AM
HAKEM

Artem Mykhaylyuk

8 maç yönetti
SERTLİK59
TEMPO72
Maç 8
Kart / maç 3.00 ort. 3.95-24%
Faul / maç 20.0 ort. 23.7-16%
Gol / maç 2.12 ort. 2.43-13%
Penaltı / maç 0.250 ort. 0.163+53%
HAKEM PROFİLİ

Artem Mykhaylyuk, 8 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.0 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 45. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %62'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 6.7 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Artem Mykhaylyuk maçlarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %25 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 28. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Artem Mykhaylyuk maçlarının %62'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.50).

UyrukUkraine
Ana ligUkrainian Premier League
Kart aralığı18'
3+ kart%100
Kartın tarafı ev %60dep %40
EĞİLİMLER
Kart Hoşgörülü
Faul Ortalama
Penaltı Sık
Gol Ortalama
Üst 2.5 Düşük
Karşılıklı gol Düşük
Korner Ortalama
VAR Müdahaleci
Ev sahibi Ev sahibi lehine
PREMIER LEAGUE HAKEMLERİ ARASINDA32 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçhoşgörülü 3.00ort. 3.95 %22
Faul / maçakıcı 20.0ort. 23.7 %22
Gol / maç 2.12ort. 2.43 %31
Penaltı / maçpenaltı verir 0.250ort. 0.163 %78
Verimizde en az beş Premier League maçı yöneten 32 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 8 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA5 maç · 16 kart
Sarı 16 Kırmızı 0 en yoğun 31-45' %25
0 1-15
2 16-30
4 31-45
3 46-60
3 61-75
4 76-90+
ev sahibideplasman
5 maçtaki 16 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.00kart
sarı 3.00 kırmızı 0.00
İlk kart
45'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.75 İkinci yarı1.25
75. dakikadan sonra 0.50
Düdükten karta
6.7faulde bir kart
faul / maç 20.0 kart aralığı 18'
Direkt kırmızı oranı0.00İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR8 maç
1.5 üst %62
2.5 üst %25
3.5 üst %25
4.5 üst %0
Karşılıklı gol %25
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.12gol
geç gol %12
İlk gol
28'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.00 İkinci yarı1.00
Şut
23.0şut / maç
İsabetli%35
Gol yemeyen takım%75Korner / maç8.0Ofsayt / maç3.0Ev sahibi topla oynama%49
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR3 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
SK Poltava 3 %0 0.67 0 3 %0 0.67
Epitsentr Dunayivtsi 3 %33 0 3 %33
Zorya Luhansk 2 %100 2 %100 0
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 3.00 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%12maçında
karar / maç 0.12 dönüş / maç 0.12
Penaltı
0.250/ maç
penaltı olan maç %12
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %62beraberlik %12dep %25
Ev sahibi yanlılığı
Kart +0.50
Faul +1.00
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ1 maç · %12
  • İptal edilen gol1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %49
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.00 Sarı kart 2.00
10.0 Faul 10.0
0.25 Penaltı 0.00
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2025/2026kendi kayıtlarımızdan
maç8 sarı3 kırmızı0 pen2 kart / maç0.4
Premier League 8 3 2pen 3.0
2024/2025
maç2 sarı10 kırmızı0 pen0 kart / maç5.0
Ukrainian Premier League 2 10 5.0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ8
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-04-24 Kolos KovalivkaSK Poltava 2-0
2026-04-12 Zorya LuhanskEpitsentr Dunayivtsi 1-0
2026-03-08 Zorya LuhanskSK Poltava 4-0 1
2025-11-21 SK PoltavaLNZ Cherkasy 0-2 3 20
2025-10-24 OleksandriaEpitsentr Dunayivtsi 0-1
2025-09-21 LNZ CherkasyRuh Lviv 1-0
2025-08-17 KudrivkaSK Poltava 3-1 2
Kart ve faul 1/8 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam