OT
HAKEM

Olivier Thual

10 maç yönetti
SERTLİK39
TEMPO30
Maç 10
Kart / maç 3.00 ort. 3.62-17%
Faul / maç 37.0 ort. 24.7+50%
Gol / maç 3.40 ort. 3.19+7%
Penaltı / maç 0.000 ort. 0.077-100%
HAKEM PROFİLİ

Olivier Thual, 10 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.0 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 50. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %83'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 12.3 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Olivier Thual maçlarında ortalama 3.4 gol atılıyor. Maçlarının %70'i Üst 2.5 ile sonuçlanıyor — gollü maçlara açık bir ortam yaratıyor. KG Var oranı %80 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 20. dakikada geliyor. Olivier Thual maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %20.

UyrukFransa
Ana ligLigue 2
Kart aralığı24'
3+ kart%71
Kartın tarafı ev %54dep %46
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Sert
Penaltı Nadir
Gol Ortalama
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Yüksek
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Deplasman lehine
COUPE DE FRANCE HAKEMLERİ ARASINDA56 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçhoşgörülü 3.00ort. 3.62 %18
Faul / maç 37.0ort. 24.7 %34
Gol / maç 3.40ort. 3.19 %70
Penaltı / maç 0.000ort. 0.077 %62
Verimizde en az beş Coupe de France maçı yöneten 56 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 10 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA2 maç · 12 kart
Sarı 12 Kırmızı 0 en yoğun 61-75' %33
0 1-15
0 16-30
2 31-45
2 46-60
4 61-75
4 76-90+
ev sahibideplasman
2 maçtaki 12 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.00kart
sarı 3.00 kırmızı 0.00
İlk kart
50'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.20 İkinci yarı1.00
75. dakikadan sonra 0.40
Düdükten karta
12.3faulde bir kart
faul / maç 37.0 kart aralığı 24'
Direkt kırmızı oranı0.00İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR10 maç
1.5 üst %90
2.5 üst %70
3.5 üst %40
4.5 üst %20
Karşılıklı gol %80
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
3.40gol
geç gol %10
İlk gol
20'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.20 İkinci yarı0.80
Şut
25.0şut / maç
İsabetli%32
Gol yemeyen takım%20Korner / maç8.0Ofsayt / maç6.0Ev sahibi topla oynama%37
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%0maçında
karar / maç 0.00 dönüş / maç 0.00
Penaltı
0.000/ maç
penaltı olan maç %0
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %20beraberlik %30dep %50
Ev sahibi yanlılığı
Faul +1.31
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %37
EV SAHİBİDEPLASMAN
0.00 Sarı kart 3.00
21.0 Faul 16.0
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2024/2025
maç21 sarı72 kırmızı1 pen7 kart / maç3.5
Ligue 2 17 61 1 5pen 3.7
Coupe de France 4 11 2pen 2.8
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ10
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2025-01-15 CannesLorient 2-1 3 37
2024-12-22 Union Saint-JeanMonaco 1-4
2024-11-16 DragonAvranches 2-2
2023-11-18 ChateaurouxRED Star FC 93 2-1
2023-01-07 Villerupt ThilAnnecy 1-6
2022-11-19 Montauban TGNimes 0-4
2021-12-16 ValenciennesStrasbourg 0-1
2021-02-10 AmiensMetz 1-2
2021-01-30 SinnamaryClub Franciscain 1-1
2021-01-20 Clermont FootGrenoble 1-1
Kart ve faul 1/10 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam