II
HAKEM

Iancu Ioan Vasilica

38 maç yönetti
SERTLİK65
KEYİF47
MAÇ38
KART / MAÇ4.00
FAUL / MAÇ28.9
GOL / MAÇ2.29
PENALTI / MAÇ0.079
HAKEM PROFİLİ

Iancu Ioan Vasilica, 38 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.5 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 28. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %69'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.2 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Iancu Ioan Vasilica maçlarında ortalama 2.3 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %42 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 38. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Iancu Ioan Vasilica maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.47).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulSert
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 4.00ort. 4.09-2%
Faul / maç 28.9ort. 22.9+26%
Gol / maç 2.29ort. 2.77-17%
Penaltı / maç 0.079ort. 0.145-45%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR38 maç
61-90' — 38 (%56)0-30' — 17 (%25)31-60' — 13 (%19) 68 kart
  • 61-90'%56
  • 0-30'%25
  • 31-60'%19
  • 75. dk sonrası0.87
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.46
Kırmızı kart / maç0.54
Toplam kart / maç4.00
İlk kart dakikası28'
İlk yarı kart0.55
İkinci yarı kart1.24
75. dk sonrası kart0.87
Direkt kırmızı oranı0.24
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.2
Faul / maç28.9
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %68Üst 2.5 — %42Karşılıklı gol — %37Üst 3.5 — %21Üst 4.5 — %11 38 maç
  • Üst 1.5%68
  • Üst 2.5%42
  • Üst 3.5%21
  • Üst 4.5%11
  • Karşılıklı gol%37
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.29
İlk gol dakikası38'
İlk yarı gol0.37
İkinci yarı gol0.37
Geç gol oranı%11
Gol yemeyen takım%47
Korner / maç9.5
Ofsayt / maç3.9
Şut / maç23.1
İsabetli şut / maç7.8
Ev sahibi topla oynama%54
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR15 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
GIL Vicente 8 %50E%50D 3.0E4.0D 30E20D 0.50E0.25D
Rio Ave 7 %50E%0D 4.0D 31D
Farense 6 %50E%0D 6.0E 39E
Nacional 5 %0E%0D 3.5E2.0D 24E28D 0.50E
Casa Pia 4 %25D 6.0D 29D
Boavista 4 %0D 3.0D 29D
Santa Clara 4 %50E%50D 4.0D 34D
Moreirense 4 %50E%50D
Arouca 4 %0E%50D 6.0E 29E
Estrela 3 %67E 6.0E 32E
Portimonense 3 %33D
Sporting CP 2 %100E 2.0E 28E
Estoril 2 %50E
Benfica 2 %100E 1.0E 20E
Chaves 2 %0E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.24
VAR dönüşü / maç0.21
VAR görülen maç%16
Penaltı / maç0.079
Penaltı olan maç%5
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.47
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.95
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.000
Ev sahibi galibiyeti%50
Beraberlik%21
Deplasman galibiyeti%29
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ38
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2025-05-04 AroucaCasa Pia 0-0 11 28 1
2025-04-19 NacionalGIL Vicente 0-3 4 20 1 2
2025-04-07 FarenseCasa Pia 0-0 6 39
2025-03-15 GIL VicenteSanta Clara 0-1 4 34 1
2025-02-10 AroucaRio Ave 1-1 1 30
2025-02-01 GIL VicenteEstoril 1-2 2 26 2 2
2025-01-25 Sporting CPNacional 2-0 2 28
2025-01-19 EstrelaSC Braga 0-1 4 31 2
2024-12-23 EstrelaRio Ave 1-0 8 33
2024-11-30 NacionalBoavista 0-0 3 29
2024-10-05 GIL VicenteEstrela 3-0 3 29 1
2024-08-24 FC PortoRio Ave 2-0 3 29
2024-08-17 BenficaCasa Pia 3-0 1 20
2024-05-12 GIL VicenteFarense 2-0
2024-05-04 Sporting CPPortimonense 3-0
2024-04-05 FarenseBoavista 2-0
2024-03-16 SC BragaGIL Vicente 2-1
2024-03-09 GuimaraesFamalicao 1-0
2024-03-01 ChavesArouca 1-5
2024-02-18 EstorilGIL Vicente 1-3
2024-02-05 Casa PiaBoavista 0-0
2024-01-14 BenficaRio Ave 4-1
2023-12-17 ChavesCasa Pia 1-3
2023-12-10 EstrelaBoavista 3-1
2023-11-06 FarenseArouca 2-0
2023-09-30 VizelaPortimonense 2-3
2023-09-02 FamalicaoFarense 1-0
2023-08-20 EstorilRio Ave 2-0
2021-05-11 TondelaBelenenses 1-3
2021-04-17 MoreirenseTondela 2-3
2021-03-13 Santa ClaraPortimonense 2-0
2021-03-05 Pacos FerreiraNacional 2-1
2021-02-08 FarenseMoreirense 1-2
2021-02-05 Rio AveNacional 0-0
2020-12-29 MoreirenseSanta Clara 1-0
2020-10-31 Rio AveMoreirense 2-0
2020-10-03 Santa ClaraGIL Vicente 0-0
2020-09-21 PortimonensePacos Ferreira 1-1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam