ML
HAKEM

Massimiliano Ledda

12 maç yönetti
SERTLİK54
TEMPO40
Maç 12
Kart / maç 3.82 ort. 3.51+9%
Faul / maç 22.2 ort. 21.2+5%
Gol / maç 2.08 ort. 2.71-23%
Penaltı / maç 0.167 ort. 0.217-23%
HAKEM PROFİLİ

Massimiliano Ledda, 12 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.6 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 33. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. 6.3 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Massimiliano Ledda maçlarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %25 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 28. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Massimiliano Ledda maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.64).

Ana ligPro League
Kart aralığı19'
3+ kart%67
Kartın tarafı ev %38dep %62
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Ortalama
Gol Düşük
Üst 2.5 Düşük
Karşılıklı gol Düşük
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Ev sahibi lehine
JUPILER PRO LEAGUE HAKEMLERİ ARASINDA22 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maç 3.82ort. 3.51 %59
Faul / maçsık düdük 22.2ort. 21.2 %91
Gol / maçaz gollü 2.08ort. 2.71 %9
Penaltı / maç 0.167ort. 0.217 %41
Verimizde en az beş Jupiler Pro League maçı yöneten 22 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 12 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA8 maç · 36 kart
Sarı 33 Kırmızı 3 en yoğun 76-90+' %31
4 1-15
3 16-30
10 31-45
4 46-60
4 61-75
11 76-90+
ev sahibideplasman
8 maçtaki 36 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.82kart
sarı 3.55 kırmızı 0.27
İlk kart
33'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.42 İkinci yarı1.58
75. dakikadan sonra 1.00
Düdükten karta
6.3faulde bir kart
faul / maç 22.2 kart aralığı 19'
Direkt kırmızı oranı0.25İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR12 maç
1.5 üst %67
2.5 üst %25
3.5 üst %17
4.5 üst %8
Karşılıklı gol %42
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.08gol
geç gol %8
İlk gol
28'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.83 İkinci yarı1.08
Şut
23.3şut / maç
İsabetli%32
Gol yemeyen takım%50Korner / maç9.0Ofsayt / maç4.9Ev sahibi topla oynama%52
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR7 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
RAAL La Louvière 4 %0 1.2 21 2 %0 1.0 18 2 %0 1.5 24
Dender 3 %0 6.0 24 0.33 0 3 %0 6.0 24 0.33
Zulte Waregem 2 %50 2.5 26 0.50 2 %50 2.5 26 0.50 0
KV Mechelen 2 %50 3.0 21 2 %50 3.0 21 0
St. Truiden 2 %100 5.0 26 0.50 2 %100 5.0 26 0.50 0
KVC Westerlo 2 %0 3.0 18 0 2 %0 3.0 18
OH Leuven 2 %50 3.5 22 0 2 %50 3.5 22
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 3.82 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%8maçında
karar / maç 0.08 dönüş / maç 0.08
Penaltı
0.167/ maç
penaltı olan maç %17
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %50beraberlik %33dep %17
Ev sahibi yanlılığı
Kart +0.64
Faul +1.05
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ1 maç · %8
  • Yükseltilen kart1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %52
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.55 Sarı kart 2.00
0.00 Kırmızı kart 0.27
11.3 Faul 10.8
0.17 Penaltı 0.00
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç1 sarı5 kırmızı0 pen0 kart / maç5.0
Jupiler Pro League 1 5 5.0
2025/2026
maç9 sarı36 kırmızı4 pen0 kart / maç4.4
Pro League 9 36 4 4.7
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ12
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-29 Cercle BruggeLommel United 0-1 5 19
2026-05-23 AntwerpKVC Westerlo 2-0 5 24
2026-04-26 Zulte WaregemRAAL La Louvière 4-0 2 26
2026-01-30 RAAL La LouvièreGent 1-1 23
2026-01-18 St. TruidenOH Leuven 1-0 6 27
2025-12-27 KV MechelenDender 1-1 5 20
2025-12-12 Standard LiegeOH Leuven 0-1 1 16
2025-11-29 Zulte WaregemCercle Brugge 1-1 3 26 1
2025-10-18 RAAL La LouvièreKVC Westerlo 0-0 1 12
2025-10-05 GenkDender 2-1 9 26
2025-08-30 KV MechelenRAAL La Louvière 3-2 1 22
2025-08-08 St. TruidenDender 2-0 4 25 1 1
Kart ve faul 11/12 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam