OS
HAKEM
Oleksandr Shandor
SERTLİK40
KEYİF32
MAÇ55
KART / MAÇ4.64
FAUL / MAÇ19.6
GOL / MAÇ2.65
PENALTI / MAÇ0.036
HAKEM PROFİLİ
Oleksandr Shandor, 55 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 4.4 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 39. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %71'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Oleksandr Shandor maçlarında ortalama 2.6 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %47 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 36. dakikada geliyor.
EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
4.64ort. 4.09+13%
Faul / maç
19.6ort. 22.9-15%
Gol / maç
2.65ort. 2.77-4%
Penaltı / maç
0.036ort. 0.145-75%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR55 maç
- 31-60'%44
- 61-90'%43
- 0-30'%13
- 75. dk sonrası0.51
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.45
Kırmızı kart / maç0.18
Toplam kart / maç4.64
İlk kart dakikası39'
İlk yarı kart0.47
İkinci yarı kart1.15
75. dk sonrası kart0.51
Direkt kırmızı oranı0.06
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.2
Faul / maç19.6
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%64
- Üst 2.5%47
- Üst 3.5%25
- Üst 4.5%15
- Karşılıklı gol%40
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.65
İlk gol dakikası36'
İlk yarı gol0.47
İkinci yarı gol0.45
Geç gol oranı%4
Gol yemeyen takım%49
Korner / maç10.1
Ofsayt / maç2.4
Şut / maç23.0
İsabetli şut / maç7.7
Ev sahibi topla oynama%50
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
| Takım | Maç | G / B / M | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Shakhtar Donetsk | 14 | E |
4.0E6.0D | 23E18D | |
| Dynamo Kyiv | 13 | E |
3.7E3.0D | 17E16D | 0.40E |
| Metalist 1925 Kharkiv | 11 | E |
7.0D | 21D | |
| Oleksandria | 8 | E |
3.5E | 23E | |
| Veres Rivne | 8 | E |
1.0D | 13D | |
| Kryvbas KR | 7 | E |
4.0D | 30D | |
| Zorya Luhansk | 6 | E |
6.0E6.0D | 19E22D | |
| Vorskla Poltava | 6 | E |
|||
| Obolon'-Brovar | 5 | E |
6.0E4.0D | 18E17D | 0.33D |
| Minai | 5 | E |
|||
| Chornomorets | 3 | E |
|||
| Kolos Kovalivka | 3 | E |
4.0E | 14E | |
| Inhulets | 2 | D |
|||
| Metal Kharkiv | 2 | D |
|||
| Polessya | 2 | D |
4.0D | 23D | |
| LNZ Cherkasy | 2 | E |
6.0E | 22E |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.036
Penaltı olan maç%4
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.12
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.07
Ev sahibi galibiyeti%38
Beraberlik%27
Deplasman galibiyeti%35
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %50
EV SAHİBİDEPLASMAN
2.36
Sarı kart
2.09
0.09
Kırmızı kart
0.09
10.1
Faul
9.5
0.04
Penaltı
0.00
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2024/2025
13
55
1
2
TURNUVA
MAÇ
SARI
KIRM
PEN
Ukrainian Premier League4.3 kart/maç
13
55
1
2
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir ve bu sayfanın ana ligi dışındaki turnuvaları da kapsayabilir.
FİKSTÜRkendi fikstürümüzden
MAÇ GEÇMİŞİ40
Tarih
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Kart ve faul 11/55 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum