JW
HAKEM

Julian Weinberger

12 maç yönetti
SERTLİK33
KEYİF25
MAÇ12
KART / MAÇ3.83
FAUL / MAÇ25.4
GOL / MAÇ2.08
HAKEM PROFİLİ

Julian Weinberger, 12 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.8 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 35. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Gol tarafında, Julian Weinberger maçlarında ortalama 2.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %17 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 22. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Julian Weinberger maçlarının %50'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +1.00).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolDüşük
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARAz müdahale
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.83ort. 4.09-6%
Faul / maç 25.4ort. 22.9+11%
Gol / maç 2.08ort. 2.77-25%
Penaltı / maç 0.000ort. 0.145-100%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR12 maç
61-90' — 14 (%48)31-60' — 10 (%34)0-30' — 5 (%17) 29 kart
  • 61-90'%48
  • 31-60'%34
  • 0-30'%17
  • 75. dk sonrası0.92
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.83
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç3.83
İlk kart dakikası35'
İlk yarı kart1.00
İkinci yarı kart1.42
75. dk sonrası kart0.92
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.5
Faul / maç25.4
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %58Üst 2.5 — %17Üst 3.5 — %17Karşılıklı gol — %17Üst 4.5 — %8 12 maç
  • Üst 1.5%58
  • Üst 2.5%17
  • Üst 3.5%17
  • Üst 4.5%8
  • Karşılıklı gol%17
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.08
İlk gol dakikası22'
İlk yarı gol0.92
İkinci yarı gol0.33
Geç gol oranı%8
Gol yemeyen takım%83
Korner / maç8.8
Ofsayt / maç4.0
Şut / maç26.0
İsabetli şut / maç8.6
Ev sahibi topla oynama%54
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.000
Penaltı olan maç%0
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.74
Ev sahibi galibiyeti%50
Beraberlik%8
Deplasman galibiyeti%42
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ14
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-13 FC ST. GallenSheriff Tiraspol 5-1 5 32
2025-11-06 Aston VillaMaccabi Tel Aviv 2-0 2 30
2025-10-02 LudogoretsReal Betis 0-2 4 23
2025-08-28 LinfieldShelbourne 0-2
2025-07-16 LinfieldShelbourne 0-2
2025-08-14 FC MidtjyllandFredrikstad 2-0 2
2025-09-27 FC BW LinzSCR Altach 1-0
2026-04-24 FC BW LinzSCR Altach 1-0
2025-11-14 FinlandMalta 0-1
2025-09-06 LatviaSerbia 0-1 2 22
2024-10-11 UkraineGeorgia 1-0 8 20
2022-09-26 FYR MacedoniaBulgaria 0-1
2022-06-12 GreeceKosovo 2-0
2020-10-11 LithuaniaBelarus 2-2
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam