EK
HAKEM
Evgeny Kukulyak
SERTLİK49
KEYİF39
MAÇ20
KART / MAÇ3.89
FAUL / MAÇ28.9
GOL / MAÇ2.65
PENALTI / MAÇ0.100
HAKEM PROFİLİ
Evgeny Kukulyak, 20 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.7 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 38. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %70'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.4 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Evgeny Kukulyak maçlarında ortalama 2.6 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %45 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 27. dakikada geliyor.
EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulSert
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
3.89ort. 4.09-5%
Faul / maç
28.9ort. 22.9+26%
Gol / maç
2.65ort. 2.77-4%
Penaltı / maç
0.100ort. 0.145-31%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR20 maç
- 61-90'%60
- 31-60'%35
- 0-30'%5
- 75. dk sonrası0.95
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.67
Kırmızı kart / maç0.22
Toplam kart / maç3.89
İlk kart dakikası38'
İlk yarı kart0.60
İkinci yarı kart1.40
75. dk sonrası kart0.95
Direkt kırmızı oranı0.10
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.4
Faul / maç28.9
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%75
- Üst 2.5%45
- Üst 3.5%30
- Üst 4.5%20
- Karşılıklı gol%50
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.65
İlk gol dakikası27'
İlk yarı gol0.50
İkinci yarı gol0.90
Geç gol oranı%10
Gol yemeyen takım%40
Korner / maç7.7
Ofsayt / maç3.4
Şut / maç20.8
İsabetli şut / maç8.3
Ev sahibi topla oynama%50
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR12 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Akhmat | 4 | %75E | 3.7E | 29E | |
| Arsenal Tula | 3 | %67E | |||
| Tambov | 3 | %0D | |||
| Lokomotiv | 2 | %50E | 2.0E | 30E | |
| Akron | 2 | %0D | 4.0D | 23D | |
| Krasnodar | 2 | %50D | 4.0D | 30D | |
| PFC Sochi | 2 | %0D | |||
| CSKA Moscow | 2 | %0E | |||
| Baltika | 2 | %0D | 2.5D | 34D | 0.50D |
| Khimki | 2 | %50D | |||
| Dynamo | 2 | %50E | |||
| Zenit Saint Petersburg | 2 | %50D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.05
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%5
Penaltı / maç0.100
Penaltı olan maç%10
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.88
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.02
Ev sahibi galibiyeti%40
Beraberlik%35
Deplasman galibiyeti%25
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ20
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum