JA
HAKEM

João António Ferreira Gonçalves

21 maç yönetti
SERTLİK89
KEYİF79
MAÇ21
KART / MAÇ5.39
FAUL / MAÇ23.1
GOL / MAÇ2.67
PENALTI / MAÇ0.429
HAKEM PROFİLİ

João António Ferreira Gonçalves, 21 maçlık kariyerinde oyunu sıkı kontrol altında tutan bir profil çiziyor. Maç başına 4.7 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 26. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %61'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, João António Ferreira Gonçalves maçlarında ortalama 2.7 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %62 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %62 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 25. dakikada geliyor. João António Ferreira Gonçalves maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %29. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.50). Penaltı kararları dikkat çekiyor: maçlarının %33'inde penalti veriliyor.

EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golYüksek
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDeplasman lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 5.39ort. 4.09+32%
Faul / maç 23.1ort. 22.9+1%
Gol / maç 2.67ort. 2.77-4%
Penaltı / maç 0.429ort. 0.145+196%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR21 maç
61-90' — 44 (%45)31-60' — 37 (%38)0-30' — 16 (%16) 97 kart
  • 61-90'%45
  • 31-60'%38
  • 0-30'%16
  • 75. dk sonrası1.62
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.72
Kırmızı kart / maç0.67
Toplam kart / maç5.39
İlk kart dakikası26'
İlk yarı kart1.81
İkinci yarı kart2.81
75. dk sonrası kart1.62
Direkt kırmızı oranı0.43
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.5
Faul / maç23.1
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %67Üst 2.5 — %62Karşılıklı gol — %62Üst 3.5 — %33Üst 4.5 — %10 21 maç
  • Üst 1.5%67
  • Üst 2.5%62
  • Üst 3.5%33
  • Üst 4.5%10
  • Karşılıklı gol%62
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.67
İlk gol dakikası25'
İlk yarı gol1.19
İkinci yarı gol0.95
Geç gol oranı%14
Gol yemeyen takım%33
Korner / maç9.3
Ofsayt / maç3.2
Şut / maç24.7
İsabetli şut / maç7.7
Ev sahibi topla oynama%48
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR10 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Arouca 4 %50D 4.8D 22D 0.50D
Sporting CP 3 %67D 8.3D 21D 0.33D
Santa Clara 3 %33D 6.5D 24D 0.33D
GIL Vicente 2 %0E 3.0E 22E
Estrela 2 %50E 4.5E 26E
Moreirense 2 %0E 3.5E 24E 0.50E
FC Porto 2 %100D 3.5D 27D 1.50D
Nacional 2 %50E 6.0E 24E 1.00E
Benfica 2 %50D 5.0D 20D
Guimaraes 2 %50E 6.0E 27E 1.00E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.24
VAR dönüşü / maç0.24
VAR görülen maç%19
Penaltı / maç0.429
Penaltı olan maç%33
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.30
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.99
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.500
Ev sahibi galibiyeti%29
Beraberlik%19
Deplasman galibiyeti%52
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ21
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-07-30 Derry CityHNK Rijeka 0-1
2026-08-15 Academico ViseuSanta Clara 0-1 4 26 1
2026-08-08 EstrelaSporting CP 2-2 2 25
2026-05-16 FC PortoSanta Clara 1-0 19
2026-05-11 Rio AveSporting CP 1-4 9 16 1
2026-04-18 GIL VicenteGuimaraes 0-1 3 25
2026-04-04 NacionalEstrela 2-0 6 20
2026-03-21 MoreirenseArouca 0-1 3 19
2026-03-07 AlvercaAVS 0-0 4 19
2026-03-02 GIL VicenteBenfica 1-2 3 18
2026-01-18 GuimaraesFC Porto 0-1 3 26 2
2026-01-03 TondelaArouca 3-1 3 17
2025-12-28 SC BragaBenfica 2-2 7 23
2025-12-21 AVSNacional 2-2 2 19
2025-12-07 EstrelaArouca 3-1 7 26 2
2025-11-08 Santa ClaraSporting CP 1-2 14 23
2025-10-27 MoreirenseFC Porto 1-2 4 28 1 1
2025-10-04 GuimaraesSanta Clara 2-1 9 28
2025-09-26 BenficaGIL Vicente 2-1 8 34 1 1
2025-09-20 NacionalArouca 1-2 6 28 2 1
2025-07-17 Haverfordwest County AFCFloriana 2-3 1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam