Ha'al2023/2024 · Israel
🏆
State Cup2020/2021 · Israel
🏆
Super Cup2020 · Israel
🏆
Toto Cup Ligat Al2020 · Israel
🏆
Ligat Ha'al2019/2020 · Israel
🏆
Super Cup2019 · Israel
🏆
Ligat Ha'al2018/2019 · Israel
🏆
Toto Cup Ligat Al2018 · Israel
🥈
UEFA Europa LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈
Copa del ReyNone · Spain · 2nd Place
🥈
Toto Cup Ligat AlNone · Israel · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'alNone · Israel · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Israel · 2nd Place
🥈
Super Cup2021 · Israel · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'al2020/2021 · Israel · 2nd Place
🥈
Toto Cup Ligat Al2019 · Israel · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2011/2012 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2011/2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
6
424
1
0
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan15%58
Müdahale7
Faul43 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
G+A / 900.21
Kart31
2024/25
11
795
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan41%65
Müdahale12
Faul611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1183 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2023/24
8
660
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan15%65
Müdahale6
Faul34 kazanılan
İlk 1171 yedek
G+A / 900.14
2022/23
2
210
0
0
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%42
Müdahale2
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
2021/22
6
495
2
0
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan24%60
Müdahale8
Faul53 kazanılan
Penaltı1
İlk 116
G+A / 900.36
2020/21
7
529
1
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan33%60
Müdahale14
Faul711 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1161 yedek
G+A / 900.17
Kart21
TOPLAM GOL2
İLK 11155 yedek girdi
KART8
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-15%28
- 4-1-4-14%22
- 3-1-4-23%17
- 5-4-13%17
- 4-3-32%11
- 4-4-1-11%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2026 | Crystal PalaceH | 1-2 | 73 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 12.03.2026 | Crystal PalaceA | 0-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 18.12.2025 | ShkendijaH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | BK HackenA | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 27.11.2025 | HNK RijekaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | Crystal PalaceA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | HataysporA | 3-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 01.11.2024 | GoztepeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | KonyasporH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | KayserisporA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | EyüpsporA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2024 | TrabzonsporH | 0-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 17.09.2024 | GalatasarayA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | SivassporA | 3-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | SamsunsporH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 12.08.2024 | BB BodrumsporA | 0-1 | 30↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.03.2024 | Olympiakos PiraeusH | 1-6 | 120 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2023 | GentH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2023 | BreidablikA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.11.2023 | Zorya LuhanskH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2023 | Zorya LuhanskA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | GentA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | BreidablikH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 25.08.2022 | NiceA | 2-0 | 120 | 2 | 7.5 | ||
| 18.08.2022 | NiceH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.02.2022 | PSV EindhovenH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 17.02.2022 | PSV EindhovenA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.12.2021 | AlashkertA | 1-1 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 25.11.2021 | Lask LinzH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.11.2021 | HJK helsinkiH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2021 | HJK helsinkiA | 0-5 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.02.2021 | Shakhtar DonetskA | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 18.02.2021 | Shakhtar DonetskH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.12.2020 | SivassporH | 1-0 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.11.2020 | VillarrealH | 1-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 05.11.2020 | VillarrealA | 4-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 29.10.2020 | SivassporA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 22.10.2020 | QarabagH | 1-0 | 84 | – | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2020 · Maccabi Tel Aviv
1kırmızı · 7 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 424 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS57.9424 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%56
Dakika
%77
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%57
Dakika
%55
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Robin Le NormandAtletico Madrid · 29
%95
2gol
0asist
55scout
UEFA Champions League
Jannis HeuerPreußen Münster · 26
%73
3gol
0asist
76scout
€1.00M
2. Bundesliga
Martin ErlićFC Midtjylland · 27
%72
2gol
0asist
68scout
Superliga
Ethan Amundsen-DayHam-Kam
%71
1gol
0asist
62scout
Eliteserien
Nayef AguerdMarseille · 29
%67
2gol
0asist
61scout
€20.00M
Ligue 1
Andrea MeroniMantova · 28
%63
2gol
0asist
58scout
€500K
Serie B
Jacob Rasmussen1. FC Kaiserslautern · 28
%61
1gol
0asist
64scout
€1.00M
2. Bundesliga
Marcelo OrtízAtletico Tucuman · 31
%60
2gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

