SS
HAKEM

Seb Stockbridge

14 maç yönetti
SERTLİK45
KEYİF39
MAÇ14
KART / MAÇ7.00
FAUL / MAÇ23.0
GOL / MAÇ3.21
HAKEM PROFİLİ

Seb Stockbridge, 14 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 7.0 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça eli ağır. İlk kartı 39. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %86'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Faul başına kart oranı 3.3 — toleransı düşük, çok uyarı vermeden kartı çıkarıyor. Gol tarafında, Seb Stockbridge maçlarında ortalama 3.2 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %64 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %57 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 21. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Seb Stockbridge maçlarının %57'ini ev sahibi kazanıyor.

EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Yüksek
Karşılıklı golOrtalama
KornerYüksek
VARAz müdahale
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 7.00ort. 4.09+71%
Faul / maç 23.0ort. 22.9+0%
Gol / maç 3.21ort. 2.77+16%
Penaltı / maç 0.000ort. 0.145-100%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR14 maç
61-90' — 5 (%71)31-60' — 2 (%29) 7 kart
  • 61-90'%71
  • 31-60'%29
  • 75. dk sonrası0.21
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç7.00
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç7.00
İlk kart dakikası39'
İlk yarı kart0.07
İkinci yarı kart0.43
75. dk sonrası kart0.21
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul3.3
Faul / maç23.0
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %93Üst 2.5 — %64Karşılıklı gol — %57Üst 3.5 — %43Üst 4.5 — %21 14 maç
  • Üst 1.5%93
  • Üst 2.5%64
  • Üst 3.5%43
  • Üst 4.5%21
  • Karşılıklı gol%57
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.21
İlk gol dakikası21'
İlk yarı gol0.07
İkinci yarı gol0.07
Geç gol oranı%7
Gol yemeyen takım%43
Korner / maç16.0
Ofsayt / maç7.0
Şut / maç33.0
İsabetli şut / maç6.0
Ev sahibi topla oynama%56
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR1 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Bradford 2 %50E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.000
Penaltı olan maç%0
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.77
Ev sahibi galibiyeti%57
Beraberlik%7
Deplasman galibiyeti%36
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ14
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2024-11-30 MorecambeBradford 1-0
2024-08-13 Salford CityDoncaster 0-2 7 23
2023-12-02 Cambridge UnitedFleetwood Town 4-0
2023-11-04 Leyton OrientCarlisle 3-1
2023-08-09 LeedsShrewsbury 2-1
2023-01-07 IpswichRotherham 4-1
2022-11-04 HerefordPortsmouth 1-3
2022-08-23 GrimsbyNottingham Forest 0-3
2023-01-28 CoventryHuddersfield 2-0
2022-08-09 BradfordHull City 2-1
2021-12-04 DoncasterMansfield Town 2-3
2021-11-06 BradfordExeter City 1-1
2020-09-15 RochdaleSheffield Wednesday 0-2
2020-09-05 Fleetwood TownWigan 3-2
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam