SI
HAKEM

Sergey Ivanov

10 maç yönetti
SERTLİK58
KEYİF47
MAÇ10
KART / MAÇ3.75
FAUL / MAÇ26.6
GOL / MAÇ2.10
PENALTI / MAÇ0.100
HAKEM PROFİLİ

Sergey Ivanov, 10 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.4 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 38. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %62'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 8.0 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Sergey Ivanov maçlarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %30 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 37. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Sergey Ivanov maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.46).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolDüşük
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.75ort. 4.09-8%
Faul / maç 26.6ort. 22.9+16%
Gol / maç 2.10ort. 2.77-24%
Penaltı / maç 0.100ort. 0.145-31%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR10 maç
61-90' — 16 (%47)31-60' — 14 (%41)0-30' — 4 (%12) 34 kart
  • 61-90'%47
  • 31-60'%41
  • 0-30'%12
  • 75. dk sonrası1.1
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.38
Kırmızı kart / maç0.38
Toplam kart / maç3.75
İlk kart dakikası38'
İlk yarı kart1.30
İkinci yarı kart2.10
75. dk sonrası kart1.10
Direkt kırmızı oranı0.30
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul8.0
Faul / maç26.6
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %60Karşılıklı gol — %50Üst 2.5 — %30Üst 3.5 — %20Üst 4.5 — %10 10 maç
  • Üst 1.5%60
  • Üst 2.5%30
  • Üst 3.5%20
  • Üst 4.5%10
  • Karşılıklı gol%50
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.10
İlk gol dakikası37'
İlk yarı gol1.10
İkinci yarı gol1.00
Geç gol oranı%20
Gol yemeyen takım%40
Korner / maç9.2
Ofsayt / maç2.8
Şut / maç21.1
İsabetli şut / maç6.7
Ev sahibi topla oynama%53
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR3 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
CSKA Moscow 3 %67E 6.3E 28E
Makhachkala 3 %0D 1.7D 28D 0.33D
Akhmat 2 %50E 2.0E 32E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.20
VAR dönüşü / maç0.10
VAR görülen maç%20
Penaltı / maç0.100
Penaltı olan maç%10
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.46
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.74
Ev sahibi galibiyeti%50
Beraberlik%30
Deplasman galibiyeti%20
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ10
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-22 FakelFC Orenburg 0-0 9
2026-05-10 AkhmatMakhachkala 1-1 2 32
2026-04-23 AkronMakhachkala 1-1 1 27
2026-03-22 DynamoZenit 1-3 1 25
2026-03-08 CSKA MoscowDynamo 1-4 3 20
2025-12-05 AkhmatTorpedo Moskva 1-0 1
2025-09-28 CSKA MoscowBaltika 1-0 9 30
2025-09-12 RubinMakhachkala 1-0 2 25 1 1
2025-08-30 ZenitNizhny Novgorod 2-0 5 36
2025-07-27 CSKA MoscowAkhmat 2-1 7 35
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam