MM
HAKEM

Matteo Marcenaro

20 maç yönetti
SERTLİK43
KEYİF46
MAÇ20
KART / MAÇ3.60
FAUL / MAÇ23.8
GOL / MAÇ2.85
PENALTI / MAÇ0.150
HAKEM PROFİLİ

Matteo Marcenaro, 20 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.5 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 27. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. 6.6 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Matteo Marcenaro maçlarında ortalama 2.8 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %40 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 27. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Matteo Marcenaro maçlarının %70'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +1.00).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıOrtalama
GolOrtalama
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.60ort. 4.09-12%
Faul / maç 23.8ort. 22.9+4%
Gol / maç 2.85ort. 2.77+3%
Penaltı / maç 0.150ort. 0.145+4%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR20 maç
61-90' — 20 (%37)0-30' — 17 (%31)31-60' — 17 (%31) 54 kart
  • 61-90'%37
  • 0-30'%31
  • 31-60'%31
  • 75. dk sonrası0.5
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.53
Kırmızı kart / maç0.07
Toplam kart / maç3.60
İlk kart dakikası27'
İlk yarı kart1.35
İkinci yarı kart1.35
75. dk sonrası kart0.50
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul6.6
Faul / maç23.8
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %75Karşılıklı gol — %50Üst 2.5 — %40Üst 3.5 — %35Üst 4.5 — %15 20 maç
  • Üst 1.5%75
  • Üst 2.5%40
  • Üst 3.5%35
  • Üst 4.5%15
  • Karşılıklı gol%50
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.85
İlk gol dakikası27'
İlk yarı gol0.95
İkinci yarı gol0.95
Geç gol oranı%20
Gol yemeyen takım%45
Korner / maç9.5
Ofsayt / maç2.7
Şut / maç26.5
İsabetli şut / maç9.6
Ev sahibi topla oynama%53
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR3 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
AS Roma 4 %75E 4.0E 25E
Fiorentina 2 %0D 4.0D 25D
Parma 2 %0D 3.5D 20D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.05
VAR dönüşü / maç0.05
VAR görülen maç%5
Penaltı / maç0.150
Penaltı olan maç%15
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.97
Ev sahibi galibiyeti%70
Beraberlik%25
Deplasman galibiyeti%5
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ20
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-13 FC MidtjyllandBohemians 3-2 5 33 1
2026-07-29 Universitatea CraiovaLevski Sofia 2-2
2026-08-24 AS RomaFiorentina 4-0 4 25
2025-12-27 CarrareseMantova 0-0
2025-12-08 BariPescara 1-1
2025-10-04 SpeziaPalermo 1-2
2025-09-27 SudtirolReggiana 3-1
2025-07-24 IlvesAZ Alkmaar 4-3 2 15
2026-04-18 AS RomaAtalanta 1-1 3 17
2026-04-04 LazioParma 1-1 3 19
2026-02-23 BolognaUdinese 1-0 2 20 1
2026-02-09 AS RomaCagliari 2-0 5 28
2026-01-23 InterPisa 6-2 4 19 1
2026-01-10 AS RomaSassuolo 2-0 4 30
2025-11-30 AtalantaFiorentina 2-0 4 25
2025-11-07 PisaCremonese 1-0 3 25
2025-10-29 ComoVerona 3-1 4 30
2025-10-18 TorinoNapoli 1-0 2 16
2025-09-14 AC MilanBologna 1-0 5 33 1
2025-08-24 JuventusParma 2-0 4 22
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam