EB
HAKEM

Evgeny Bulanov

14 maç yönetti
SERTLİK53
KEYİF57
MAÇ14
KART / MAÇ3.86
FAUL / MAÇ26.6
GOL / MAÇ2.57
PENALTI / MAÇ0.071
HAKEM PROFİLİ

Evgeny Bulanov, 14 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.7 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 30. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %65'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 6.9 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Evgeny Bulanov maçlarında ortalama 2.6 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %43 ile düşük gollü maçlara eğilimli. Geç gol oranı %36 — maçlarının üçte birinden fazlasında 80+ dakikada ağlar sallanıyor. İlk gol genelde 36. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Evgeny Bulanov maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.11). VAR kullanımı aktif: maçlarının %29'inde VAR devreye giriyor.

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerDüşük
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.86ort. 4.09-6%
Faul / maç 26.6ort. 22.9+16%
Gol / maç 2.57ort. 2.77-7%
Penaltı / maç 0.071ort. 0.145-51%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR14 maç
61-90' — 27 (%53)31-60' — 14 (%27)0-30' — 10 (%20) 51 kart
  • 61-90'%53
  • 31-60'%27
  • 0-30'%20
  • 75. dk sonrası1.43
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.71
Kırmızı kart / maç0.14
Toplam kart / maç3.86
İlk kart dakikası30'
İlk yarı kart1.29
İkinci yarı kart2.36
75. dk sonrası kart1.43
Direkt kırmızı oranı0.14
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul6.9
Faul / maç26.6
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %79Karşılıklı gol — %50Üst 2.5 — %43Üst 3.5 — %29Üst 4.5 — %7 14 maç
  • Üst 1.5%79
  • Üst 2.5%43
  • Üst 3.5%29
  • Üst 4.5%7
  • Karşılıklı gol%50
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.57
İlk gol dakikası36'
İlk yarı gol1.07
İkinci yarı gol1.29
Geç gol oranı%36
Gol yemeyen takım%50
Korner / maç7.1
Ofsayt / maç4.4
Şut / maç22.2
İsabetli şut / maç7.6
Ev sahibi topla oynama%48
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR8 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
FC Sochi 3 %33D 3.7D 31D
Makhachkala 2 %0D 5.0D 30D
FC Rostov 2 %0E 5.0E 33E
Dynamo 2 %100E 3.0E 18E
Akhmat 2 %0D 3.5D 26D
Akron 2 %0E 4.5E 22E
Rubin 2 %50E 3.0E 28E
Krylia Sovetov 2 %0D 4.0D 34D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.29
VAR dönüşü / maç0.29
VAR görülen maç%29
Penaltı / maç0.071
Penaltı olan maç%7
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.11
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.99
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.000
Ev sahibi galibiyeti%50
Beraberlik%29
Deplasman galibiyeti%21
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ14
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-23 DynamoRodina Moskva 3-1 2 13
2026-08-01 CSKA MoscowKrylia Sovetov 1-1 3 33
2025-11-02 FC OrenburgFC Sochi 3-1 4 35
2026-05-17 RubinNizhny Novgorod 2-2 1 23 1
2026-05-03 AkronFC Krasnodar 0-1 3 18 1
2026-04-26 ZenitAkhmat 2-0 1 25
2026-04-17 FC RostovFC Sochi 0-1 4 28
2026-03-15 AkronAkhmat 1-1 6 26 1
2026-03-02 FC SochiSpartak Moscow 2-3 7 23 1
2025-11-23 DynamoMakhachkala 3-0 4 23
2025-10-25 FC RostovMakhachkala 1-1 6 38
2025-10-04 RubinKrylia Sovetov 2-0 5 34
2025-08-09 AkhmatZenit 1-0 5 24
2025-07-19 LokomotivFC Sochi 3-0 3 30 1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam