FD
HAKEM
Feridun Daldaş
SERTLİK58
KEYİF51
MAÇ16
KART / MAÇ6.00
FAUL / MAÇ30.5
GOL / MAÇ2.69
PENALTI / MAÇ0.125
HAKEM PROFİLİ
Feridun Daldaş, 16 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 6.0 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça eli ağır. İlk kartı genelde erken çıkartıyor (22') — takım disiplinini baştan belirliyor. Kartlarının %75'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Feridun Daldaş maçlarında ortalama 2.7 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %62 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 12. dakikada geliyor. Feridun Daldaş maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %31. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).
EĞİLİMLER
KartSert
FaulSert
PenaltıOrtalama
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VAROrtalama
Ev sahibiDeplasman lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
6.00ort. 4.09+47%
Faul / maç
30.5ort. 22.9+33%
Gol / maç
2.69ort. 2.77-3%
Penaltı / maç
0.125ort. 0.145-14%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR16 maç
- 61-90'%50
- 31-60'%33
- 0-30'%17
- 75. dk sonrası0.31
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç6.00
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç6.00
İlk kart dakikası22'
İlk yarı kart0.19
İkinci yarı kart0.56
75. dk sonrası kart0.31
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.1
Faul / maç30.5
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%75
- Üst 2.5%62
- Üst 3.5%12
- Üst 4.5%12
- Karşılıklı gol%50
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.69
İlk gol dakikası12'
İlk yarı gol0.56
İkinci yarı gol0.38
Geç gol oranı%12
Gol yemeyen takım%44
Korner / maç7.5
Ofsayt / maç5.0
Şut / maç25.5
İsabetli şut / maç11.0
Ev sahibi topla oynama%38
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR7 takım
| Takım | Maç | G / B / M | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Adanaspor | 3 | E |
6.0E | 32E | 0.33E |
| BB Bodrumspor | 2 | D |
|||
| Boluspor | 2 | E |
|||
| Yeni Çorumspor | 2 | E |
|||
| Bandırmaspor | 2 | E |
|||
| Altay | 2 | D |
|||
| Tuzlaspor | 2 | D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.12
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%12
Penaltı / maç0.125
Penaltı olan maç%12
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.60
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+1.000
Ev sahibi galibiyeti%31
Beraberlik%12
Deplasman galibiyeti%56
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ2 maç · %12
- Onaylanan penaltı2
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %38
EV SAHİBİDEPLASMAN
3.00
Sarı kart
3.00
11.5
Faul
19.0
0.06
Penaltı
0.06
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2024/2025
3
17
0
2
TURNUVA
MAÇ
SARI
KIRM
PEN
1. Lig6.0 kart/maç
2
12
2
Türkiye Kupası5.0 kart/maç
1
5
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir ve bu sayfanın ana ligi dışındaki turnuvaları da kapsayabilir.
MAÇ GEÇMİŞİ16
Tarih
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Kart ve faul 2/16 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum