PV
HAKEM
Pol van Boekel
SERTLİK31
KEYİF29
MAÇ74
KART / MAÇ2.75
FAUL / MAÇ14.8
GOL / MAÇ2.81
PENALTI / MAÇ0.027
HAKEM PROFİLİ
Pol van Boekel, 74 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 2.5 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 62. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %96'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Pol van Boekel maçlarında ortalama 2.8 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %53 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %61 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 18. dakikada geliyor.
EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulHoşgörülü
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
2.75ort. 4.09-33%
Faul / maç
14.8ort. 22.9-36%
Gol / maç
2.81ort. 2.77+1%
Penaltı / maç
0.027ort. 0.145-81%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR74 maç
- 61-90'%76
- 31-60'%24
- 75. dk sonrası0.07
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç2.50
Kırmızı kart / maç0.25
Toplam kart / maç2.75
İlk kart dakikası62'
İlk yarı kart0.01
İkinci yarı kart0.22
75. dk sonrası kart0.07
Direkt kırmızı oranı0.03
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.4
Faul / maç14.8
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%80
- Üst 2.5%53
- Üst 3.5%35
- Üst 4.5%15
- Karşılıklı gol%61
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.81
İlk gol dakikası18'
İlk yarı gol0.16
İkinci yarı gol0.12
Geç gol oranı%1
Gol yemeyen takım%35
Korner / maç10.5
Ofsayt / maç2.8
Şut / maç28.5
İsabetli şut / maç8.0
Ev sahibi topla oynama%46
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Twente | 13 | %57E%33D | 2.0E | 13E | |
| Vitesse | 12 | %50E%50D | |||
| Feyenoord | 12 | %20E%57D | |||
| Ajax | 12 | %100E%83D | |||
| AZ Alkmaar | 10 | %50E%33D | |||
| Sparta Rotterdam | 8 | %50E%17D | 1.0E | 12E | |
| Waalwijk | 8 | %0E%0D | 1.5D | 12D | |
| Groningen | 7 | %50E%20D | |||
| Fortuna Sittard | 7 | %0E%50D | 5.0E | 18E | 0.40E |
| PEC Zwolle | 7 | %0E%33D | 5.0D | 18D | 0.67D |
| Heerenveen | 7 | %33E%25D | |||
| Utrecht | 7 | %25E%0D | |||
| PSV Eindhoven | 6 | %17D | 3.0D | 16D | |
| NEC Nijmegen | 6 | %0E%67D | |||
| Heracles | 5 | %40E | |||
| GO Ahead Eagles | 3 | %67E | 3.0E | 16E |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.04
VAR dönüşü / maç0.04
VAR görülen maç%3
Penaltı / maç0.027
Penaltı olan maç%1
Kartta ev sahibi yanlılığı+4.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.90
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.000
Ev sahibi galibiyeti%39
Beraberlik%30
Deplasman galibiyeti%31
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum