SJ
HAKEM

Srđan Jovanović

18 maç yönetti
SERTLİK38
KEYİF45
MAÇ18
KART / MAÇ2.50
FAUL / MAÇ16.9
GOL / MAÇ3.11
PENALTI / MAÇ0.111
HAKEM PROFİLİ

Srđan Jovanović, 18 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 2.4 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 39. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %78'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.6 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Srđan Jovanović maçlarında ortalama 3.1 gol atılıyor. Maçlarının %78'i Üst 2.5 ile sonuçlanıyor — gollü maçlara açık bir ortam yaratıyor. İlk gol genelde 27. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Srđan Jovanović maçlarının %56'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.25). Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).

EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulHoşgörülü
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Yüksek
Karşılıklı golDüşük
KornerDüşük
VARMüdahaleci
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 2.50ort. 4.09-39%
Faul / maç 16.9ort. 22.9-26%
Gol / maç 3.11ort. 2.77+12%
Penaltı / maç 0.111ort. 0.145-23%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR18 maç
61-90' — 11 (%48)31-60' — 10 (%43)0-30' — 2 (%9) 23 kart
  • 61-90'%48
  • 31-60'%43
  • 0-30'%9
  • 75. dk sonrası0.33
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç2.38
Kırmızı kart / maç0.12
Toplam kart / maç2.50
İlk kart dakikası39'
İlk yarı kart0.28
İkinci yarı kart1.00
75. dk sonrası kart0.33
Direkt kırmızı oranı0.11
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.6
Faul / maç16.9
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %83Üst 2.5 — %78Üst 3.5 — %44Karşılıklı gol — %39Üst 4.5 — %6 18 maç
  • Üst 1.5%83
  • Üst 2.5%78
  • Üst 3.5%44
  • Üst 4.5%6
  • Karşılıklı gol%39
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.11
İlk gol dakikası27'
İlk yarı gol0.72
İkinci yarı gol0.50
Geç gol oranı%6
Gol yemeyen takım%61
Korner / maç7.1
Ofsayt / maç2.5
Şut / maç23.8
İsabetli şut / maç7.2
Ev sahibi topla oynama%43
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR4 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Czech Republic 2 %50E
Portugal 2 %50E
Italy 2 %50E
PAOK 2 %100E 2.0E 18E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.17
VAR dönüşü / maç0.11
VAR görülen maç%11
Penaltı / maç0.111
Penaltı olan maç%11
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.25
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.79
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+1.000
Ev sahibi galibiyeti%56
Beraberlik%11
Deplasman galibiyeti%33
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ18
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-20 OFICSKA Sofia 3-0 2 1
2026-03-19 Sparta PrahaAZ Alkmaar 0-4 4 17 2
2025-11-06 PAOKBSC Young Boys 4-0 2 13
2025-10-02 FenerbahceNice 2-1 4 29 1
2025-08-21 FC MidtjyllandKuPS 4-0 3 21
2025-08-06 Red Bull SalzburgClub Brugge KV 0-1 2 9
2025-12-07 PAOKAris Thessalonikis 3-1 2 22 1
2025-10-14 PortugalHungary 2-2
2025-09-04 BulgariaSpain 0-3 1 23
2025-06-09 EstoniaNorway 0-1 2 16
2022-09-24 Czech RepublicPortugal 0-4
2022-06-04 ItalyGermany 1-1
2021-10-10 ItalyBelgium 2-1
2021-03-18 MoldeGranada CF 2-1
2020-12-03 BenficaLech Poznan 4-0
2020-10-29 FeyenoordWolfsberger AC 1-4
2020-11-15 Czech RepublicIsrael 1-0
2020-10-14 PortugalSweden 3-0
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam