EM
HAKEM
Edgars Maļcevs
SERTLİK56
TEMPO61
Maç
6
Kart / maç
3.75
ort. 3.70+1%
Faul / maç
27.2
ort. 22.1+24%
Gol / maç
2.83
ort. 2.74+3%
Penaltı / maç
0.167
ort. 0.108+54%
HAKEM PROFİLİ
Edgars Maļcevs, 6 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.8 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 44. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %72'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.3 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Edgars Maļcevs maçlarında ortalama 2.8 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %50 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 16. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Edgars Maļcevs maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor.
UyrukLatvia
Ana ligUEFA Europa Conference League
Kart aralığı16'
3+ kart%100
Kartın tarafı
ev %39dep %61
EĞİLİMLER
Kart
Ortalama
Faul
Sert
Penaltı
Ortalama
Gol
Ortalama
Üst 2.5
Ortalama
Karşılıklı gol
Ortalama
Korner
Yüksek
VAR
Müdahaleci
Ev sahibi
Dengeli
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE HAKEMLERİ ARASINDA24 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maç
3.75ort. 3.70
%42
Faul / maçsık düdük
27.2ort. 22.1
%71
Gol / maç
2.83ort. 2.74
%58
Penaltı / maçpenaltı verir
0.167ort. 0.108
%71
Verimizde en az beş UEFA Europa Conference League maçı yöneten 24 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 6 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA5 maç · 18 kart
Sarı 16
Kırmızı 2
en yoğun 46-60' %33
0
1-15
0
16-30
5
31-45
6
46-60
1
61-75
6
76-90+
ev sahibideplasman
5 maçtaki 18 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.75kart
sarı 3.75
kırmızı 0.00
İlk kart
44'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.83
İkinci yarı2.17
75. dakikadan sonra 1.00
Düdükten karta
7.3faulde bir kart
faul / maç 27.2
kart aralığı 16'
Direkt kırmızı oranı0.33İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR6 maç
1.5 üst
%83
2.5 üst
%50
3.5 üst
%33
4.5 üst
%33
Karşılıklı gol
%50
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.83gol
geç gol %17
İlk gol
16'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.33
İkinci yarı1.17
Şut
28.8şut / maç
İsabetli%32
Gol yemeyen takım%33Korner / maç11.5Ofsayt / maç2.8Ev sahibi topla oynama%53
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%17maçında
karar / maç 0.17
dönüş / maç 0.17
Penaltı
0.167/ maç
penaltı olan maç %17
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %50beraberlik %33dep %17
Ev sahibi yanlılığı
Faul
+0.82
Penaltı
+0.000
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ1 maç · %17
- İptal edilen gol1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %53
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.00
Sarı kart
2.75
12.2
Faul
15.0
0.00
Penaltı
0.17
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç2
sarı5
kırmızı0
pen0
kart / maç2.5
UEFA Europa Conference League
5
2.5
2025/2026
maç4
sarı20
kırmızı2
pen0
kart / maç5.5
UEFA Europa Conference League
20
2
5.8
2024/2025
maç2
sarı8
kırmızı0
pen0
kart / maç4.0
UEFA Europa Conference League
8
4.0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ6
Tarih
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Kart ve faul 4/6 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum