KZ
HAKEM

Klym Zabroda

32 maç yönetti
SERTLİK40
TEMPO34
Maç 32
Kart / maç 3.78 ort. 3.95-4%
Faul / maç 21.7 ort. 23.7-9%
Gol / maç 1.97 ort. 2.43-19%
Penaltı / maç 0.031 ort. 0.163-81%
HAKEM PROFİLİ

Klym Zabroda, 32 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.7 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 28. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %66'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Klym Zabroda maçlarında ortalama 2.0 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %38 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 38. dakikada geliyor. Klym Zabroda maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %31.

Ana ligUkrainian Premier League
Kart aralığı23'
3+ kart%92
Kartın tarafı ev %56dep %44
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Nadir
Gol Düşük
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Dengeli
PREMIER LEAGUE HAKEMLERİ ARASINDA32 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maç 3.78ort. 3.95 %59
Faul / maç 21.7ort. 23.7 %34
Gol / maçaz gollü 1.93ort. 2.43 %22
Penaltı / maçpenaltı vermez 0.033ort. 0.163 %22
Verimizde en az beş Premier League maçı yöneten 32 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 30 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA24 maç · 97 kart
Sarı 95 Kırmızı 2 en yoğun 76-90+' %31
6 1-15
14 16-30
13 31-45
21 46-60
13 61-75
30 76-90+
ev sahibideplasman
24 maçtaki 97 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.78kart
sarı 3.67 kırmızı 0.11
İlk kart
28'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.03 İkinci yarı2.00
75. dakikadan sonra 1.00
Düdükten karta
5.7faulde bir kart
faul / maç 21.7 kart aralığı 23'
Direkt kırmızı oranı0.06İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR32 maç
1.5 üst %59
2.5 üst %38
3.5 üst %9
4.5 üst %9
Karşılıklı gol %38
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
1.97gol
geç gol %12
İlk gol
38'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.59 İkinci yarı0.81
Şut
23.0şut / maç
İsabetli%32
Gol yemeyen takım%44Korner / maç8.3Ofsayt / maç2.1Ev sahibi topla oynama%49
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR12 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Metalist 1925 Kharkiv 8 %38 2.0 29 3 %67 5 %20 2.0 29
Zorya Luhansk 6 %17 4.0 19 6 %17 4.0 19 0
Vorskla Poltava 5 %40 3.7 24 3 %33 4.5 24 2 %50 2.5 24
Ruh Lviv 5 %20 4.0 29 2 %0 4.0 29 3 %33
Epitsentr Dunayivtsi 4 %0 2.7 21 4 %0 2.7 21 0
Chornomorets 4 %75 5.0 21 2 %100 2 %50 5.0 21
Shakhtar Donetsk 3 %100 3.0 18 0 3 %100 3.0 18
Veres Rivne 3 %67 7.0 18 0.33 0 3 %67 7.0 18 0.33
Kolos Kovalivka 2 %0 5.0 16 0 2 %0 5.0 16
Kryvbas KR 2 %50 0 2 %50
Oleksandria 2 %50 5.0 16 2 %50 5.0 16 0
LNZ Cherkasy 2 %0 0.50 2 %0 0.50 0
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 3.78 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%3maçında
karar / maç 0.03 dönüş / maç 0.03
Penaltı
0.031/ maç
penaltı olan maç %3
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %31beraberlik %28dep %41
Ev sahibi yanlılığı
Kart +1.27
Faul +1.50
Penaltı +0.000
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ1 maç · %3
  • İptal edilen gol1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %49
EV SAHİBİDEPLASMAN
2.00 Sarı kart 1.67
0.11 Kırmızı kart 0.00
13.0 Faul 8.7
0.00 Penaltı 0.03
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç3 sarı0 kırmızı0 pen0 kart / maç0.0
Premier League 1 0
UEFA Champions League 1 0
UEFA Europa Conference League 1 0
2025/2026
maç13 sarı47 kırmızı1 pen0 kart / maç3.7
Ukrainian Premier League 12 47 1 4.0
UEFA Europa Conference League 1 0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ32
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-31 Zorya LuhanskMetalist 1925 Kharkiv 0-3
2026-07-28 Apollon LimassolDila 3-0
2026-07-07 Ararat-ArmeniaRiga 2-0
2026-05-17 Kryvbas KRShakhtar Donetsk 2-3 1
2026-05-09 Zorya LuhanskMetalist 1925 Kharkiv 1-1
2026-04-19 Epitsentr DunayivtsiKarpaty 0-0
2026-04-04 Kolos KovalivkaMetalist 1925 Kharkiv 0-0
2026-03-06 OleksandriaShakhtar Donetsk 0-1
2026-02-21 Epitsentr DunayivtsiLNZ Cherkasy 0-2 3 17
2025-10-25 KarpatyRuh Lviv 0-0
2025-09-28 LNZ CherkasyKryvbas KR 0-0
2025-08-31 Shakhtar DonetskOleksandria 2-0
2025-08-18 Zorya LuhanskKryvbas KR 2-3
2025-05-10 Vorskla PoltavaChornomorets 1-2 5 21
2025-04-13 Zorya LuhanskVeres Rivne 1-2 7 18
2025-03-15 Ruh LvivVorskla Poltava 0-1 4 29
2025-02-22 InhuletsPolessya 0-1
2024-12-13 Vorskla PoltavaLivyi Bereh 0-1 4 27
2024-11-30 LNZ CherkasyVeres Rivne 1-2 1
2024-10-25 Ruh LvivChornomorets 1-1
2024-09-30 Zorya LuhanskVorskla Poltava 2-0 1 20
2024-08-31 OleksandriaKolos Kovalivka 2-1 5 16
2024-08-16 ChornomoretsKolos Kovalivka 1-0
2024-05-12 ChornomoretsMetalist 1925 Kharkiv 3-0
2024-04-21 Veres RivneDnipro-1 1-1
2024-03-16 Metalist 1925 KharkivRuh Lviv 1-4
2024-03-02 Vorskla PoltavaVeres Rivne 2-1
2023-12-04 Zorya LuhanskRuh Lviv 0-0
2023-09-15 Metalist 1925 KharkivZorya Luhansk 2-1
2023-08-19 Metalist 1925 KharkivMinai 1-0
Kart ve faul 9/32 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam