MN
HAKEM

Marc Nagtegaal

31 maç yönetti
SERTLİK50
KEYİF69
MAÇ31
KART / MAÇ2.76
FAUL / MAÇ20.7
GOL / MAÇ3.52
PENALTI / MAÇ0.194
HAKEM PROFİLİ

Marc Nagtegaal, 31 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 2.7 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 42. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %64'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. 7.5 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Marc Nagtegaal maçlarında ortalama 3.5 gol atılıyor. Maçlarının %68'i Üst 2.5 ile sonuçlanıyor — gollü maçlara açık bir ortam yaratıyor. KG Var oranı %58 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 25. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Marc Nagtegaal maçlarının %55'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.50). Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.20).

EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolYüksek
Üst 2.5Yüksek
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 2.76ort. 4.09-33%
Faul / maç 20.7ort. 22.9-10%
Gol / maç 3.52ort. 2.77+27%
Penaltı / maç 0.194ort. 0.145+34%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR31 maç
61-90' — 42 (%52)31-60' — 23 (%28)0-30' — 16 (%20) 81 kart
  • 61-90'%52
  • 31-60'%28
  • 0-30'%20
  • 75. dk sonrası0.94
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç2.66
Kırmızı kart / maç0.10
Toplam kart / maç2.76
İlk kart dakikası42'
İlk yarı kart0.94
İkinci yarı kart1.68
75. dk sonrası kart0.94
Direkt kırmızı oranı0.10
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.5
Faul / maç20.7
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %84Üst 2.5 — %68Karşılıklı gol — %58Üst 3.5 — %39Üst 4.5 — %26 31 maç
  • Üst 1.5%84
  • Üst 2.5%68
  • Üst 3.5%39
  • Üst 4.5%26
  • Karşılıklı gol%58
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.52
İlk gol dakikası25'
İlk yarı gol1.39
İkinci yarı gol1.58
Geç gol oranı%32
Gol yemeyen takım%42
Korner / maç10.1
Ofsayt / maç3.1
Şut / maç26.6
İsabetli şut / maç10.4
Ev sahibi topla oynama%53
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR12 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
FC Volendam 6 %33E%0D 4.3E1.5D 29E15D 0.33E
Feyenoord 4 %75E 2.3E 21E 0.25E
PSV Eindhoven 4 %75D 2.2D 16D
Ajax 3 %100E 4.7E 26E 0.33E
Excelsior 2 %0E 1.0E 14E
Heerenveen 2 %50E 2.5E 16E
NEC Nijmegen 2 %50E 3.0E 17E 0.50E
PEC Zwolle 2 %0D 1.5D 20D
Groningen 2 %50D 4.5D 26D
AZ Alkmaar 2 %0D 2.0D 24D
Utrecht 2 %50D 4.0D 20D
Twente 2 %0D 4.0D 16D 0.50D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.29
VAR dönüşü / maç0.16
VAR görülen maç%23
Penaltı / maç0.194
Penaltı olan maç%16
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.50
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.91
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.200
Ev sahibi galibiyeti%55
Beraberlik%16
Deplasman galibiyeti%29
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ32
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-06 FK Zalgiris VilniusHNK Hajduk Split 2-5 4 33 2 1
2026-07-30 PanathinaikosPaks 2-2 4 31
2026-08-15 ExcelsiorPSV Eindhoven 1-2 1 12
2026-08-09 HeerenveenTwente 1-0 3 14
2026-05-21 AjaxGroningen 2-0 5 28 1
2025-12-02 AjaxGroningen 2-0 5 28 1
2026-05-02 Almere City FCDen Bosch 3-0 1 13
2026-04-29 Den BoschAlmere City FC 2-3 1 19
2025-11-06 Dynamo KyivZrinjski 6-0 1 11
2025-07-10 Shakhtar DonetskIlves 6-0 0
2025-07-24 Dundee UtdUNA Strassen 1-0
2026-05-17 FC VolendamTelstar 1-2 4 31 1
2026-05-10 FeyenoordAZ Alkmaar 1-1 1 19
2026-04-23 PSV EindhovenPEC Zwolle 6-1 1 12
2026-04-12 AZ AlkmaarHeerenveen 3-0 2 15 1
2026-03-22 TelstarPSV Eindhoven 3-1 3 9
2026-03-15 TwenteUtrecht 0-2 4 17
2026-03-08 NEC NijmegenFC Volendam 3-0 1 17
2026-02-15 FeyenoordGO Ahead Eagles 1-0 4 25 1
2026-02-08 GroningenPSV Eindhoven 1-2 2 16
2026-02-01 ExcelsiorAjax 2-2 1 16
2026-01-18 FC VolendamUtrecht 2-1 4 24
2025-12-21 Fortuna SittardAZ Alkmaar 4-3 3 30
2025-12-06 FeyenoordPEC Zwolle 6-1 2 29 1
2025-11-22 NAC BredaPSV Eindhoven 0-1 3 26
2025-11-01 FeyenoordFC Volendam 3-1 12
2025-10-18 NEC NijmegenTwente 3-3 5 17 1
2025-09-27 AjaxNAC Breda 2-1 7 25 1 3
2025-09-20 FC VolendamExcelsior 1-2 5 31
2025-09-14 UtrechtGroningen 0-1 4 25 1
2025-08-24 AjaxHeracles 2-0 2 25
2025-08-09 HeerenveenFC Volendam 1-1 2 17 1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam