ND
HAKEM

Nikola Dabanović

23 maç yönetti
SERTLİK42
KEYİF48
MAÇ23
KART / MAÇ3.20
FAUL / MAÇ21.8
GOL / MAÇ3.04
PENALTI / MAÇ0.087
HAKEM PROFİLİ

Nikola Dabanović, 23 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.1 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 35. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %68'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.2 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Nikola Dabanović maçlarında ortalama 3.0 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %57 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %57 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 22. dakikada geliyor.

EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.20ort. 4.09-22%
Faul / maç 21.8ort. 22.9-5%
Gol / maç 3.04ort. 2.77+10%
Penaltı / maç 0.087ort. 0.145-40%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR23 maç
61-90' — 23 (%50)31-60' — 16 (%35)0-30' — 7 (%15) 46 kart
  • 61-90'%50
  • 31-60'%35
  • 0-30'%15
  • 75. dk sonrası0.7
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.13
Kırmızı kart / maç0.07
Toplam kart / maç3.20
İlk kart dakikası35'
İlk yarı kart0.65
İkinci yarı kart1.35
75. dk sonrası kart0.70
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.2
Faul / maç21.8
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %83Üst 2.5 — %57Karşılıklı gol — %57Üst 3.5 — %35Üst 4.5 — %17 23 maç
  • Üst 1.5%83
  • Üst 2.5%57
  • Üst 3.5%35
  • Üst 4.5%17
  • Karşılıklı gol%57
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.04
İlk gol dakikası22'
İlk yarı gol0.96
İkinci yarı gol0.78
Geç gol oranı%17
Gol yemeyen takım%43
Korner / maç9.7
Ofsayt / maç4.2
Şut / maç21.0
İsabetli şut / maç8.4
Ev sahibi topla oynama%48
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR5 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Al-Qadisiyah FC 2 %0D 1.5D 12D
Feyenoord 2 %0D 3.5D 25D
Scotland 2 %100D 3.0D 24D
Maccabi Tel Aviv 2 %0D 3.0D 28D
Israel 2 %0E 1.0E 19E
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.17
VAR dönüşü / maç0.13
VAR görülen maç%17
Penaltı / maç0.087
Penaltı olan maç%9
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.50
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.81
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.000
Ev sahibi galibiyeti%48
Beraberlik%13
Deplasman galibiyeti%39
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ23
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-06 JagielloniaRangers 2-1 4 26
2026-07-30 Hradec KrálovéTromso 3-1 4 25 1
2026-02-26 AZ AlkmaarFC Noah 4-0 3 24
2026-05-02 Al-HazmAl-Hilal Saudi FC 0-3 3 16 1 1
2026-01-29 Real BetisFeyenoord 2-1 4 25 1
2025-11-27 AS RomaFC Midtjylland 2-1 5 33
2025-10-23 LillePAOK 3-4 7 22
2025-09-24 SC BragaFeyenoord 1-0 3 25
2025-08-28 Dynamo KyivMaccabi Tel Aviv 1-0 3 28
2026-04-09 DamacAl-Qadisiyah FC 1-1 2 12
2026-03-06 Al-Ahli JeddahAl-Ittihad FC 3-1 4 29 1
2025-11-01 Al TaawonAl-Qadisiyah FC 2-0 1 11
2025-07-22 PlzenServette FC 0-1 15
2025-11-13 AzerbaijanIceland 0-2
2025-09-08 BelarusScotland 0-2 3 24
2024-10-10 IsraelFrance 1-4 1 19
2024-09-09 NorwayAustria 2-1 1 14 1
2022-09-25 SlovakiaBelarus 1-1
2022-06-14 ArmeniaScotland 1-4
2020-12-03 CSKA MoscowWolfsberger AC 0-1
2020-11-05 VillarrealMaccabi Tel Aviv 4-0
2020-10-22 Lech PoznanBenfica 2-4
2020-09-07 IsraelSlovakia 1-1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam