DH
HAKEM
Darío Herrera
SERTLİK59
KEYİF50
MAÇ66
KART / MAÇ5.73
FAUL / MAÇ25.2
GOL / MAÇ2.12
PENALTI / MAÇ0.091
HAKEM PROFİLİ
Darío Herrera, 66 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 5.5 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça eli ağır. İlk kartı 26. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %64'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Darío Herrera maçlarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %35 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 42. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.50).
EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolDüşük
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
5.73ort. 4.09+40%
Faul / maç
25.2ort. 22.9+10%
Gol / maç
2.12ort. 2.77-24%
Penaltı / maç
0.091ort. 0.145-37%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR66 maç
- 61-90'%48
- 31-60'%31
- 0-30'%21
- 75. dk sonrası1.11
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç5.54
Kırmızı kart / maç0.20
Toplam kart / maç5.73
İlk kart dakikası26'
İlk yarı kart1.30
İkinci yarı kart2.27
75. dk sonrası kart1.11
Direkt kırmızı oranı0.12
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.4
Faul / maç25.2
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%68
- Üst 2.5%35
- Üst 3.5%17
- Üst 4.5%3
- Karşılıklı gol%39
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.12
İlk gol dakikası42'
İlk yarı gol0.50
İkinci yarı gol0.76
Geç gol oranı%20
Gol yemeyen takım%50
Korner / maç8.8
Ofsayt / maç4.1
Şut / maç22.4
İsabetli şut / maç7.4
Ev sahibi topla oynama%51
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| River Plate | 7 | %50E%0D | 4.0E7.0D | 26E28D | |
| Barracas Central | 7 | %67E%25D | 4.0E5.2D | 23E25D | 0.25D |
| Boca Juniors | 6 | %67E%67D | 4.5E4.0D | 18E27D | |
| Talleres Cordoba | 5 | %40E | 12.0E | 28E | |
| Internacional | 4 | %25D | 2.0D | 21D | |
| Club Nacional | 4 | %25E | 5.0E | 25E | |
| Rosario Central | 4 | %50E%50D | 7.5E8.0D | 30E22D | |
| Union Santa Fe | 3 | %67E | 6.5E | 26E | |
| Racing Club | 3 | %0E | 6.5E | 20E | 0.33E |
| Newells Old Boys | 3 | %33D | 8.5D | 30D | |
| Banfield | 3 | %33D | 5.0D | 25D | 0.33D |
| Instituto Cordoba | 3 | %67D | 9.5D | 28D | |
| Cerro Porteno | 2 | %50D | 5.0D | 30D | |
| Deportivo Riestra | 2 | %0D | 6.0D | 33D | 0.50D |
| Tigre | 2 | %50D | 3.5D | 16D | 0.50D |
| Independ. Rivadavia | 2 | %50E | 6.0E | 25E |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.18
VAR dönüşü / maç0.09
VAR görülen maç%18
Penaltı / maç0.091
Penaltı olan maç%9
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.08
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.95
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.500
Ev sahibi galibiyeti%42
Beraberlik%26
Deplasman galibiyeti%32
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum