JL
HAKEM
James Linington
SERTLİK27
KEYİF25
MAÇ20
KART / MAÇ3.05
FAUL / MAÇ18.5
GOL / MAÇ2.60
HAKEM PROFİLİ
James Linington, 20 maçlık kariyerinde oldukça hoşgörülü bir yönetim tarzı benimsiyor. Maç başına 3.0 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 31. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. 6.0 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, James Linington maçlarında ortalama 2.6 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %50 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %55 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 32. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, James Linington maçlarının %55'ini ev sahibi kazanıyor.
EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
3.05ort. 4.09-25%
Faul / maç
18.5ort. 22.9-19%
Gol / maç
2.60ort. 2.77-6%
Penaltı / maç
0.000ort. 0.145-100%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR20 maç
- 61-90'%38
- 31-60'%32
- 0-30'%30
- 75. dk sonrası0.6
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.00
Kırmızı kart / maç0.05
Toplam kart / maç3.05
İlk kart dakikası31'
İlk yarı kart1.00
İkinci yarı kart1.00
75. dk sonrası kart0.60
Direkt kırmızı oranı0.05
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul6.0
Faul / maç18.5
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%80
- Üst 2.5%50
- Üst 3.5%20
- Üst 4.5%10
- Karşılıklı gol%55
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.60
İlk gol dakikası32'
İlk yarı gol0.85
İkinci yarı gol0.85
Geç gol oranı%5
Gol yemeyen takım%45
Korner / maç9.7
Ofsayt / maç3.6
Şut / maç22.1
İsabetli şut / maç6.9
Ev sahibi topla oynama%54
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR9 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Portsmouth | 2 | %0E | 3.5E | 22E | |
| Charlton | 2 | %50E | 3.0E | 22E | |
| Leicester | 2 | %50D | 5.0D | 15D | |
| Sheffield Utd | 2 | %50D | 3.5D | 17D | |
| Bristol City | 2 | %50E | 4.0E | 14E | |
| Derby | 2 | %50D | 3.5D | 22D | |
| Oxford United | 2 | %50D | 2.5D | 19D | |
| Birmingham | 2 | %0D | 2.0D | 17D | |
| Coventry | 2 | %50D | 3.5D | 16D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.000
Penaltı olan maç%0
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.87
Ev sahibi galibiyeti%55
Beraberlik%10
Deplasman galibiyeti%35
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ22
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum