AL
HAKEM

Anthony Letellier

10 maç yönetti
SERTLİK33
TEMPO40
Maç 10
Kart / maç 2.40 ort. 3.51-32%
Faul / maç 19.5 ort. 21.2-8%
Gol / maç 2.70 ort. 2.71+0%
Penaltı / maç 0.100 ort. 0.217-54%
HAKEM PROFİLİ

Anthony Letellier, 10 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 2.4 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 38. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının çoğunluğu ilk yarıdadır — oyunu erken disipline ediyor. 8.1 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Anthony Letellier maçlarında ortalama 2.7 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %50 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %60 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 29. dakikada geliyor.

Ana ligPro League
Kart aralığı33'
3+ kart%43
Kartın tarafı ev %37dep %63
EĞİLİMLER
Kart Hoşgörülü
Faul Ortalama
Penaltı Nadir
Gol Ortalama
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Dengeli
JUPILER PRO LEAGUE HAKEMLERİ ARASINDA22 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçhoşgörülü 2.40ort. 3.51 %9
Faul / maçakıcı 19.5ort. 21.2 %5
Gol / maç 2.70ort. 2.71 %50
Penaltı / maç 0.100ort. 0.217 %32
Verimizde en az beş Jupiler Pro League maçı yöneten 22 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 10 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA8 maç · 20 kart
Sarı 20 Kırmızı 0 en yoğun 1-15' %25
5 1-15
4 16-30
4 31-45
0 46-60
2 61-75
5 76-90+
ev sahibideplasman
8 maçtaki 20 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
2.40kart
sarı 2.40 kırmızı 0.00
İlk kart
38'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.30 İkinci yarı0.70
75. dakikadan sonra 0.60
Düdükten karta
8.1faulde bir kart
faul / maç 19.5 kart aralığı 33'
Direkt kırmızı oranı0.00İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR10 maç
1.5 üst %80
2.5 üst %50
3.5 üst %30
4.5 üst %20
Karşılıklı gol %60
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.70gol
geç gol %20
İlk gol
29'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.20 İkinci yarı1.20
Şut
26.4şut / maç
İsabetli%30
Gol yemeyen takım%30Korner / maç9.1Ofsayt / maç5.0Ev sahibi topla oynama%52
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR5 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Dender 2 %0 4.5 23 0 2 %0 4.5 23
OH Leuven 2 %50 1.5 16 2 %50 1.5 16 0
KVC Westerlo 2 %50 2.5 21 2 %50 2.5 21 0
Cercle Brugge 2 %50 1.0 25 2 %50 1.0 25 0
RAAL La Louvière 2 %0 2.5 14 0 2 %0 2.5 14
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 2.40 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%10maçında
karar / maç 0.10 dönüş / maç 0.10
Penaltı
0.100/ maç
penaltı olan maç %10
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %40beraberlik %40dep %20
Ev sahibi yanlılığı
Kart +1.00
Faul +1.10
Penaltı +0.000
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ1 maç · %10
  • İptal edilen gol1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %52
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.00 Sarı kart 1.40
10.2 Faul 9.3
0.00 Penaltı 0.10
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç2 sarı5 kırmızı0 pen1 kart / maç2.5
Jupiler Pro League 2 5 1pen 2.5
2025/2026
maç7 sarı19 kırmızı0 pen0 kart / maç2.7
Pro League 7 19 2.7
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ10
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-29 RAAL La LouvièreKV Mechelen 2-2 4 18
2026-08-08 St. TruidenLommel United 1-1 1 20 1 1
2026-05-15 OH LeuvenAntwerp 3-0 2 17
2026-05-01 Cercle BruggeZulte Waregem 2-3 1 24
2026-04-25 OH LeuvenCharleroi 0-2 1 15
2026-02-07 Zulte WaregemDender 1-0 5 18
2025-12-20 KVC WesterloRAAL La Louvière 2-1 1 14
2025-10-25 KVC WesterloDender 1-1 4 28
2025-09-28 DenderRAAL La Louvière 0-0 4 15
2025-08-17 Cercle BruggeKVC Westerlo 4-1 1 26
Kart ve faul 10/10 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam