MA
HAKEM
Mohammed Al Hakim
SERTLİK38
KEYİF31
MAÇ163
KART / MAÇ3.53
FAUL / MAÇ24.4
GOL / MAÇ2.86
PENALTI / MAÇ0.012
HAKEM PROFİLİ
Mohammed Al Hakim, 163 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.4 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 35. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %61'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 6.7 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Mohammed Al Hakim maçlarında ortalama 2.9 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %56 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 33. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).
EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
3.53ort. 4.09-14%
Faul / maç
24.4ort. 22.9+7%
Gol / maç
2.86ort. 2.77+3%
Penaltı / maç
0.012ort. 0.145-92%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR163 maç
- 61-90'%42
- 31-60'%37
- 0-30'%20
- 75. dk sonrası0.18
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.37
Kırmızı kart / maç0.17
Toplam kart / maç3.53
İlk kart dakikası35'
İlk yarı kart0.29
İkinci yarı kart0.46
75. dk sonrası kart0.18
Direkt kırmızı oranı0.04
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul6.7
Faul / maç24.4
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%76
- Üst 2.5%56
- Üst 3.5%30
- Üst 4.5%16
- Karşılıklı gol%51
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.86
İlk gol dakikası33'
İlk yarı gol0.21
İkinci yarı gol0.30
Geç gol oranı%6
Gol yemeyen takım%43
Korner / maç11.0
Ofsayt / maç3.2
Şut / maç26.3
İsabetli şut / maç8.4
Ev sahibi topla oynama%51
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Malmo FF | 27 | %80E%47D | 5.0E4.2D | 26E23D | |
| Hammarby FF | 24 | %25E%42D | 4.5E2.5D | 21E24D | 0.08D |
| IFK Goteborg | 22 | %25E%40D | 3.0E2.0D | 25E26D | |
| Djurgardens IF | 21 | %50E%33D | 3.7E | 25E | 0.17E |
| BK Hacken | 19 | %42E%29D | 3.7E3.0D | 25E20D | 0.14D |
| IFK Norrkoping | 19 | %36E%50D | 5.5E2.0D | 27E28D | |
| AIK Stockholm | 17 | %60E%43D | 5.0E2.0D | 19E18D | |
| Kalmar FF | 15 | %0E%60D | 3.5E4.5D | 30E26D | |
| Mjallby AIF | 15 | %25E%43D | 4.5E4.5D | 36E28D | |
| IF Elfsborg | 14 | %40E%56D | 3.0E7.5D | 23E36D | |
| Sirius | 13 | %40E%38D | |||
| Varbergs BoIS FC | 11 | %40E%33D | |||
| IF Brommapojkarna | 7 | %20E%50D | 1.0E2.0D | 20E30D | |
| IFK Varnamo | 7 | %80E%50D | 2.0E | 26E | |
| Halmstad | 5 | %40D | 2.0D | 20D | |
| Helsingborg | 4 | %0E |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.03
VAR dönüşü / maç0.03
VAR görülen maç%1
Penaltı / maç0.012
Penaltı olan maç%1
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.84
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+1.000
Ev sahibi galibiyeti%39
Beraberlik%22
Deplasman galibiyeti%39
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum