LP
HAKEM

Luca Pairetto

19 maç yönetti
SERTLİK51
KEYİF44
MAÇ19
KART / MAÇ4.69
FAUL / MAÇ22.5
GOL / MAÇ2.47
PENALTI / MAÇ0.105
HAKEM PROFİLİ

Luca Pairetto, 19 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.5 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı genelde erken çıkartıyor (22') — takım disiplinini baştan belirliyor. Gol tarafında, Luca Pairetto maçlarında ortalama 2.5 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %63 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 22. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Yüksek
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VAROrtalama
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 4.69ort. 4.09+15%
Faul / maç 22.5ort. 22.9-2%
Gol / maç 2.47ort. 2.77-11%
Penaltı / maç 0.105ort. 0.145-27%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR19 maç
31-60' — 25 (%42)61-90' — 20 (%34)0-30' — 14 (%24) 59 kart
  • 31-60'%42
  • 61-90'%34
  • 0-30'%24
  • 75. dk sonrası0.63
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.46
Kırmızı kart / maç0.23
Toplam kart / maç4.69
İlk kart dakikası22'
İlk yarı kart1.58
İkinci yarı kart1.53
75. dk sonrası kart0.63
Direkt kırmızı oranı0.16
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.8
Faul / maç22.5
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %68Üst 2.5 — %63Karşılıklı gol — %47Üst 3.5 — %21Üst 4.5 — %11 19 maç
  • Üst 1.5%68
  • Üst 2.5%63
  • Üst 3.5%21
  • Üst 4.5%11
  • Karşılıklı gol%47
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.47
İlk gol dakikası22'
İlk yarı gol0.84
İkinci yarı gol0.58
Geç gol oranı%11
Gol yemeyen takım%37
Korner / maç7.4
Ofsayt / maç3.4
Şut / maç21.9
İsabetli şut / maç6.2
Ev sahibi topla oynama%53
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR3 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Como 4 %50E%100D 4.5E2.0D 15E13D
Parma 2 %50E 4.5E 25E 0.50E
Fiorentina 2 %0D 5.0D 29D 0.50D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.10
VAR dönüşü / maç0.10
VAR görülen maç%11
Penaltı / maç0.105
Penaltı olan maç%11
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.33
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.99
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+1.000
Ev sahibi galibiyeti%42
Beraberlik%16
Deplasman galibiyeti%42
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ20
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-13 Hammarby FFRaków Częstochowa 0-1 7 16
2026-07-23 FC ST. GallenBenfica 2-1 3
2026-08-30 NapoliComo 1-2 1 13
2025-11-06 BK HackenStrasbourg 1-2 10
2025-11-09 PescaraMonza 0-2
2026-05-17 CatanzaroPalermo 1-0
2025-10-25 CatanzaroPalermo 1-0
2025-10-05 SampdoriaPescara 4-1
2025-09-20 MantovaModena 1-3
2025-07-24 AEK Athens FCHapoel Beer Sheva 1-0
2026-03-22 ComoPisa 5-0 2 10 1
2026-03-02 UdineseFiorentina 3-0 5 28 1
2026-02-15 ParmaVerona 2-1 4 20 1
2026-02-01 ComoAtalanta 0-0 7 20
2026-01-18 ParmaGenoa 0-0 5 30
2026-01-06 PisaComo 0-3 3 13
2025-12-20 LazioCremonese 0-0 6 33
2025-12-06 SassuoloFiorentina 3-1 5 30
2025-11-23 VeronaParma 1-2 7 30 1
2025-10-30 CagliariSassuolo 1-2 6 40
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam