OE
HAKEM
Ozan Ergün
SERTLİK62
KEYİF60
MAÇ24
KART / MAÇ5.13
FAUL / MAÇ25.8
GOL / MAÇ3.08
PENALTI / MAÇ0.125
HAKEM PROFİLİ
Ozan Ergün, 24 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.8 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 28. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %66'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Ozan Ergün maçlarında ortalama 3.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %62 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 28. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Ozan Ergün maçlarının %62'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.83).
EĞİLİMLER
KartSert
FaulOrtalama
PenaltıOrtalama
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
5.13ort. 4.09+25%
Faul / maç
25.8ort. 22.9+13%
Gol / maç
3.08ort. 2.77+11%
Penaltı / maç
0.125ort. 0.145-14%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR24 maç
- 61-90'%49
- 31-60'%32
- 0-30'%19
- 75. dk sonrası1.29
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.78
Kırmızı kart / maç0.35
Toplam kart / maç5.13
İlk kart dakikası28'
İlk yarı kart1.58
İkinci yarı kart3.08
75. dk sonrası kart1.29
Direkt kırmızı oranı0.38
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.0
Faul / maç25.8
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%79
- Üst 2.5%62
- Üst 3.5%38
- Üst 4.5%21
- Karşılıklı gol%38
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.08
İlk gol dakikası28'
İlk yarı gol1.17
İkinci yarı gol1.58
Geç gol oranı%33
Gol yemeyen takım%58
Korner / maç9.6
Ofsayt / maç3.2
Şut / maç27.4
İsabetli şut / maç9.6
Ev sahibi topla oynama%57
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR10 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 4 | %100E%100D | 5.0E6.5D | 20E22D | |
| Iğdır FK | 3 | %33D | 3.5D | 22D | |
| Besiktas | 3 | %67E | 6.3E | 27E | |
| Fenerbahce | 3 | %100E | 5.3E | 24E | 0.33E |
| Keçiörengücü | 2 | %50E | 5.0E | 28E | 0.50E |
| Kayserispor | 2 | %0D | 4.5D | 22D | |
| Gazişehir Gaziantep | 2 | %50D | 6.5D | 30D | 0.50D |
| Bandırmaspor | 2 | %100E | 4.5E | 30E | |
| Rizespor | 2 | %50E | 4.0E | 24E | |
| Goztepe | 2 | %0D | 7.0D | 34D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.17
VAR dönüşü / maç0.17
VAR görülen maç%12
Penaltı / maç0.125
Penaltı olan maç%12
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.83
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.87
Ev sahibi galibiyeti%62
Beraberlik%8
Deplasman galibiyeti%29
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ25
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum