Jesús Gil Manzano
Jesús Gil Manzano, 64 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.1 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 29. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %61'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Jesús Gil Manzano maçlarında ortalama 3.0 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %56 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %56 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 25. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+3.50). VAR kullanımı aktif: maçlarının %25'inde VAR devreye giriyor.
- 61-90'%47
- 31-60'%36
- 0-30'%17
- 75. dk sonrası1.05
- Üst 1.5%81
- Üst 2.5%56
- Üst 3.5%31
- Üst 4.5%19
- Karşılıklı gol%56
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Athletic Club | 7 | %25E%33D | 2.3E4.0D | 20E21D | 0.25E0.33D |
| Real Betis | 7 | %67E%25D | 1.7E6.5D | 16E31D | 0.75D |
| Real Madrid | 6 | %83D | 4.3D | 27D | 0.17D |
| Valencia | 6 | %50E%0D | 6.0E4.5D | 30E24D | 0.50E1.00D |
| Atletico Madrid | 5 | %100E%0D | 1.0E5.0D | 14E27D | 0.33D |
| Barcelona | 5 | %67E%50D | 3.7E5.0D | 28E20D | |
| Girona | 5 | %50E%33D | 6.0E3.3D | 27E32D | 0.50E |
| Levante | 3 | %0D | 1.5D | 12D | |
| Celta Vigo | 3 | %0E | 8.3E | 32E | 0.67E |
| Sevilla | 3 | %0E | 3.3E | 30E | |
| Real Sociedad | 3 | %67E | 5.0E | 24E | 0.33E |
| Rayo Vallecano | 3 | %33D | 5.0D | 21D | |
| Villarreal | 2 | %50E | 6.0E | 23E | 1.50E |
| Alaves | 2 | %50E | 6.0E | 28E | |
| Mallorca | 2 | %50E | 6.0E | 24E | |
| Paris Saint Germain | 2 | %100D | 3.5D | 12D | 0.50D |
Skoryum