JV
HAKEM

Jannick van der Laan

21 maç yönetti
SERTLİK34
KEYİF31
MAÇ21
KART / MAÇ3.33
FAUL / MAÇ21.1
GOL / MAÇ2.48
PENALTI / MAÇ0.048
HAKEM PROFİLİ

Jannick van der Laan, 21 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.2 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 34. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %68'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.4 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Jannick van der Laan maçlarında ortalama 2.5 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %33 ile düşük gollü maçlara eğilimli. İlk gol genelde 36. dakikada geliyor.

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıNadir
GolOrtalama
Üst 2.5Düşük
Karşılıklı golOrtalama
KornerYüksek
VARAz müdahale
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.33ort. 4.09-19%
Faul / maç 21.1ort. 22.9-8%
Gol / maç 2.48ort. 2.77-11%
Penaltı / maç 0.048ort. 0.145-67%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR21 maç
61-90' — 30 (%56)31-60' — 14 (%26)0-30' — 10 (%19) 54 kart
  • 61-90'%56
  • 31-60'%26
  • 0-30'%19
  • 75. dk sonrası0.81
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.22
Kırmızı kart / maç0.11
Toplam kart / maç3.33
İlk kart dakikası34'
İlk yarı kart0.81
İkinci yarı kart1.76
75. dk sonrası kart0.81
Direkt kırmızı oranı0.10
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.4
Faul / maç21.1
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %86Karşılıklı gol — %43Üst 2.5 — %33Üst 3.5 — %24Üst 4.5 — %10 21 maç
  • Üst 1.5%86
  • Üst 2.5%33
  • Üst 3.5%24
  • Üst 4.5%10
  • Karşılıklı gol%43
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.48
İlk gol dakikası36'
İlk yarı gol0.67
İkinci yarı gol1.57
Geç gol oranı%14
Gol yemeyen takım%52
Korner / maç11.8
Ofsayt / maç2.7
Şut / maç27.6
İsabetli şut / maç10.4
Ev sahibi topla oynama%51
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR11 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Heerenveen 5 %50E%0D 3.5E1.5D 21E18D
Utrecht 4 %25D 2.8D 22D
Ajax 3 %67E 3.0E 21E
PEC Zwolle 3 %33E 4.3E 23E
Sparta Rotterdam 2 %50E 5.0E 26E
Groningen 2 %100D 3.0D 26D
NEC Nijmegen 2 %0D 5.0D 26D
Telstar 2 %0D 5.0D 20D 0.50D
Heracles 2 %0E 1.0E 26E
GO Ahead Eagles 2 %50E 3.5E 16E
FC Volendam 2 %50D 4.0D 24D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.00
VAR dönüşü / maç0.00
VAR görülen maç%0
Penaltı / maç0.048
Penaltı olan maç%5
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.25
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.94
Ev sahibi galibiyeti%43
Beraberlik%29
Deplasman galibiyeti%29
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ22
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-30 Willem IIHeerenveen 2-2 14
2026-08-09 PEC ZwolleAjax 0-2 5 21
2025-09-28 UtrechtHeerenveen 3-2 1 17
2026-05-21 UtrechtHeerenveen 3-2 1 17
2026-05-10 TwenteSparta Rotterdam 4-0 2 13
2026-04-26 HeraclesFC Volendam 0-2 27
2026-04-04 TelstarGroningen 0-2 2 21
2026-03-06 HeraclesUtrecht 0-0 1 26
2026-03-01 ExcelsiorGO Ahead Eagles 0-1 2 17
2026-02-17 Sparta RotterdamNEC Nijmegen 1-1 6 29
2026-02-01 HeerenveenUtrecht 1-1 3 18
2026-01-24 AjaxFC Volendam 2-0 4 21
2026-01-11 Sparta RotterdamHeracles 2-0 4 22
2025-12-13 PEC ZwolleFortuna Sittard 1-0 5 24
2025-11-30 GO Ahead EaglesUtrecht 2-2 4 21
2025-11-01 AjaxHeerenveen 1-1 2 22
2025-10-26 GO Ahead EaglesExcelsior 2-0 3 11
2025-10-05 AZ AlkmaarTelstar 2-1 5 20 1
2025-10-03 NAC BredaGroningen 1-2 4 30
2025-09-21 HeerenveenNEC Nijmegen 3-2 4 24
2025-08-31 PEC ZwolleUtrecht 0-2 3 23
2025-08-10 AjaxTelstar 2-0 21
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam