MK
HAKEM

Maksim Kozyryatskiy

11 maç yönetti
SERTLİK44
KEYİF57
MAÇ11
KART / MAÇ2.20
FAUL / MAÇ24.6
GOL / MAÇ2.82
PENALTI / MAÇ0.273
HAKEM PROFİLİ

Maksim Kozyryatskiy, 11 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 2.2 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 48. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %74'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 11.2 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Maksim Kozyryatskiy maçlarında ortalama 2.8 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %55 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %64 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. Geç gol oranı %36 — maçlarının üçte birinden fazlasında 80+ dakikada ağlar sallanıyor. İlk gol genelde 24. dakikada geliyor. Maksim Kozyryatskiy maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %27. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+2.00).

EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golYüksek
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDeplasman lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 2.20ort. 4.09-46%
Faul / maç 24.6ort. 22.9+7%
Gol / maç 2.82ort. 2.77+2%
Penaltı / maç 0.273ort. 0.145+89%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR11 maç
61-90' — 13 (%57)31-60' — 7 (%30)0-30' — 3 (%13) 23 kart
  • 61-90'%57
  • 31-60'%30
  • 0-30'%13
  • 75. dk sonrası0.82
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç2.20
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç2.20
İlk kart dakikası48'
İlk yarı kart0.55
İkinci yarı kart1.55
75. dk sonrası kart0.82
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul11.2
Faul / maç24.6
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %73Karşılıklı gol — %64Üst 2.5 — %55Üst 3.5 — %36Üst 4.5 — %9 11 maç
  • Üst 1.5%73
  • Üst 2.5%55
  • Üst 3.5%36
  • Üst 4.5%9
  • Karşılıklı gol%64
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.82
İlk gol dakikası24'
İlk yarı gol1.18
İkinci yarı gol1.00
Geç gol oranı%36
Gol yemeyen takım%18
Korner / maç7.8
Ofsayt / maç2.0
Şut / maç21.8
İsabetli şut / maç8.8
Ev sahibi topla oynama%49
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR4 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Kudrivka 3 %33E 1.0E 20E
Zorya Luhansk 3 %33D 3.0D 25D 0.67D
LNZ Cherkasy 2 %0E
Dynamo Kyiv 2 %50E 1.50E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.09
VAR dönüşü / maç0.09
VAR görülen maç%9
Penaltı / maç0.273
Penaltı olan maç%18
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.83
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.81
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+2.000
Ev sahibi galibiyeti%27
Beraberlik%45
Deplasman galibiyeti%27
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ11
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-30 LNZ CherkasyVeres Rivne 0-1
2026-08-03 BukovynaLNZ Cherkasy 0-0
2026-04-26 LNZ CherkasyMetalist 1925 Kharkiv 1-1
2026-05-14 KudrivkaRuh Lviv 2-1
2026-04-17 Dynamo KyivZorya Luhansk 3-1 2 1
2026-03-18 KudrivkaPolessya 0-2 1 18
2026-02-23 KudrivkaZorya Luhansk 2-2 1 21
2025-12-06 Kolos KovalivkaShakhtar Donetsk 0-0 2 31
2025-11-09 Shakhtar DonetskSK Poltava 7-1 2 24
2025-10-03 Epitsentr DunayivtsiZorya Luhansk 1-2 5 29
2025-09-22 Dynamo KyivOleksandria 2-2 1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam