JS
HAKEM

Jeremy Stinat

19 maç yönetti
SERTLİK54
TEMPO49
Maç 19
Kart / maç 4.07 ort. 3.84+6%
Faul / maç 21.6 ort. 23.4-8%
Gol / maç 2.74 ort. 2.81-2%
Penaltı / maç 0.158 ort. 0.263-40%
HAKEM PROFİLİ

Jeremy Stinat, 19 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.6 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 25. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Gol tarafında, Jeremy Stinat maçlarında ortalama 2.7 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %53 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 23. dakikada geliyor. Jeremy Stinat maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %32. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+2.00).

UyrukFransa
Ana ligLigue 1
Kart aralığı21'
3+ kart%79
Kartın tarafı ev %42dep %58
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Nadir
Gol Ortalama
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Ortalama
Ev sahibi Deplasman lehine
LIGUE 1 HAKEMLERİ ARASINDA22 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maç 4.00ort. 3.84 %55
Faul / maçakıcı 21.7ort. 23.4 %23
Gol / maç 2.62ort. 2.81 %36
Penaltı / maç 0.188ort. 0.263 %36
Verimizde en az beş Ligue 1 maçı yöneten 22 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 16 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA15 maç · 53 kart
Sarı 48 Kırmızı 5 en yoğun 76-90+' %23
5 1-15
9 16-30
11 31-45
8 46-60
8 61-75
12 76-90+
ev sahibideplasman
15 maçtaki 53 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
4.07kart
sarı 3.60 kırmızı 0.47
İlk kart
25'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.32 İkinci yarı1.47
75. dakikadan sonra 0.63
Düdükten karta
5.7faulde bir kart
faul / maç 21.6 kart aralığı 21'
Direkt kırmızı oranı0.26İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR19 maç
1.5 üst %74
2.5 üst %53
3.5 üst %37
4.5 üst %11
Karşılıklı gol %47
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.74gol
geç gol %21
İlk gol
23'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.89 İkinci yarı0.84
Şut
24.1şut / maç
İsabetli%34
Gol yemeyen takım%42Korner / maç8.9Ofsayt / maç3.1Ev sahibi topla oynama%49
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR9 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Metz 4 %0 4.0 19 4 %0 4.0 19 0
Angers 3 %0 2.3 18 3 %0 2.3 18 0
Lorient 2 %50 5.0 19 0.50 0 2 %50 5.0 19 0.50
Nice 2 %50 5.0 22 0.50 2 %50 5.0 22 0.50 0
Lyon 2 %0 7.5 28 0 2 %0 7.5 28
Le Havre 2 %0 2.5 26 0 2 %0 2.5 26
Paris FC 2 %50 5.5 24 0.50 2 %50 5.5 24 0.50 0
Monaco 2 %0 4.0 23 0 2 %0 4.0 23
Auxerre 2 %0 4.5 24 0 2 %0 4.5 24
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 4.07 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%21maçında
karar / maç 0.26 dönüş / maç 0.21
Penaltı
0.158/ maç
penaltı olan maç %16
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %32beraberlik %37dep %32
Ev sahibi yanlılığı
Kart +0.83
Faul +1.16
Penaltı +2.000
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ4 maç · %21
İptal edilen gol — 3Onaylanan penaltı — 1Yükseltilen kart — 1 5 karar
  • İptal edilen gol3
  • Onaylanan penaltı1
  • Yükseltilen kart1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %49
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.60 Sarı kart 2.00
0.13 Kırmızı kart 0.33
11.6 Faul 10.0
0.11 Penaltı 0.05
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç2 sarı2 kırmızı0 pen1 kart / maç1.0
Ligue 1 2 2 1pen 1.0
2025/2026
maç18 sarı67 kırmızı7 pen0 kart / maç4.1
Ligue 1 14 48 7 4.2
Ligue 2 2 13 6.5
Coupe de France 2 6 3.0
2024/2025
maç23 sarı88 kırmızı3 pen6 kart / maç4.0
Ligue 1 18 71 2 6pen 4.1
Ligue 2 3 9 3.0
Coupe de France 2 8 1 5.0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
FİKSTÜRkendi fikstürümüzden
2026-04-11 RED Star FC 93Bastia 4-3 Ligue 2
MAÇ GEÇMİŞİ19
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-30 Paris FCNice 3-0 1 13 1
2026-08-23 AngersLille 0-2 1 17 1
2026-05-10 MetzLorient 0-4
2026-04-25 AngersParis Saint Germain 0-3 3 12 1
2026-04-19 MetzParis FC 1-3 4 17
2026-03-15 Le HavreLyon 0-0 5 23
2026-03-01 MetzStade Brestois 29 0-1 4 24
2026-02-22 NiceLorient 3-3 5 19 1
2026-02-05 StrasbourgMonaco 3-1 5 20
2026-01-30 LensLe Havre 1-0 2 26 1
2026-01-04 Stade Brestois 29Auxerre 2-0 4 24
2025-12-13 Saint EtienneBastia 2-2
2025-11-28 MetzRennes 0-1 17
2025-11-02 ToulouseLe Havre 0-0 3 26
2025-10-29 Paris FCLyon 3-3 10 34
2025-10-18 AngersMonaco 1-1 3 26
2025-10-04 RED Star FC 93Rodez 1-1
2025-09-14 LilleToulouse 2-1 6 22 1 2
2025-08-23 NiceAuxerre 3-1 5 25
Kart ve faul 15/19 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam