AT
HAKEM

Andris Treimanis

22 maç yönetti
SERTLİK71
KEYİF66
MAÇ22
KART / MAÇ4.85
FAUL / MAÇ25.4
GOL / MAÇ2.86
PENALTI / MAÇ0.182
HAKEM PROFİLİ

Andris Treimanis, 22 maçlık kariyerinde oyunu sıkı kontrol altında tutan bir profil çiziyor. Maç başına 4.5 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 28. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %69'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Andris Treimanis maçlarında ortalama 2.9 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %55 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %59 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 28. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.33). VAR kullanımı aktif: maçlarının %27'inde VAR devreye giriyor.

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 4.85ort. 4.09+19%
Faul / maç 25.4ort. 22.9+11%
Gol / maç 2.86ort. 2.77+3%
Penaltı / maç 0.182ort. 0.145+26%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR22 maç
61-90' — 35 (%57)31-60' — 17 (%28)0-30' — 9 (%15) 61 kart
  • 61-90'%57
  • 31-60'%28
  • 0-30'%15
  • 75. dk sonrası0.95
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.46
Kırmızı kart / maç0.38
Toplam kart / maç4.85
İlk kart dakikası28'
İlk yarı kart0.86
İkinci yarı kart1.91
75. dk sonrası kart0.95
Direkt kırmızı oranı0.23
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.8
Faul / maç25.4
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %86Karşılıklı gol — %59Üst 2.5 — %55Üst 3.5 — %36Üst 4.5 — %9 22 maç
  • Üst 1.5%86
  • Üst 2.5%55
  • Üst 3.5%36
  • Üst 4.5%9
  • Karşılıklı gol%59
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.86
İlk gol dakikası28'
İlk yarı gol0.77
İkinci yarı gol1.00
Geç gol oranı%14
Gol yemeyen takım%41
Korner / maç7.6
Ofsayt / maç3.7
Şut / maç23.8
İsabetli şut / maç9.0
Ev sahibi topla oynama%52
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.32
VAR dönüşü / maç0.23
VAR görülen maç%27
Penaltı / maç0.182
Penaltı olan maç%14
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.06
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.86
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.333
Ev sahibi galibiyeti%45
Beraberlik%9
Deplasman galibiyeti%45
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ23
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-20 GetafeFK Partizan 3-1 5 27
2026-08-04 Shamrock RoversEgnatia Rrogozhinë 3-1 3 19 2
2026-07-28 Heart Of MidlothianSturm Graz 0-2 1 24 1
2026-03-19 FSV Mainz 05Sigma Olomouc 2-0 6 21
2026-01-22 PlzenFC Porto 1-1 6 22 1
2025-10-23 FCSBBologna 1-2 7 33
2025-10-02 LyonRed Bull Salzburg 2-0 2 24
2025-08-28 FC NoahOlimpija Ljubljana 3-2 1
2026-05-05 Al Khaleej SaihatAl-Hilal Saudi FC 1-2 6 22 1
2025-09-26 Al-HazmAl-Ahli Jeddah 0-2 3 27 2
2025-08-14 Legia WarszawaAEK Larnaca 2-1 11
2025-11-16 AzerbaijanFrance 1-3
2024-11-18 LuxembourgNorthern Ireland 1-3 6 21 1
2025-09-04 LuxembourgNorthern Ireland 1-3 6 21 1
2025-03-21 CyprusSan Marino 2-0 2 31 1
2024-09-05 San MarinoLiechtenstein 1-0 5 34 1
2022-06-02 IsraelIceland 2-2
2022-09-25 WalesPoland 0-1
2021-02-18 Red Bull SalzburgVillarreal 0-2
2020-12-10 Maccabi Tel AvivSivasspor 1-0
2020-11-26 PSV EindhovenPAOK 3-2
2020-09-04 SlovakiaCzech Republic 1-3
2020-10-14 IcelandBelgium 1-2
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam