MV
HAKEM

Martijn Vos

10 maç yönetti
SERTLİK65
KEYİF63
MAÇ10
KART / MAÇ5.00
FAUL / MAÇ21.2
GOL / MAÇ2.90
PENALTI / MAÇ0.100
HAKEM PROFİLİ

Martijn Vos, 10 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.4 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 28. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %73'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Martijn Vos maçlarında ortalama 2.9 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %60 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %70 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. Geç gol oranı %50 — maçlarının üçte birinden fazlasında 80+ dakikada ağlar sallanıyor. İlk gol genelde 27. dakikada geliyor. Martijn Vos maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %20.

EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golYüksek
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDeplasman lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 5.00ort. 4.09+22%
Faul / maç 21.2ort. 22.9-7%
Gol / maç 2.90ort. 2.77+5%
Penaltı / maç 0.100ort. 0.145-31%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR10 maç
61-90' — 32 (%67)0-30' — 8 (%17)31-60' — 8 (%17) 48 kart
  • 61-90'%67
  • 0-30'%17
  • 31-60'%17
  • 75. dk sonrası2.1
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.40
Kırmızı kart / maç0.60
Toplam kart / maç5.00
İlk kart dakikası28'
İlk yarı kart1.30
İkinci yarı kart3.50
75. dk sonrası kart2.10
Direkt kırmızı oranı0.50
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.2
Faul / maç21.2
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %90Karşılıklı gol — %70Üst 2.5 — %60Üst 3.5 — %40Üst 4.5 — %10 10 maç
  • Üst 1.5%90
  • Üst 2.5%60
  • Üst 3.5%40
  • Üst 4.5%10
  • Karşılıklı gol%70
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.90
İlk gol dakikası27'
İlk yarı gol1.20
İkinci yarı gol1.50
Geç gol oranı%50
Gol yemeyen takım%20
Korner / maç10.9
Ofsayt / maç3.2
Şut / maç30.5
İsabetli şut / maç9.1
Ev sahibi topla oynama%52
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR5 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Groningen 2 %50E 3.5E 18E 0.50E
AZ Alkmaar 2 %0D 2.5D 21D 0.50D
FC Volendam 2 %0E 6.0E 20E
Fortuna Sittard 2 %100D 3.5D 22D
GO Ahead Eagles 2 %0D 6.0D 21D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.20
VAR dönüşü / maç0.20
VAR görülen maç%10
Penaltı / maç0.100
Penaltı olan maç%10
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.67
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.04
Ev sahibi galibiyeti%20
Beraberlik%50
Deplasman galibiyeti%30
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ10
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-28 GroningenFortuna Sittard 2-3 6 14
2026-05-03 Sparta RotterdamGO Ahead Eagles 2-2 4 21
2026-03-22 GroningenAZ Alkmaar 3-0 1 22 1
2026-02-28 HeerenveenSparta Rotterdam 2-1 4 16
2026-02-01 FC VolendamGO Ahead Eagles 1-1 8 21
2025-12-05 ExcelsiorGroningen 0-2 7 19 2
2025-11-07 TwenteTelstar 0-0 8 17
2025-10-05 GO Ahead EaglesNEC Nijmegen 1-1 7 31
2025-09-14 TelstarFortuna Sittard 1-3 1 31
2025-08-17 FC VolendamAZ Alkmaar 2-2 4 20
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam