NA
HAKEM
Nazareno Arasa
SERTLİK60
KEYİF51
MAÇ35
KART / MAÇ5.48
FAUL / MAÇ22.0
GOL / MAÇ1.74
PENALTI / MAÇ0.086
HAKEM PROFİLİ
Nazareno Arasa, 35 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 5.2 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça eli ağır. İlk kartı 29. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %68'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Nazareno Arasa maçlarında ortalama 1.7 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %26 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 38. dakikada geliyor. Nazareno Arasa maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %17.
EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolDüşük
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDeplasman lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
5.48ort. 4.09+34%
Faul / maç
22.0ort. 22.9-4%
Gol / maç
1.74ort. 2.77-37%
Penaltı / maç
0.086ort. 0.145-41%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR35 maç
- 61-90'%58
- 31-60'%26
- 0-30'%16
- 75. dk sonrası1.31
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç5.22
Kırmızı kart / maç0.26
Toplam kart / maç5.48
İlk kart dakikası29'
İlk yarı kart1.20
İkinci yarı kart2.51
75. dk sonrası kart1.31
Direkt kırmızı oranı0.20
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.4
Faul / maç22.0
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%57
- Üst 2.5%26
- Üst 3.5%9
- Üst 4.5%3
- Karşılıklı gol%37
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç1.74
İlk gol dakikası38'
İlk yarı gol0.49
İkinci yarı gol0.71
Geç gol oranı%20
Gol yemeyen takım%43
Korner / maç9.3
Ofsayt / maç3.6
Şut / maç21.0
İsabetli şut / maç7.0
Ev sahibi topla oynama%52
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Union Santa Fe | 5 | %50E%33D | 4.5E3.3D | 16E22D | |
| Central Cordoba de Santiago | 5 | %50E%67D | 10.0E7.3D | 24E24D | 0.50E |
| Boca Juniors | 5 | %67E%100D | 4.7E | 27E | |
| Estudiantes L.P. | 4 | %25D | 5.5D | 29D | |
| Belgrano Cordoba | 4 | %25E | 7.0E | 16E | |
| Instituto Cordoba | 4 | %50E%100D | 8.0E4.0D | 30E21D | 1.00E |
| River Plate | 4 | %0E%50D | 5.5E7.0D | 28E29D | |
| Deportivo Riestra | 3 | %0E | 3.0E | 23E | |
| Talleres Cordoba | 3 | %0E | 2.5E | 23E | |
| Gimnasia L.P. | 2 | %100D | 4.0D | 28D | |
| Aldosivi | 2 | %0E | 6.0E | 25E | |
| Estudiantes de Rio Cuarto | 2 | %0E | |||
| Independ. Rivadavia | 2 | %0E | 7.0E | 16E | |
| Velez Sarsfield | 2 | %50D | 2.5D | 19D | |
| Independiente | 2 | %0E | 7.0E | 29E | |
| Racing Club | 2 | %50D | 6.0D | 21D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.26
VAR dönüşü / maç0.26
VAR görülen maç%23
Penaltı / maç0.086
Penaltı olan maç%6
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.91
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.98
Ev sahibi galibiyeti%17
Beraberlik%37
Deplasman galibiyeti%46
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ35
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum