MR
HAKEM

Mykhailo Rayda

7 maç yönetti
SERTLİK69
KEYİF70
MAÇ7
KART / MAÇ4.00
FAUL / MAÇ25.2
GOL / MAÇ2.57
PENALTI / MAÇ0.286
HAKEM PROFİLİ

Mykhailo Rayda, 7 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.5 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 49. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %73'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 6.3 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Mykhailo Rayda maçlarında ortalama 2.6 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %43 ile düşük gollü maçlara eğilimli. KG Var oranı %71 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. Geç gol oranı %57 — maçlarının üçte birinden fazlasında 80+ dakikada ağlar sallanıyor. İlk gol genelde 28. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golYüksek
KornerYüksek
VAROrtalama
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 4.00ort. 4.09-2%
Faul / maç 25.2ort. 22.9+10%
Gol / maç 2.57ort. 2.77-7%
Penaltı / maç 0.286ort. 0.145+98%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR7 maç
61-90' — 16 (%62)31-60' — 8 (%31)0-30' — 2 (%8) 26 kart
  • 61-90'%62
  • 31-60'%31
  • 0-30'%8
  • 75. dk sonrası1.29
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.50
Kırmızı kart / maç0.50
Toplam kart / maç4.00
İlk kart dakikası49'
İlk yarı kart1.00
İkinci yarı kart2.71
75. dk sonrası kart1.29
Direkt kırmızı oranı0.29
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul6.3
Faul / maç25.2
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %86Karşılıklı gol — %71Üst 2.5 — %43Üst 3.5 — %29Üst 4.5 — %14 7 maç
  • Üst 1.5%86
  • Üst 2.5%43
  • Üst 3.5%29
  • Üst 4.5%14
  • Karşılıklı gol%71
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.57
İlk gol dakikası28'
İlk yarı gol1.14
İkinci yarı gol1.43
Geç gol oranı%57
Gol yemeyen takım%14
Korner / maç11.8
Ofsayt / maç3.0
Şut / maç23.2
İsabetli şut / maç6.5
Ev sahibi topla oynama%46
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.14
VAR dönüşü / maç0.14
VAR görülen maç%14
Penaltı / maç0.286
Penaltı olan maç%29
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.78
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.51
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+1.000
Ev sahibi galibiyeti%43
Beraberlik%57
Deplasman galibiyeti%0
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ7
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-04-27 Epitsentr DunayivtsiOleksandria 1-1 1
2026-04-11 Veres RivneObolon'-Brovar 2-0 1
2026-03-07 Obolon'-BrovarKryvbas KR 0-0 5 26
2025-11-23 Kryvbas KRVeres Rivne 2-2 6 23
2025-10-20 KudrivkaMetalist 1925 Kharkiv 1-1 2 22
2025-09-12 OleksandriaLNZ Cherkasy 4-1
2025-08-01 Ruh LvivSK Poltava 2-1 3 30 1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam